تابلو فرش ماشینی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

تابلو فرش ماشینی

تابلو فرش هم مانند فرش هایی که بر روی زمین پهن می کنیم، می تواند بصورت ماشینی بافته شود. در این صورت برای تابلو فرش هم دسته بندی هایی همچون 700 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه و تابلو فرش 1200 شانه وجود دارد. برای بافت تابلو فرش های ماشینی هم از تصاویر منظره، حیوانات، وان یکاد و آیات قرآنی دیگر، تابلو فرش مینیاتوری، تابلو فرش پرتره و چهره، تابلو فرش ایران باستان، تابلو فرش گل و گلدان، تابلو فرش تندیس و .... استفاده می شود.
تابلو فرش های ماشینی به دو صورت در بازار موجود هستند که گاه به صورت قاب دار بفروش می رسند و در برخی موارد هم بدون قاب عرضه می شوند و مشتری پس از خریداری کردن می تواند قاب مورد نظر خود را بصورت جداگانه خریداری و تابلو فرش را در آن قرار دهد.
یکی از بهترین انواع تابلو فرش های ماشینی که در بازار موجود است، 1050 شانه واقعی با تراکم 3000 بسیار ریز بافت و باکیفیت دقیقا شبیه دستباف است. این نوع تابلو فرش ها به دلیل ریز بافت بودن، شباهت زیادی به تابلو فرش های دستباف دارند.


تابلو فرش ماشینی سه بعدی


برای بافت تابلو فرش های سه بعدی نقشه و تصویر اهمیت دارد. دستگاه هایی که برای بافت تابلو فرش ماشینی استفاده می شوند، به صورت ریزبافت عمل می کنند و در نهایت محصولی با کیفیت عالی حاصل می شود. برای زیباتر شدن تابلو فرش از قاب سلطنتی شیک و حرفه ای استفاده می شود. این قاب ها اغلب از جنس چوب و با منبت کاری است که برای تابلو فرش های گرانقیمت استفاده می شوند که از جمله می توان به تابلو فرش ماشینی 1050 شانه بسیار ریز بافت اشاره کرد.


تابلو فرش ماشینی مذهبی


تابلو فرش ها با موضوعات مختلفی بافته می شوند. برای مکان های مذهبی و یا برخی از خانه ها که به موضوعات مذهبی علاقه دارند، از طرح های مذهبی استفاده می شود. این نوع تابلو فرش ها با آثار زیبای نقاشان و هنرمندان معروف ایران و جهان خواهد شد با قاب های متفاوت تهیه و در بازار عرضه می شود. برای مثال تابلو فرش ماشینی  چهار قل که چهار سوره ای که با کلمه قل شروع می شود یکی از پرفروش ترین تابلو فرش مذهبی به شمار می رود.