لوکس

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

لوکس

چراغ و روشنایی یا  در اصل لوستر یکی از انواع لوازم مهم و واجب برای منزل و سایر محیطی است که ما در آن رفت و آمد داریم. نورپردازی در درون اتاق خواب و پذیرایی و …. با لوسترها علاوه بر اینکه نور را تامین می کند در زیبایی و جذابیت دکوراسیون نقش مهمی را ایفا می کنند. در هنگام انتخاب لوستر باید توجه داشته باشید تا  نکاتی زیادی را رعایت کنید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

 

همان طور که می دانید لوسترها را با توجه به سبک خانه تان انتخاب کنید. باید مشخص کنید سبکی مدرن در خانه اجرا کرده اید یا کاملا کلاسیک یا در واقع دکوراسیون سلطنتی دارید.

 

لوستر لوکس چه کاربردی دارد؟

 

اگر مبلمان شما طرحی کلاسیک دارد و المان های سنتی را در خانه رعایت کرده اید می توانید برای انتخاب لوستر مورد نیازتان از لوسترهای لوکس و مدرن امروزی استفاده کنید. لوسترهای شاخه ای لوکسی که این روزها طراحی شده اند را می توانید برای بیشتر کردن جلوه قسمت های مختلف خانه تان استفاده کنید. به اندازه فضایی که می خواهید آن را روشن کنید توجه کنید. اندازه فضای شما اگر کوچک و بزرگ است بلندی و کوتاهی سقف نقش اساسی در انتخاب لوستر دارد. 

 

 

انواع چراغ های لوکس

 

چراغ های هالوژن، سقفی، دیواری با طرح های لوکس و مدرن برای زیبا سازی محیط شما بسیار تاثیر گذار هستند و باید به کاربرد به جای آنها توجه کنید. اگر فضای شما کوچک است لوسترهایی را انتخاب نمایید که شاخه ها و لامپ های کمتری دارند، زیرا در غیر این صورت مجبور می شوید به خاطر کوچک بودن فضای تان بعضی از چراغ ها یا شاخه ها را خاموش کنید  و این کار نمای لوستر شما را بد جلوه می دهد.

لوستر لوکس در طرح های مختلف و حتی در رنگ های مختلف زیبایی و جذابیت خوبی به دکوراسیون می دهند. رنگ های شیک و جدید با لوسترهایی لوکس ایده خوبی برای زیباسازی محیط ما می باشد و باید از میان انواع  مختلف آنها سعی کنید بهترین را انتخاب نمایید.

 

چراغ لوکس برای چه فضایی مناسب است؟

 

لوسترهای آویزی، شاخه ای و چند طبقه ای لوکس برای خانه هایی که سقف کوتاهی دارند مناسب نیست و برای اینکه  فضایی که در اختیار دارید را متناسب به نظر برسد، بهتر است این نکات را رعایت کنید.

 

 برای انتخاب چراغ های دیوارکوب، آباژورهای پایه دار و ...  به سبک لوستر اصلی که به طور مثال لوکس و مدرن انتخابش کرده اید توجه کنید. به یاد داشته باشید قرار است میزان نور اتاق تان را با هر ۳ وسیله روشن نمایید نه به تنهایی.

 

انتخاب لوسترهای مدرن و لوکس برای فضایی که سنتی چیده شده اصلا مناسب نیست. لوسترهای بلوری، کریستالی با شاخه های زیاد برای یک خانه سنتی مناسب تر است.

 

لوستر لوکس باید کجا نصب شود؟

 

اگر اتاق نشیمن شما پر از زاویه است استفاده از یک لوستر گرد و بدون زاویه لوکس بسیار برای این فضا مناسب است. اگر سقف شما گچ بری و تزئیناتی دارد انتخاب لوستری ساده بسیار مناسب است و باعث شلوغ به نظر رسیدن اتاقتان نمی شود.

 

اگر آباژورهای پایه دار یا رومیزی شما طراحی مدرن و لوکس دارد باید لوستر اصلی شما نیز مدرن باشد تا طراحی زیبا یی داشته باشید.

 

استفاده از لامپ های زرد و آفتابی در لوسترها فضا و دکوراسیون شما را لوکس تر و زیبا تر نشان خواهد داد و می توانید جلوه زیادی به فضای شما بدهید.