سقفی کریستالی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

سقفی کریستالی

 

برای لوستر مانند سایر وسایل خانه وسواس به خرج دهید و حتی سخت گیری بیشتری داشته باشید. برای انتخاب لوستر مانند مبلمان، پرده، رنگ و ... باید علاوه بر در نظر گرفتن سلایق خود اصول و مقرارتی را نیز در نظر بگیرید. تجهیزات دکوراسیون علاوه بر نورپردازی در زیباسازی و دیزاین خانه نیز نقش دارند. اولین موضوعی که برای انتخاب لوستر باید به آن توجه کنید، ابعاد فضایی است که در اختیار دارید. مساحت فضای اتاق کم است یا زیاد بسیار اهمیت دارد، سقف کوتاه است یا بلند، این لوستر را برای اتاق نشیمن یا اتاق خواب و...  که برای انتخاب لوستر، حتما باید به آن ها توجه کنید.

 

لوستر سقفی کریستالی برای چه مکانی مناسب تر است؟

 

متراژ اتاق و ارتفاع سقف برای انتخاب لوستر لازم است. لوسترهای بلند و ریسه‌ای در خانه‌هایی که سقف کوتاهی دارند جلوه بسیار بدی دارند و بدتر فضای شما بهم ریخته تر و نامناسب جلوه می دهند. ارتفاع اتاق و طول لوستر باید با یکدیگر تناسب داشته باشند و اگر سقف کوتاهی دارید بهتر است از لوسترهای سقفی استفاده کنید.

 

در وهله دوم هدف‌تان از خرید لوستر را مشخص کنید. هستند افرادی که احتیاجی به نور بیشتر ندارند و فقط می خواهند جهت تزیین فضای شان لوستری نصب کنند. خانه‌هایی که به تعداد زیادی لامپ‌های هالوژن، دیوارکوب، آباژور دارند فقط  لوستر را برای زیباتر شدن خانه استفاده می‌شود.

 اما اگر لوستر شما وظیفه تامین نور محیط را دارد باید به تعداد شاخه ها و لامپ هایی که در لوسترتان به کار ببرید توجه کنید. اگر از لوستر سقفی استفاده می کنید باید به ابعاد آن توجه داشته باشید و میتوانید در هر مکانی بنا به سایز این لوسترها را انتخاب کنید.

 

 

انواع لوسترهای سقفی کریستالی

 

 لوسترهای کریستالی دارای دو نوع طرح کلاسیک و مدرن هستند. اگر مبلمان استیل دارید لوستری سقفی رسمی تری انتخاب نمایید و بزرگی آن به حدی باشد که بتواند تمام قطعات مبلمان شما را روشن کنند. انتخاب ای نوع لوسترها برای اتاق خواب چندان دوست داشتنی نیست و بهتر برای این فضاهای کوچک تر لوسترهای ساده تر ی انتخاب کنید.  

 

رنگ چراغ ها و حتی کریستال ها و نحوه نورپردازی آنها هم اهمیت فراوانی دارد. برای زیبایی بیشتر بهتر است از چراغ های آفتابی و مهتابی با هم استفاده کنید و برای انتخاب رنگ به دکوراسیون خودتان نیز توجه نمایید.

 

لوسترهای بزرگ و سنگین کریستالی برای سبک مدرن مناسب نیستند. لوسترهای کرسیتالی سقفی به فضاهای مدرن شیکی خاصی هدیه می دهند و با انتخاب ساز مناسب آنها به فضا زیبایی خاصی خواهد داد. انتخاب لوسترهای کریستالی سقفی برای خانه های سنتی نیز گزینه ای مناسب هستند و فضا را از خشکی و کلاسیک بودن کمی خارج و جذاب تر می کنند.

 

به رنگ‌ کریستال ها توجه کنید

 

در طراحی دکوراسیون به انتخاب رنگ لوسترها و کریستال ها نیز توجه کنید. توجه داشته باشید که لوستر را نمی توانید هر سال  عوض كنيد و براي 5-6 سال  باید از آنها استفاده کنید و از ميان رنگ‌ها متداول‌ترین رنگ ها را انتخاب كنيد تا بعد از مدتی از آنها خسته نشوید.

 

لوسترهای سقفی کریستالی یکی از المان های مدرن در دکوراسیون هستند و در آنها از لامپ های ال ای دی اغلب استفاده می شود.  طرح های زیادی برای این نوع لوسترها در نظر گرفته شده است که با انواع سبک ها سازگاری و هماهنگی دارند. پیشنهاد می شود از لوسترهای کریستالی و بلور استفاده نمایید و اصل سادگی را فراموش نکنید تا بتوانید در کنار سایر نورپردازی ها و لوازم دکوراسیون باعث شلوغ به نظر رسیدن خانه نشوید.