تخت فلزی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

تخت فلزی

 

تخت خواب هایی از چوب ساخته شده اند و مدت زمان زیادی است که همراه انسان همراه بوده اند. اولین تخت خوابی که ساخته شده است از جنس چوب بوده ، زیرا در آن زمان به نسبت جمعیت حال حاظر، چوب و تخته فراوان تر بوده است. اما امروزه می دانید که چوب ها رو به تمام شدن هستند برای حفظ محیط زیست هم که شده طراحان به دنبال راه حل های بهتری برای تولیدات خود هستند تا علاوه بر آسایش زیبایی را نیز بتوانند به محیط ما بیاورند و در ضمن آسیبی به محیط و طبیعت وارد نکنند.

 

چوب ها بسیار مرغوب بوده و اکثرا قیمت بسیار بالایی نیز دارند تمام افراد با هر بودجه ای نمی توانند آنها را تهیه کنند و برای این مشکل نیز باید راه حلی پیدا می شد که طراحان آن را حل کردند و شروع به طراحی و تولید تخت های فلزی نمودند.

 

دمای اتاق زمانی که روی تخت خواب باشیم تا زمانی که نزدیک به زمین هستیم تفاوت زیادی دارد و روی تخت گرم تر است. این امر برای ما در فصل زمستان مهم است و گرمای بیشتری در هنگام خوابیدن بر روی تخت خواب، بدنمان را پوشش می دهد و می توانیم از سرما و عواقبی که برای ما خواهد داشت در امان باشیم.

 

دراز کشیدن و برخواستن از روی رخت خواب روی سطح زمین سخت بوده و برعکس دراز کشیدن و برخواستن روی تخت خواب بسیار راحت تر است. با قیمتی مناسب نیز میتوان این مشکل را بر طرف کرد و تختی زیبا و البته بادوام خرید.

 

تخت خواب یا سرویس خواب زیبا و شیکی انتخاب کنید، تخت تخوابی مناسب و زیبا در جلوه و قشنگی اتاق خواب نیز تاثیر زیادی دارد.  تخت فلزی امروزه برای همه سنین، از جمله نوزاد، تخت خواب تک نفره تاشو، مهمان، کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال ساخته شده است.

 

تخت خواب یا سرویس خواب زیبا و شیکی انتخاب کنید، تخت تخوابی مناسب و زیبا در جلوه و قشنگی اتاق خواب نیز تاثیر زیادی دارد.  تخت فلزی امروزه برای همه سنین، از جمله نوزاد، تخت خواب تک نفره، تاشو، مهمان، کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال ساخته شده است.

 

انواع تخت فلزی

 

تخت های فلزی مانند دیگر تخت ها دارای مدل های دو نفره و تک تفره هستند که با طرح های زیادی که امروزه دارند می توانند تمام سلیقه ها و سبک ها را راضی کنند. طرح هایی مانند: تخت اسپرت، مدرن، کلاسیک، بچه گانه، دخترانه، پسرانه و ...

تخت خواب های چوبی استحکام و دوام بسیاری دارند و در گذشته بیشتر استفاده می شدند. تخت های چوبی با مواد براق کننده و رنگ ها جلوه و زیبایی خود را بدست می آوردند و تخت های فلزی طرح های جالبی نیز دارند و متریال آنها بسیار بادوام تر از چوب است و زیاد به نگهداری یا رنگ کاری های چوب احتیاج ندارد.

 

 

 کاربرد تخت فلزی

 

تخت های فلزی توانسته اند جای زیادی در بازار پیدا کنند و بیشتر به دلیل قیمت مناسبی که دارند برای هر نوع بودجه ای مناسب هستند. در کنار تخت های فلزی می توانید از دیگر اجزای آن مانند؛ پاتختی ها، کمد و دراور نیز استفاده کنید اتاق خواب زیبایی با تمام اجزا برای خود و دیگر اعضای  خانواده تان بچینید.

 

انتخاب تختخواب به متراژ اتاق خواب بستگی دارد و بهتر است طول و عرض اتاق خوابتان را اندازه بگیرید. طرح اولیه تخت را در ذهنتان تصور کنید تا بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید.  

 

پایه ها و ارتفاع تخت خواب ها را نیز در نظر بگیرید و تخت های فلزی معمولا پایه بیشتری دارند، ولی به خاطر داشته باشید مدل هایی که پایه های سنگین دارند به لحاظ وزن و جابجایی تخت شما را  را دچار مشکل خواهد کرد و تخت از لحاظ وزنی اگر سبک تر  باشد و راحت می توانید آنها را جا به جا کنید.

 

دکوراسیون و سبک چیدمانی که شما انتخاب می کنید بسیار مهم است، زیرا اگر بهترین مدل تخت خواب چوبی یا فلزی را هم در اختیار داشته باشید، قادر به خلق یک فضای بی‌نظیر نخواهید بود و باید از سلیقه تان استفاده کنید تا بهترین فضا را برای خود و خانواده عزیزتان بسازید.