شاخه ای شید دار

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

شاخه ای شید دار

برای اینکه بتوانید بهترین لوستر را برای فضایتان انتخاب کنید باید به نکات زیادی توجه کنید اول اینکه سبک محیط دکوراسیون شما چگونه است و باید لوستری سنتی یا در اصطلاح کلاسیک انتخاب کنید یا مدرن. لوسترهای سنتی دارای طرح های مختلفی هستند و البته وزن زیادی دارند و ممکن است بعد از مدتی احتمال سیاه شدن تدریجی آنها در صورتی که رسیدگی نکنید وجود دارد. این لوسترهای کلاسیک معمولا از جنس برنج، برنز، نقره و آب طلا هستند و این روزها لوستر های برنزی قیمت مناسب تری دارند و طرفداران مخصوص به خود را دارند.

 

لوسترها در انواع مختلف آویزی، شاخه ای، سقفی، دیواری و ... می باشند که بنا به محیط که می خواهید روشنایی داشته باشد می توانید از انواع آنها استفاده کنید.  در صورتی که می خواهید زیبایی خانه خود را دو چندان کنید به شما پیشنهاد می دهیم از لوستر های شیددار استفاده کنید. اگر می خواهید نور ملایمی در محیط داشته باشید بهتر است از لوسترهای شید دار استفاده کنید. این لوسترها با طرح های متنوع برای هر نوع مکانی مناسب است و حتی می توانید از انواع  دیوارکوب یا آباژور آنها نیز برای تامین نور مورد نیازتان استفاده کنید.

 

 

لوستر انتخابی شما دارای چه حجمی باشد و چقدر با محیط تناسب برقرار کند، بسیار اهمیت دارد. با فرض اینکه یک لوستر نور کافی را هم برای یک فضا تامین کند، باید توجه کنید که انتخاب یک لوستر کوچک برای یک فضای بزرگ و یا برعکس باعث می شود تا تعادل محیط بر هم خورده و هارمونی فضا از بین می رود. به همین خاطر بسیار مهم است که لوستر انتخاب شما با فضا مورد نظر همخوانی داشته باشد.

 

حجم لوستر انتخابی میزان نوردهی لوسترتان را مشخص می کند و باید توجه داشته باشید که با محیط تناسب داشته باشد، یک لوستر کوچک را برای فضای بزرگ و بالعکس انتخاب نکنید تا تعادل محیط برهم نخورد و هارمونی را از بین نرود.

 

شید چیست و چه کاربردی دارد؟

 

شید نام کلاهک های چراغ های روشنایی است که در انواع مختلف و طرح های متفاوتی تولید شده اند که در لوسترهای کوچک و بزرگ و آباژورهای رومیزی و ایستاده به کار می روند. شیدها در انواع مختلف با سایزهای متنوعی تولید شده اند که می توانید با توجه به سبک و البته علاقه خود آنها را انتخاب کنید.  

 

برای خرید لوستر شیددار باید به جنس شیدها توجه داشته باشید تا حرارت لامپ ها به شیدها آسیبی نزند. برای خرید لوستر شیددار باید به رنگ شیدها توجه کنید تا به رنگ سایر دکوراسیون شما هماهنگ باشد و زیبا تر جلوه نماید. شیدها تنوع زیادی دارند و آسترهای مناسبی باید داشته تا دمای لامپ ها آسیبی به شیدها نرساند و گاهی با انتخابی نامناسب باعث آتش سوزی هم خواهد شد.

 

رنگ شید باید با سایر لوازم تناسب داشته باشد تا زیبا تر جلوه کند. شیدها روی هر لوستری مورد استفاده قرار می گیرد، مانند: لوستر برنزی (ریخته گری)، کریستالی و … ولی مناسب ترین ترکیب با شید لوستر شاخه ای است.

 

تعداد شاخه ها در لوسترهای شیددار مهم هستند و برای جلوه دادن به محیط لازم است. شید کمک می کند تا نور در یک زاویه خاص بتابد. کریستال هایی که این لوسترها دارند بهتر است همیشه تمیز و زیبا باشد تا جلوه زیباتری داشته باشند و انتظار شما را برآورده کنند. این لوسترهای دارای شید در طرح های مختلف برای مکان های مختلفی قابل استفاده هستند.