ال ای دی LED

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

ال ای دی LED

 

توجه به نورپردازی در دکوراسیون داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است و استفاده از روشنایی های مانند انواع لوسترها، آویزها، چراغ های دیواری، سقفی و به زیبایی و روشنایی خانه کمک زیادی خواهند کرد.  امروزه چراغ ها و لامپ های جدیدی تولید شده اند که با استفاده از آنها می توانید زیبایی و روشنایی خانه را تکمیل کرده و در هزینه های خود نیز صرفه جویی زیادی کنید. لوسترهای سقفی LED نیز جزو لوسترهای جدیدی هستند که توانسته اند تحول خوبی در زندگی ما به وجود بیاورند.

 

کاربرد چراغ سقفی

چراغ های سقفی ممکن است آویز دار یا بدون آویز باشند و برای انتخاب آنها بهتر به  ارتفاع سقف محیط از کف توجه کنید و اگر سقف کوتاهی دارید نباید از چراغ سقفی آویزدار بلند استفاده کنید و اگر سقف شما ارتفاع زیادی دارد باید از چراغ سقفی بلندتر استفاده کنید. دنیای چراغ و لامپ متنوع است و بهتر است در انتخاب لوسترتان دقت کنید. 

 

 

انواع چراغ سقفی LED

 

چراغ سقفی در انواع آویزان، توکار و پنهان، هالوژنی هستند. لوسترهای ال ای دی کاملا به سقف متصل می شوند و سایز بندی مختلفی دارند که بر اساس ابعاد سینی کفی این لوسترها تقسیم بندی می شوند. این لوسترها اشکال مختلفی مانند: گرد، مربع، بیضی، مستطیل دارند. روی سینی کفی این لوسترها لامپ های ریزی تعبیه شده اند که لامپ های ال ای دی می باشند.

 

 لامپ های لوستر های LED به سه رنگ آبی، قرمز، زرد و بنفش هستند و حالت رقص نور با زمانبندی  دارند که می توانید به دلخواه آنها را تنظیم کنید. جنس سینی این لوسترها از استیل ضد زنگ است زود خراب نمی شوند. اغلب این لوسترها به کنترل از راه دور مجهز می باشند و با توجه به نوری که احتیاج دارید می توانید نور لوستر را کم و زیاد کنید.

 

 تاثیر نور لوستر LED

 

نورپردازی صحیح و درست می تواند حال و هوای دکوراسیون ما را  تحت تاثیر قرار می دهد. سبک های چراغ سقفی که لامپ های ال ای دی دارد مهم است و در نحوه نوری که  پخش می کنندتاثیر می گذارند. چراغ سقفی خود را با در نظر گرفتن سبک مبلمان و رنگ آنها انتخاب کنید.

 

چراغ‌های LED  هزینه زیادی ندارند و علاوه بر زیبا و مدرن بودن با محیط زیست نیز بسیار سازگار هستند می‌باشد. این چراغ ها به دلیل آنکه نزدیک به سقف می باشند از بهترین گزینه ها برای خانه هستند که منبع نور پنهان را پنهان می کنند و می توانید برای اتاق یا پذیرایی از آنها استفاده کنید.

 

برای روشن کردن دیوارها نیز می توانید از انواع دیواری این مدل لوسترها نیز استفاده کنید. در نصب این لوسترها دقت کنید تا کریستال های آنها آسیب نبیند و دچار مشکل نشوید. نور و روشنایی میتواند محیط ما را به محیطی گرم و آرامش بخش تبدیل کند. روشنایی مناسب در خانه به شما کمک میکند تا کارهای خود را راحت تر انجام بدهید و احساس آرامش و آسایش داشته باشید و از بودن در خانه خود نهایت لذت را ببرید. سیستم روشنایی برای اتاق پذیرایی و اتاق خواب با دقت کنید تا بتوانید ویژگی ها این مکان ها را به نمایش بگذارید و بروی ویژگی های آنها آنها تاکید کنید.