گیره و بند جمع کننده پرده

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

گیره و بند جمع کننده پرده

جمع کننده هم برای باز کردن درب و پنجره های دو جداره استفاده می شود.

 

گیره های فلزی برای پرده های مخمللی مناسب هستند

 

 

می دانیم که پرده و انتخاب درست آن نقش بسیار در زیبایی خانه ما دارد. امروزه ما به انتخاب محصولات ما وسایل و ابزار زیادی وارد بازار شده اند که با استفاده از هر کدام از آنها می توانید زیباترین خانه و اتاق خود را.

 

وسیله تزئینی و البته زیبا برای زیباسازی دکوراسیون که کاربرد موثر نیز در خانه؛ جمع کننده پرده است که برای هر خانه در پذیرایی یا اتاق خواب مورد نیاز است. این وسیله می تواند جلوه خوبی به پرده های جمع شده ما بدهد و زیبایی زیبایی را به نمایش می دهد.

 

انواع جمع کننده پرده

 

این وسیله برای همه اتاق ها حتی اتاق بچه های مان هم مفید است و در انواع مختلفی از طرح های تولید شده و یا حتی می توان به صورت دست ساز با طعم خودتان آنها اصلاح و یا تغییرات در آنها ایجاد کنید.

 

به عنوان مثال می توانید برای اتاق از طرح های فانتزی و عروسی استفاده کنید. شکل های عروسک، گل، مروارید، پارچه، و ... انواع جمع کننده های کوره که با توجه به طرزتان می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

با پیشرفت تکنولوژی تمام وسایل و ابزاری که در خانه به کمک راحتی ما نیز آمده اند نیز تحت تاثیر قرار گرفته و تغییر کرده اند. یکی از این پیشرفت های مفید تغییر وضعیت میل پرده یا حتی گیره ها، میل پرده ها و ... است که هم محیط را برای ما زیباتر می کنند و هم نصب و استفاده از این لوازم ضروری را در خانه راحت تر می نمایند.

سیستم های اتوماتیک کرکره برقی ، درب اتوماتیک پارکینگی ، دوربین مداربسته برای خانه ، گیره های چرخ دار یا غلطکی و ...  از جمله پیشرفت های خوب صنعت مدرن هستند که  به راحتی و زیبایی  منازل کمک زیادی می کنند.

 

جمع کننده پرده را کجا نصب می کنند؟

 

بعضی از مدل های جمع کننده پرده را با کمک گل میخ می توانید به دیوار نزدیک کرده و آنها را نگه دارید یا در بعضی مدل ها می توانید روی پرده جمع کننده را نصب کنید.

دستک ها یا بندهای پرده برای نگه داشتن پرده ها در جای خود طراحی می شوند، به ویژه برای زمانی که نخواهیم سر راه باشند یا وقتی درها یا پنجره ها باز هستند باد در آن ها نپیچد و مزاحم ما نشوند.

مدل های مختلف دستک یا جمع کننده برای پرده وجود دارند مانند انواع ریسمان ها و قیطان ها  که معمولاً انتهای شان ریشه یا منگوله ای وجود دارد. همان طور که در بالا اشاره شد این جمع کننده ها دستک ها را به شکل های خلاقانه یا با استفاده از پارچه ای از جنس پرده و یا در رنگی متضاد با آن درست کنید.

 

گیره پرده یکی از ملزومات مهم برای نصب پرده است. این وسیله کوچک با اینکه شاید کارایی آن زیاد به چشم نیاید ولی در کارکرد پرده بسیار اهمیت دارد. معمولا گیره پرده در دو نوع سبک پلاستیکی و هوکس فلزی ساخته شده اند. توجه داشته باشید که اگر گیره انتخابی شما با کیفیت نباشد ممکن است   باعث بروز مشكلات زیادی در حركت  و جابجايي پرده روی ريل ها به وجود بیاید.

 

بهترين هاي گيره برای نصب پرده گيره سوراخ دار است که از مواد پلاستیکی ساخته شده است و با چرخ روانی که دارد راحت بر روی ریل حرکت می کنند. اگر پرده های سنگینی دارید بهتر است از  گيره هاي هوكس فلزي با ضخامت مناسب استفاده کنید تا پرده ها راحت تر بر روی ریل حرکت کنند و دچار مشکلی نشوید.