سقفی کلاسیک

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

سقفی کلاسیک

 

یکی از سبک هایی اغلب ایرانیان آن را دوست دارند، سبک کلاسیک است. البته این سبک در کل جهان طرفداران بسیاری دارد و یکی از قدیمی ترین لوسترهایی است که از گذشته تا به امروز بوده لوسترهای کلاسیک یا همان سنتی است. این لوسترها محبوبیت و جذابیت خود را از دست نداده اند و با طراحی جذاب خود هنوز طرفدارانی دارند.

 

کاربرد لوستر کلاسیک در خانه

 

 این لوسترها را برای سالن پذیرایی استفاده می کنند. لوسترهای کلاسیک که بین افراد محبوبند اغلب شاخه دارند که در مدل های جدید نیز طرح های سقفی نیز از آنها تولید شده اند. لوستر کلاسیک تنوع زیادتری در انواع مختلف دارد و به همین دلیل هم میتوان آن ها هم در فضاهای مدرن و هم در فضاهای کلاسیک استفاده کرد.

 

لوستر کلاسیک میزان نور دهی و پراکندگی نور متفاوتی دارد و باید متناسب با فضای خود آن را انتخاب کنید. اینکه لوستر شما چند لامپ داشته باشد  لوستر سقفی باشد یا آویزی به فضایی که در اختیار دارید بستگی دارد و  باید به ارتفاع سقف خانه تان نیز توجه داشته باشید. حجم لوستر، میزان نوردهی آن بر زیبایی خانه نیز تاثیر می گذارد و نباید نامتقارن انتخاب شود.

 

 

انواع لوستر کلاسیک سقفی

اگر یک لوستر کوچکی را برای فضای بزرگ و لوستر بزرگ را برای یک فضای کوچک انتخاب کنید هارمونی دکوراسیون را از بین می برد. لوسترهای کلاسیک انواع زیاد با سایزهای متنوعی دارند که می توانید تمام چراغ های خانه را با این سبک هماهنگ کنید. به انتخاب آباژورها، چراغ های دیواری، چراغ رومیزی و ... نیز دقت کنید تا همگی را در یک سبک انتخاب نمایید.

میزان نوردهی لوستر بسیار اهمیت دارد و اگر لوستر تنها نور موجود در محیط باشد لوستر است باید به  تعداد لامپ های آن توجه کنید. لوستر سقفی کلاسیک از جنس برنز یا فلزهای ارزشمندی تهیه می شوند و اغلب برای محیط های کوچک با مبلمانی کلاسیک و چوبی بسیار مناسب می باشد.

 

چه لوستری مناسب دکوراسیون شماست؟

 

 لوستر بزرگ به فضای شما جلوه کلاسیک خواهد داد و البته این را در نظر بگیرید جاي لوستر هميشه وسط سقف اتاق نیست و می توانید با چند لوستر سقفی کلاسیک محیط کلاسیک یا سلطنتی شیکی را برای خود به وجود بیاورید.

 

لوسترهای کریستالی سقفی با طرح‌های کلاسیک برای پذیرایی که مبلمان استیل و سلطنتی نیز مناسبند. افرادی دوست دارند برای بالای میز نهارخوری خود لوستری نصب کنند و لوسترهای کلاسیک کوچک برای این کار نیز مناسبند و می توانید  فضای میز را با استفاده از آنها روشن سازید و از خوردن غذا لذت ‌ببرید.

 

در خانه‌هايي كه شكل منظمی ندارند و دارای پيچ و خم زیادی هستند با کمک یک لوستر روشن نمی شوند و باید از دیگر چراغ ها ديواركوب يا آباژورهايي هماهنگ با لوسترها استفاده کنید تا بتوانید با اصول و هوشمندانه فضایی ایده آل و جذاب داشته باشید. اهمیت نورپردازی به هیچ عنوان فراموش نکنید، زیرا تغییر در شدت و حتی طرح نور نتایج گوناگونی خواهد داشت. فضای نشیمن روی  كل فضا و حتی شما تاثیر خواهد گذاشت و برای ایجاد فضایی گرم و دلنشین و جذب افراد خانواده به آن دقت زیادی کنید.