چراغ دفنی و زمینی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

چراغ دفنی و زمینی

 

برای روشن کردن فضاهای مختلف  در خانه یا حتی بیرون از آن  استفاده از لامپ و انواع چراغ های رومیزی، ایستاده، چراغ های توکار جدید این روزها لازم و برای زیبایی خانه گاهی ضروری است.  برای طراحی داخلی به عناصر دکوراتیور و شیک خانه خود توجه زیادی داشته باشید تا با کمک آنها بتوانید سبک طرح یا حتی رنگ نور و روشنایی دکوراسیون را نیز انتخاب کنید.  لامپ ها اگر هوشمندانه و هنرمندانه انتخاب شوند مانند یک مجسمه هنری بر روی زیبایی دکوراسیون تاثیر گذار خواهند بود. بنابراین  بین مدل های بسیار متنوعی که در بازار وجود دارند  با دقت بررسی کنید تا  بتوانید هوشمندانه روشنایی که لازم دارید را طراحی و چراغ های آن را انتخاب و خریداری کنید.  

نورپردازی خوب واقعا حس‌ و حال فضای باغ و خانه تان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر شما هم بدنبال روشن کردن گوشه ای از دکوراسیون منزل داخل یا خارج از خانه خود مثل حیاط و باغتان هستید بهتر است با  چراغ ها و روشنایی های زمینی و توکار آشنا شوید که در کنار کارایی بالا، ظاهر بسیار زیبایی نیز دارند.

 

 

 

کاربردهای نورپردازی زمینی

نورپردازی زمین فن بسیار خوب و البته مؤثری است که معمولا اغلب افراد از آن غافلند و به آن توجه نمی کنند. نورپردازی زمینی اغلب برای روشن کردن مسیر و نشان دادن راه و جزئیات معماری و مسیر باغ، بین درخت و زیبا جلوه دادن آنها در فضاهای باز استفاده می‌شود.

نورپردازی زمینی به تنهایی تاثیر زیادی در جلوه دادن به محیط ما دارد. ترکیب خوبی بین نورپردازی توکار زمینی و دیگر چراغ ها ایجاد کنید و بسته به موقعیتی که دارید از دیگر چراغ‌ها نیز استفاده کنید و نورپردازی ملایم‌تر ایجاد نمایید. توجه داشته باشید که نورها اگر بیش از اندازه استفاده شوند باعث خیره‌کنندگی و سایه‌های تند می‌شوند و آزار دهنده خواهند بود.

 

 انواع چراغ های زمینی توکار

چراغ‌های زمینی توکار می توانند جذابیت فضا را چندین برابر کنند. این چراغ‌ها جزئیات را برجسته‌تر کرده، مسیر حرکت را روشن می نمایند و فضا را جذاب و خیره کننده تر می کنند. استفاده از چراغ‌های زمینی توکار در حیاط فضا را آرامش بخش، باسلیقه و رویایی می کنند.  با کمک نصب چراغ زمینی کوچکی به راحتی می توانید دیوار خاکستری را پر نور کرده و  ظرافت خاصی به فضایتان بدهید و امکان استفاده از فضا را برای دیگران نیز جذاب کنید.

 

 

نوع لامپی که در این چراغ ها به کار برده می شود متفاوت است و آنها را متمایز می کند. لامپ‌های هالوژنی، فلوئورسنت فشرده و لامپ‌های LED در طیف های مختلف رنگی از انواع لامپ های چراغ های توکار و زمینی هستند که بنا به مکانی که می خواهید از آنها استفاده کنید می توانید انتخاب خوبی داشته باشید.  

نورهای زمینی LED  این روزها محبوب‌ترین مدل بین چراغ‌های روشنایی برای فضای بیرون از خانه هستند که در طرح‌ها رنگ‌ها مختلف در مصرف برق  نیز صرفه‌جویی می کنند. از لامپ های زمینی استفاده های زیادی می شود کرد و کل یک محیط را روشن نمود یا حتی فقط برای روشن کردن محیط کوچکی مانند میز غذا و ...  از آنها بهره برد. با کمک چراغ های زمینی و چراغ توکار می توانید لابه لای درختان و راهروهای ورودی باغتان را نمای زیبایی بدهید و فقط کافی است طرحی زیبا برای باغتان ترسیم کنید تا از فضایی که در اختیار دارید بیشترین لذت را ببرید.