میز تلویزیون چوبی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

میز تلویزیون چوبی

هر خانه دارای حداقل یک تلویزیون است که معمولا در اتاق نشیمن یافت می شود. همانطور که پیداست، یافتن یک میز تلویزیون خوب و محکم به اندازه پیدا کردن یک تلویزیون خوب با قیمت مناسب و معقول سخت است. میز تلویزیون مبحثی کاملا جدا از تلویزیون می باشد. خریداری آن تلاشی سخت و با هدفی کاملا متفاوت می باشد، هدف آن می تواند زیبایی، کارایی به عنوان یک کمد و غیره باشد. در اینجا مباحثی را که هنگام خرید میز تلوزیون باید به آن توجه کنیم بیان می داریم.

خسته شده اید؟ اندازه تلویزیون؟ کنترل مادون قرمز، مدیریت کابل؟ فکر می کنید این فرایند ساده است، اما این راهنمای خرید میز تلویزیون در مورد خرید، بسیاری از ملاحظات مهم فراتر از سبک و رنگ را در نظر گرفته است. هنگامی  که  میز تلویزیون جدید خود را خریداری می کنید، اطمینان حاصل کنید که چقدر فضای مورد نیاز برای تجهیزات، نحوه نگهداری کابل، اندازه پایه و موارد دیگر را دارا بوده و تا چه میزان مناسب نیازهای شماست.

اندازه گیری فضای تلوزیون

لازم است بدانیم که تلوزیون و میز تلوزیون به دو روش کاملا متفاوت اندازه گیری می شوند. تلوزیون ها به شکل مورب اندازه گیری شده ولی میز تلوزیون ها در کنار چیزهای دیگر. این بدین معناست که اگر شما یک تلوزیون 32 اینچ دارید نیازی نیست حتما یک میز 32 اینچ هم داشته باشید. طول میز تلوزیون ممکن است با تلوزیون یکسان باشد ولی ارتفاع میز ها متفاوت خواهد بود. اگر می خواهید میز تلوزیون شما دقیقا اندازه ی تلوزیون شما باشد باید پهنای تلوزیون را اندازه بگیرید نه عرض صفحه نمایش آن. هنگامی که تلویزیون را اندازه گیری می کنید، همچنین لازم است فضای خانه خود را که در آن میز تلویزیون را قرار می دهید اندازه گیری کنید. پس از این، اطمینان حاصل کنید که تلویزیون خود را در جایی قرار ندهید که مناسب نباشد.

نحوه استفاده از میز تلویزیون

عادت های مشاهده کردن شما و عادت های الکترونیکی، شما را برای تشخیص میز تلویزیونی مناسب برای مدت زیادی درگیر خواهد کرد. به عنوان مثال، برخی از تلویزیون ها مناسب در WIFI ساخته شده اند، بنابراین می توانید برنامه ها را بدون اتصال به دستگاه های دیگر اجرا کنید. اگر این گونه باشد، شما می توانید یک واحد میز کاملا بسته با یک سری درداشته باشید. اگر میخواهید جعبه کابلی خود را در پایه تلویزیون نگهدارید و همچنان بتوانید با استفاده از آن از کنترل راه دور استفاده کنید، به یک میز تلوزیون با جلوی شیشه ای یا جلوی باز نیاز دارید.

 

کاربران میز تلویزیون

  • گیمرها: نیاز به فضا برای کنسول، کنترل ها و بازی ها، جلوی باز، محفظه های بلند، فضای کشویی، اجتناب از درب های زیاد و فضای پشتی بسته (چون وسایل الکترونیکی به جریان هوا برای خنک سازیس نیاز دارند.)
  • عاشقان تماشای فیلم: نیاز به قفسه هایی برای فیلم، فضایی برای دستگاه دی وی دی، قفسه، طرحی باز، فضا برای وسایل الکترونیکی جانبی، اجتناب از فضای کم و کشویی.
  • خبرنگاران قدیمی:  نیاز به سکویی برای جعبه کابل، فضای محرک، دربهای شیشه برای استفاده از کنترل، اجتناب از قفسه های مسدود، و ارتفاع کم
  • طراحان: نیاز به ظاهری جذاب، مواد با کیفیت، زیبایی مطلق، پایان های درگیرکننده و جذاب، اجتناب از شکل ها و رنگ های ناملموس.

این ایده ها کلی بوده و ممکن است برای اشخاص مختلف متفاوت باشد. برای مثال همه دوست ندارند میز تلویزیونی با قفسه های باز در پذیرایی خود داشته باشند و شاید مایل باشند تمام فضاهای آن بسته و پنهان باشند، یا حتی ممکن است تمایل به انتقال تلوزیون به اتاق خواب را داشته باشند و دنبال میز تلوزیونی بسیار کوچک و جمع و جور باشند. در این صورت، بسیاری از طرح های میز تلویزیون ایستاده زیبا با فضای ذخیره سازی پنهان وجود دارد. این نوع میز ساده و جمع و جور بوده، و مناسب برای خانه های مدرن است. اما حتما هنگام خرید به استفاده از کنترل ها توجه فرمایید که چشمی آن ها در فضای باز یا شیشه ای قرار گیرد که در استفاده از آن ها با مشکلی مواجه نشوید.

 

خرید میز تلویزیون و نیاز شما

میز تلویزیون و رسانه مانند بسیاری از موارد دیگر مبلمان است که دارای ویژگی های مختلفی بوده و اگر شما با معنی آن ها آشنا نباشید ممکن است مورد سرزنش قرارگیرید. در اینجا برخی از اصطلاحاتی که هنگام خرید مشاهده می کنید رامعرفی می نماییم.