تخت شناور مخصوص استخر

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

تخت شناور مخصوص استخر

 

در فضای اطراف ما برای اینکه بتوانیم اوقات خوب و راحتی را سپری کنیم امکانات زیادی تولید و طراحی شده است.

 

یکی از این امکانات خوب و البته جالب تشک یا تخت های بادی است که کاربردهای زیادی دارند. شاید شما هم تجربه داشته اید که مهمانی دارید و دوست ندارید روی زمین یا پتو بخوابد یا زمانی که به مسافرت می روید دوست ندارید بر روی تخت های محل اقامت استراحت کنید یا اصلا ترجیح داده اید با وجود آب و هوای خوب شب را در فضای آزاد بگذرانید یا دلتان می خواهد همراه فرزندان و همسرتان بر روی آب شناور استراحت کنید و بر روی استخر یا حتی دریا اوقات خوبی را سپری کنید.

 

تشک بادی بادی؛ تشکی قابل تنظیم می باشد که از هوا پر شده است و شما با استفاده از آن بسیار راحت هستید و می توانید با سلیقه خود آن را تنظیم کنید و به دلخواه از آن استفاده نمایید.

 

 

کاربردهای مختلف تخت بادی شناور

 

تخت های بادی به تخت های طبی، استخری و مسافرتی نیز شهرت دارند. تخت های بادی قابل حمل هستند و جای کمی را نیز برای نگهداری می گیرند و میتوان آنها را در صورتی که نیازی به آنها ندارید تا کرده و در کیف مخصوصی نگهداری کنید. از تخت های بادی می توانید برای جهت استفاده های دائمی و کوتاه مدت برای منزل ، اتاق خواب ، سفر ، روی استخر، دفتر کار و ... بسیار مناسب است. با استفاده از تخت های بادی بر روی آب می توانید انواع  بیماری های ضعف عضلانی، آرتروز، دیسک کمر ، و سیاتیک را بهتر کرده و رفته رفته از شر آنها خلاص شوید.

 تخت های بادی جایگزین خوبی برای تختخواب های چوبی و فلزی هستند و البته بسیار راحت می باشند.

 

مزایای تخت بادی شناور

 

سبک بودن و کمجا بودن از مزایای خوب این تخت هاست و دارای مقاومت بسیار بالایی نیز هستند. جابجا کردن و شستشوی این تخت ها بسیار راحت است و  سبکی فوق العاده ، نرمی و راحتی استانداردی دارند. پوشش این تخت ها اغلب از جنسی است که  ضد تعریق باشند و برای باد کردن آنها احتیاج به برق زیادی ندارید. میزان سفتی تشک بادی را با توجه به مکانی که می خواهید از آن استفاده کنید روی آب یا مکانی سفت می توانید به راحتی تغییر دهید و برای باد کردن قابل استفاده کردن آن دو نوع پمپ؛ پمپ باد دستی یا برقی برای تنظیم وجود دارد.

 

قیمت تشک های بادی شناور

 

 قیمت تشک های بادی در انواع مختلف مانند تشک بادی برای روی آب و شناور بودن متفاوت است و البته مناسب است و می توانید با کمترین هزینه ممکن آنها را تهیه نمایید.

 

تخت های  بادی مجهز به فناوری و تکنولوژی هستند و با انتخاب یکی از آنها می توانید از آرامش  بر روی سطحی نرم لذت ببرید. با قرار دادن تخت بر روی آب می توانید از گردن درد، کمردرد و ضعف در مفاصل خلاص شوید و با گذشت زمان می توانید حتی آنها را درمان کنید.  

 

جنس تشک یا تخت بادی شناور

 

تشک های معمولی برای تخت ها اغلب از فوم های نرم یا حتی سفت ساخته شده است در حالی تشک یا تخت های بادی از  باد پر می شوند با لایه های ضخیمی که دارند به راحتی میتوان از آنها استفاده کرد و از راحتی و آرامشی که به ما منتقل میکنند لذت برد.  

 

سطح تشک یا تخت بادی از چندین لایه ساخته شده است و از لغزش شما روی آن جلوگیری می کنند و تخت های بادی برای هر استفاده ای به سرعت باد می شوند، نرم و راحت هستند. این تخت ها دارای طرح های مختلفی هستند به طور مثال؛ دسته دار مبلی شکل، بالشت دار و ... که در این صفحه می توانید انواع این تخت ها را مشاهده کنید و به راحتی بهترین انتخاب را داشته باشید.