ایستاده و دیواری

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

ایستاده و دیواری

 

چراغ ها در انواع مختلف قادرند حال و هوای ما را تغییر دهند و با روشنایی خود زندگی ما را نیز تحت تاثیر قرار دهند. رنگ، اندازه، تكرار و تركیب‌بندی برای انتخاب چراغ ما نقش زیادی دارند و باید به آنها دقت کنید. لوستر از انواع شناخته شده برای نورپردازی چه در داخل و چه در خارج از خانه هستند و انواع مختلفی نیز دارند و که برای تامین نور و روشنایی بهتر است از انواع مختلف آنها استفاده کنید. برای انتخاب چراغ هایی که میخواهید به کار ببرید بهتر است به سبک های مختلف دکوراسیون و البته رنگ و تم خانه خود توجه کنید تا بتوانید هوشمندانه عمل کنید.

برای توزیع نور برای یک اتاق بهتر است از یک منبع استفاده نکنید و از اشکال مختلف  که در قالب های متنوع با فلز، چوب، پلاستیک، کاغذ و  پارچه استفاده کنید. چراغ های ایستاده و دیواری از انواع لوسترهایی هستند که کاربرد زیادی در خانه دارند.

 

با جایه جایی یا اضافه کردن حتی چراغی ساده می توانید جلوه ای نویی به خانه خود بدهید و حال و هوای خانه را به طور کل عوض کنید. در گذشته برای روشن کردن فضای منزل روش زیادی وجود نداشت و تنها با انتخاب لوستر  یا حتی چراغی ساده اطرافمان را روشن می کردیم ولی امروزه این روش ها زیاد شده که حتی گاهی ما را  سردرگم می کنند.

 

هر چراغی مکانی و کاربردی دارد و دراگر شما  برای مطالعه را با نور آباژور را استفاده کنید یا  در فضای سرویس بهداشتی یک لوستر تزیینی آویزان کنید نه تنها زیبا نیست بلکه زشت هم به نظر می رسد. پس در انتخاب نورپردازی و چراغ های مورد استفاده بریا هر مکانی که در اختیار دارید دقت کنید.  

 

انواع چراغ ایستاده و کاربردهای آنها

به چراغ های ایستاده در اصطلاح آباژور نیز می گویند. این چراغ های ایستاده از ساده ترین  روش ها برای روشن کردن قسمت خاصی از فضا می باشند. چراغ های ایستاده یا دیواری برای افرادی که به نور زیاد عادت ندارند بسیار مناسب هستند و می توانند نور ملایمی را به فضای ما بدهند.  

چراغ های پایه بلند نیز دارای انواع متفاوتی هستند که در سبک ها و رنگ ها و طرح های مختلفی که دارند به ما این امکان را می دهند که بتوانیم با توجه به سبک خانه یا محل مورد نظرمان بهترین انتخاب را داشته باشیم. بعضی از مدل های آباژورها قابلیت تنظیم دارند و می توانید به دلخواه نور آنها را تغییر دهید. چراغ های ایستاده در نوع کلی پایه بلند کوتاه و بلند تولید شده اند.

اینکه قصد دارید چراغتان را کجا قرار دهید بسیار مهم است و می توانید از انواع مختلفی استفاده کنید. آباژورهایی تولید شده اند که پایه قابل چرخش دارند که میتوانید به سمتی که می خواهید نور را منتقل کنید. آباژورها میتوانند در کنار سایر چراغ های دیواری یا حتی سقفی به کار گرفته شوند و به تکمیل نوری که احتیاج داریم کمک کنند.چراغ های ایستاده ای در بازار موجودند که چند حباب دارند که می توانید به صورت دلخواه از هرکدام استفاده کنید و  روشنایی میحطی ملایمی به محیطتان بدهید.

 

چراغ دیواری و انواع آن

چراغ های دیواری نیز یکی از روشنایی های خوب برای خانه یا محیط ماست که البته باید توجه داشته باشید که با این چراغ ها نمی توانید تمام فضایتان را روشن کنید و البته حس و حالی رویایی به دکوراسیون داخلی خانه های تان بدهید.

 

 بهتر است بدانید اگر سقفی بلند دارید برای شکستن نور استفاده از چراغ های دیواری بسیار مناسب است. زمانی که چراغ ها روی دیوار قرار می گیرند می توانند اطراف خود را روشن کنند و توجه را از  ارتفاع بلند سقف دور می کنید.  

 

 یکی از راه هایی که می توانید دیوار ها را تزیین کنید نصب آینه، تابلو هنری زیبا، نقاشی یا استفاده از چراغ های دیواری است. با استفاده از چراغ های دیواری می توانید چهره دیوار خانه تان را در شب تغییر دهید و نور و سایه های زیبایی که روی دیوار پدید بیاورید و محیط را به زیباترین شکل تزیین کنید.

 

این چراغ ها نیز در طرح ها و سبک های مختلفی تولید شده اند که در این بخش می توانید به آنها آشنا شوید. از چراغ های دیواری در اتاق ها راهروها ، سالن پذیرایی و ...استفاده کنید و فضای دلنشینی را برای خود و اطرافیانتان به وجود آورید.