موکت های چمن مصنوعی

(3)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
چمن مصنوعی کانیه 15 میلی
103000
ارسال رایگان
چمن مصنوعی سافت 30میلی
139000
ارسال رایگان
چمن مصنوعی ویکتوریا 25 میلی
140000
ارسال رایگان

موکت های چمن مصنوعی

 

 

برای خرید و مشاوره تماس بگیرید: 

 

 

09120493050

 


 

 

چمن مصنوعی کفپوشی شبیه موکت است که نسبت به دیگر کفپوش ها یا موکت ها قابلیت و کاربرد بیشتری دارند. این محصول می تواند در هر جایی که مورد علاقه شما می باشد استفاده شود و تنوع موکت دارای بیش از حد زیاد است که با توجه به تناسب اندام شما می توانید انتخاب کنید و از آن استفاده کنید. 

موکت طرح چمن مصنوعی  شبیه  چمن طبیعی است و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد، از جمله: زمین های ورزشی، محیط های ساختمانی، زمین بازی کودکان و ...


 جنس موت چنگ مصنوعی  با دیگر موکت ها متفاوت است. این موکت  از الیاف یا رشته های چمن مانند ساخته شده از پلی پروپیلن یا پلی اتیلن ساخته می شوند. این پوشش مصنوعی دارای چندین لایه کف، لایهای زاکسشی و فیبر چمنی است.

 

 

چمن مصنوعی تزینی

کاربرد موکت چنگ مصنوعی در فضای سبز

 

 ایجاد یک فضای سبز کوچک در محل زندگی علاوه بر زیبایی سبب ارامش شما خواهد شد. بخشی از خانه را مانند: پاسیو، بالکن، پشت بام و...  را می توانید با موکت چمن مصنوعی بپوشانید و آن محل را به  پارک کوچک خانگی تبدیل کرده و از آن استفاده نمایید. چمن مصنوعی تزیینی به آب و نور احتیاجی ندارد و می توانید محیط همیشه سبزی در خانه داشته باشید. پوشش و طراحی مناسب موکت ها در زمین و کف ساختمان ها بسیار مهم است و در  زیبایی محیط تاثیر زیادی دارد. 

 

 

چمن مصنوعی روف گاردن

 

ساختمان موکت چمن مصنوعی

ساختمان الیاف موکت چنگ مصنوعی هم شباهت زیادی با سایر موکت ها دارد. اما به هر حال ساختمان همه موکت ها به سه شکل زیر است: 

  • سطوح الیف برش خورده (Cutpile)
  • سطوح الیف برش نبورده
  • ترکیبی از دوروش فوق (برش و حلقه)

 

کاربرد موکت چمن مصنوعی در زمین ورزشی

 

بافت چمن مصنوعی بسیار نرم  است اگر از کیفیت های خوب آن استفاده کنید می توانید احتمال آسیب رسیدن در حین مسابقه را به  حداقل برسانید. موکت چمن مصنوعی را می تواند در بسیاری از زمین های ورزشی مانند: زمین فوتبال، گلف، لاکراس، بیس بال و… از این پوشش استفاده کنید. 

 


کاربرد موکت چمن مصنوعی در فضای مسکونی


با پهن کردن موکت چمن مصنوعی شباهت زیادی به چمن طبیعی دارد می توانید از فضای سبز دائمی بهره مند شوید، اما دقت داشته باشید تا بهترین جنس را برای این کار انتخاب نمایید که به علت قرار گرفتن در معرض نور آفتاب و احتمالا رطوبت بتواند مقاومت کند و برای این کار موکت از جنس نایلون مناسب می باشد.


انواع موکت های چنگی مصنوعی


برای تولید موکت چنگ مصنوعی از انواع مختلفی از فیبر استفاده می شود که عبارتند از:


مونوفیلامنت 


مونوفیلامنت به عنوان محکم ترین و با دوام ترین فیبر برای تهیه چمن مصنوعی تزئینی محسوب می شود. همچنین چمن هایی که با این فیبر تهیه می شوند، پس از مدتی خوابیده و فرسرده نمی شوند و همچنان حفظ و نگهداری اولیه خود را حفظ می کنند. مونوفیلامنت در مقابل حرارت بسیار مقاوم است. از این رو  چمن مصنوعی که با مونوفیلامنت تولید می شوند، قیمت بیشتری دارند.


پلی اتیلنی 


دومین الیاف که برای تهیه موکت چنگ مصنوعی استفاده می شود، جنس پلی اتیلین است که شباهت زیادی به چمن مصنوعی دارد. موکت هایی که با این الیاف تولید می شوند، برای خانه، ورزش رزمی و زمین های ورزشی یک پوشش ایده آل، نرم و سبز به شمار می روند. چنگ مصنوعی با پلی اتیلن دارای مقاومت بالا و بدون نیاز به برس کشی، با تردد اولیه شکل خود را حفظ می کند.


پلی پروپیلنی


سومین علفی که برای تولید موکت چنگ مصنوعی استفاده می شود، پلی پروپیلن است که به عنوان ارزان ترین فیبر محسوب می شود. دوام و مقاومت این فیبر نسبت به دو نوع قبلی کمتر است و به خاطر ذره ذوب پایین، مناسب برای مناطق گرمسیر نیست. موکت چنگ مصنوعی با جنس پلی پروپیلن مناسب برای مکان های سربسته است. همچنین می توان از این نوع موکت برای زمین بازی مهد کودک، مدارس و پارک ها استفاده کرد.

ویژگی موکت چمن مصنوعی

 

 استفاده از این فن آوری یک کشور عالی مانند ایران است که در خشکی جغرافیایی قرار دارد و می تواند با استفاده از آن به بحث کم آب کمک زیادی کند.
 با استفاده از چنگی مصنوعی به دلیل دوام لایه ها، کم هزینه نگهداری، عدم نیاز به آبیاری و ظاهر طبیعی که می توانید در گستره وسیعی از آنها استفاده کنید و علاوه بر زیبایی زیبایی به محیط خود نیز در هزینه ها صرفه جویی کنید. کاربرد موکت چنگ مصنوعی در مکان عمومی مانند: میادین شهرها، محوطه اتوبانها و بزرگراه ها، زمین بازی کودکان، کناره پاتروهاچشم اندازها و ساختمان های داخلی ساختمان نیز امکان پذیر است. استفاده از این موکت ها در مکان های تفریحی، مشکل گل آلودگی زمین در هنگام بارندگی باران و در چمن کارهای مصنوعی اتوبانها و بزرگراه ها، حل و فصل مسائل مربوط به آبیاری فضای سبز حل شده است.

 

قیمت چمن مصنوعی

چمن مصنوعی بالکن