بزرگ مسجدی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

بزرگ مسجدی

لوستر ها علاوه بر اینکه زینت بخش خانه و دکوراسیون ما هستند در مکان ها و مراکز مختلف اداری و حتی تجاری نیز نقش بسیار زیادی دارند و باید در انتخاب آنها نیز  دقت زیادی انجام دهید تا خرید هوشمدانه ای داشته باشید. لوسترهای بزرگ مسجدی نیز از انواع لوستر های مورد استفاده در مراکز عمومی و مساجد هستند که ویژگی های خاص خود را دارند.

 

ویژگی های لوسترهای مسجدی

 

این لوسترها بنا به قیمتی که دارند از جنس های متفاوتی نیز ساخته شده اند. اغلب این لوسترها دارای کریستال یا بدنه های متفاوتی ساخته می شوند. امروزه کریستال ها در کشورهای مختلف با کیفیت های گوناگونی ساخته می شوند مانند: کریستال‌ها چینی‌، کریستال اتریش، مصری و ...  کیفیت این کریستال ها هستند که میزان درجه قیمت لوسترهای بزرگ را تعیین می کنند.

 

 

جنس لوستر های مسجدی

 

لوسترهای بزرگ مسجدی معمولا دارای جنس های مختلفی مانند: کریستالی، برنجی، برنزی، نقره‌ای و در گاهی اوقات برای مراکز متبرکه و زیارتی از آب کاری طلا نیز برای بدنه لوسترها نیز استفاده می کنند.  قیمت‌های  لوسترهای مسجدی متفاوتند در بازار از 200 هزار تومان تا چند صد میلیون تومان به فروش می رسند.

گاهی برای زیبا تر شدن لوسترهای بزرگ از راهکار تلفیقی نیز استفاده می کنند، به طور مثال کریستال های  بزرگ، اتریشی، ترکیه‌ای ترکیب زیبایی را به شما ارائه می دهند.

لوسترهای برنزی، برنجی، نقره‌ای که آب‌طلا دارند رکورداران قیمت در بازار هستند. یک لوستر 54 شعله و 48 شاخه، سه طبقه‌ای که تمام برنز یا نقره هستند و با قیمت 31 میلیون تومانبه بالا به فروش می‌رسند.

 

چطور لوستر های مسجدی را تهیه کنیم؟

 

این لوسترها به دلیل آنکه مردم عادی از آنها استقبال نمی کنند و به کار آنها نمی آید در دسترس به صورت زیاد نیستند و برای خریداری آنها باید مطابق با سلیقه و خواسته ای که دارید آنها را سفارش دهید. سایزهای بزرگتر آنها در  پنج متر و به صورت پنج طبقه ساخته می شود تا قیمت 90 میلیون توماننیز قیمت دارند.

نصب این لوسترها اصلا آسان نیست و هر کسب نمیتواند این کار را انجام دهد  و باید از افراد حرفه ای استفاده کنید و که مسلما این کار هزینه بر خواهد بود.  قیمت نصب این لوسترها بر اساس تعداد شاخه‌ها و وزن لوسترمی باشد  و معمولا نصب هر شاخه لوستر از 15 هزار تا 25 هزار تومان است که باز هم وزن لوستر بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دارد.

  

نحوه نگهداری لوستر بزرگ مسجدی

 

نگهداری این لوسترها نیز بسیار مشکل است و با لوستر های کوچک کاملا متفاوت است.  برای  انتخاب این لوستر ها به فضایی که قرار است این لوستر را نصب کنید از سقف تا کف را در نظر بگیرید.

 
میزان نوری که احتیاج دارید را نیز فراموش نکنید.  این لوستر تمام نور محیط شماست یا از چراغ عای کمکی مانند چراغ دیواری و ... میز استفاده خواهید کرد. رنگ دیوارها و کفپوش نیز از موارد مهم در انتخاب لوستر و تعداد لامپ های مورد نیاز شماست.


لوستر های بزرگ از سه قسمت زیرکار یا همان جنس بدنه اصلی، آبکاری و کریستال ها ساخته می شوند که هر کدام از آنها انواع مختلف با جنس های متفاوتی دارند که بنا به بودجه یا مکانی که می خواهید از آنها استفاده کنید می توانید سفارش لوسترتان را بدهید.