مبلمان ال

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

مبلمان ال

به عنوان یک جایگزین قابل توجه به جای مبل های استاندارد، قطعا مبل های تکه ای همچون مبلمان ال، ارزش در نظر گرفتن شما را دارد، اگر خانواده ای بزرگ و یا به طور منظم میزبان جمعیت زیادی هستید- حتی اگر سبک مبل راحتی شما بیشتر تکیه دادنی است تا نشستنی. در حالی که سکشنال ها (مبل های تکه ای) در گذشته خشک و بی نظم بودند، نمونه های جدید امروزی بسیار پیشرفته است، از مدل های ساده و کاور مخملی گرفته تا سبک های کتان مدرن.  علاوه بر این، سکشنال ها می توانند بسیار متنوع تر از آنچه هستند ظاهر شوند، همانطور که در یک کتابخانه کوچک  کار می کنند، در یک اتاق نشیمن کوچک نیز به همان میزان کار کرده و جذاب هستند.  در ادامه به کشف همه چیزهایی که لازم است در مورد سکشنال ها بدانید و دلیل اینکه آنها صندلی های کاربردی هستند می پردازیم.

مبل ال شکل به شما یک کاناپه زیبا، راحت و مقرون به صرفه برای هر اتاق نشیمنی ارائه می دهد. هر مبل ال شکل قطعه ای دقیق از مبلمان است که به عنوان بخشی از آسایش و آرامش برای ما فراهم آمده است. برای  استفاده بهتر از اتاق نشیمن، مبل های L شکل بهترین انتخاب هستند. مبل مدل L شکل دارای زاویه 90 درجه است که اجازه می دهد تا آنها را در گوشه ای از اتاق پذیرایی گذاشت و در طول دو دیوار گسترش داد. مبل های سکشنال در ایران معمولا با نام مبل ال شناخته می شوند، ولی این بدان معنا نیست که فقط به شکل ال هستند، آن ها می توانند به شکل یو، منحنی و یا هر شکل دیگری ظاهر شوند.

چرا مبل سکشنال (چند قطعه)

با استفاده از مبلمان سکشنال فضای بیشتری از اتاق باقی می ماند. حرکت اصلی برای گرفتن مبل سکشنال ساده است چون مقدار زیادی از صندلی ها را ارائه می دهد و برای لم دادن و بالا گذاشتن پا مناسب است. بسته به اندازه آنها، سکشنال می تواند اتاق را برای چندین نفر دیگر که بتوانند از یک مبل راحتی معمول استفاده کنند، محیا کند. مبل سکشنال می تواند به هر جا برود. اکثر مردم فکر می کنند که سکشنال ها فقط می توانند در اتاق های بزرگ کار کنند، اما این درست نیست.  سکشنال ها می توانند به میزان صندلی در فضاهای کوچکتر را به حداکثر برسانند، به ویژه هنگامی که در یک گوشه قرار می گیرند. این چنین یک پذیرایی را بزرگتر نشان می دهند. اما قبول داریم که جا دادن و چیدمان آنها ممکن است اندکی سخت باشد. طوری سکشنال ها را در یک اتاق بزرگ بچینید که شکل ساختاری آن بتواند "فضاهای" متمایز را در یک منطقه بزرگتر به وجود بیاورد.

 

 

به هم ریختن طراحی و دیزاین

تعداد گزینه های بسیاری وجود دارد که نشان می دهد شما می توانید هر طرحی که می خواهید را با سکشنال ها پیاده کنید. سکشنال ها با قرارگیری کنار دیوار، اتاق های کوچک را بزرگ تر نشان داده و با قرارگیری در میان اتاق های بزرگتر، آن ها را پارتیشن بندی کرده و فضاهای مجزا ایجاد می کند. برای شروع به مدل ها و استایل های زیر نگاهی بی اندازید تا شروعی باشد برای آشنایی با سکشنال ها و انگیزه ای برای به کارگیری آن ها در دکوراسیون منزل شما.

 

مبلمان ماژولار (قطعه بندی شده) 

اکثر بخش های این مدل در قطعه های جداگانه قرار می گیرند که به معنای دیگر غیر قابل تغییر و جابجایی هستند و فقط در یک پیکربندی خاص به یکدیگر متصل می شوند. سبک ماژولار این چنین نیست که شما بتوانید قطعات یا نظم آن را یک دفعه تغییر دهید. حداکثر پنج صندلی در این مدل مبل جا می گیرد و نمی تواند حاوی صندلی های زیادی باشد.

 

مبلمان منحنی شکل

مبل سکشنال منحنی، با شکل حجمی و بعدی خود فضایی هنری به بار می آورد، تقریبا به عنوان یک قطعه هنری با شکل نیم دایره ای خود عمل می نماید. به یاد داشته باشید، این بهترین مدل برای فضاهای کوچک نیست، از آنجا که آن را در برابر دیوار، خمیده می گذارند، شما باید آن را در فضای دورتری از داخل اتاق قرار دهید، این ویژگی سبب می شود که بیشتر برای نشیمن های بزرگ مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

مبلمان L شکل

همانطور که نام آن نشان می دهد، این سکشنال به شکل L می باشد، به این معنی که قطعات آن کنار هم شکل حرف ال را تشکیل می دهند. به نظر می رسد از دو کاناپه در کنار هم قرار داده شده با یک زاویه نود درجه تشکیل شده است. شما به احتمال زیاد یک سبک کاناپه کوسنی متصل به کاناپه دو کوسنی پیدا خواهید کرد، هرچند بزرگتر از چهار با کاناپه یا مبل های سه کوسنی محبوب نیز هست. طراحی ال شکل است که همه از منظر سکشنال ها همه کاره است، به خوبی در یک گوشه و یا به شکل شناور در وسط یک اتاق عمل می کند.

 

مبلمان چِیز (درشکه)

مبل چِیز اساسا یک مبل همراه با یک زیرپایی عثمانی بزرگ است که به طرفین آن متصل شده است. در اصل، می توان گفت صندلی یک طرف یا هر دو طرف بدون پشتی می باشد که فضایی برای لم دادن و خوابیدن فراهم می کند. از این مدل به عنوان پسر عموی ساده مبل ال شکل یاد می کنند که می تواند تقریبا در هر جایی که یک کاناپه معمولی می تواند قرار بگیرد جا شود. تنها مزیت آن صندلی عثمانی متصل آن است که ان را از مبلمان ال شکل مجزا می سازد.

مبلمان تخت خواب شو

 یک ست مبلمان خوب می تواند کاربردی تر شده و از بخش افقی آن بیشتر استفاده شود، و نه تنها برای نشستن، بلکه برای خوابیدن نیز کاربردی باشد و نقش تخت را ایفا نماید. مبلمان های تخت خواب شو معمولا شبیه مدل های چِیز هستند، با این تفاوت که قسمت هایی از تخت آن یا کل تخت تاشو می باشد و قابل جابجایی است.

 

مبلمان یو شکل

اگر شما فضای بسیار بزرگی برای پر کردن دارید، و یا اگر فقط می خواهید بیشترین صندلی ها را از سکشنال خود به کار ببرید، سبک U شکل برای شما مناسب است. علاوه بر این، برای بهبود مکالمه صمیمی ایده آل است، به لطف دو دست و پای بزرگش که روبروی یکدیگر هستند. این مدل مبلمان برای فضاهای پرجمعیت تر بیشتر توصیه می شود. سبک این مبلمان شلوغ بوده و مناسب خانه های با استایل ساده نمی باشد.ناگفته نماند که مدل های ساده ی آن نیز در دسترس است.