تخت تاجدار

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

تخت تاجدار

 

برای درست کردن فضایی رمانتیک و شاهانه در دکوراسیون اتاق خواب می توانید به سراغ سبک شاهانه یا کلاسک با تختی تاج دار بروید. تخت های تاج دار در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید میشوند برای هر سن و سالی مناسب هستند و فقط لازم نیست برای بزرگسالان از آنها استفاده کنید.

 

تخت های تاج دار با طرحی رنگارنگ و سرگرم کننده برای اتاق خواب کودکان نیز تولید شده اند که زیبایی منحصر به فردی را به فضای شما خواهند داد. تخت تاج دار جلوه خاصی به محیط می دهد و به دکوراسیون اتاق خواب لطافت و گرمای خاصی می دهد. بهتر است بدانید استفاده از تخت های تاج دار محدود به سبک کلاسیک نمی شود و در دکوراسیون های مدرن نیز می توانید از آنها استفاده کنید. 

 

 

تخت تاج دار برای چه سبکی مناسب است؟

 

اتاق خواب فضای شخصی ماست و می توانید در مورد آن جدای دکوراسیون منزل تصمیم گیری کنید و سبک دکوراسیونی منحصر به فرد خاص خود را داشته باشید. تخت تاج دار تنها مخصوص سبک کلاسیک نیست و می توانید در سبک های مدرن نیز از آن استفاده کنید. مدل تخت های تاج دار را می توانید با توجه  برحسب فضا و هزینه ای که در اختیار دارید انتخاب نمایید.

قیمت این گونه تخت ها نسبت به مدل های ساده تر آن بیشتر است و اگر تخت خواب تاج دار کهنه ای در خانه دارید می توانید با رنگ کردن آن در هزینه ها صرفه جویی کنید و رنگ و روی دوباره ای به فضای خود دهید.  

 

اتاق خوابی سلطنتی با تخت تاج دار

 

برای دکوراسیون اتاق خواب سلطنتی خود از رنگ های روشن که بیشتر مرسوم هستند استفاده کنید و رنگ طلایی برای ایجاد حس و حالی سلطنتی را فراموش نکنید. اگر اتاق خواب بزرگی در اختیار دارید می توانید از مبلمان های سلطنتی برای زمان های استراحت یا مطالعه استفاده نمایید. تخت خواب های سلطنتی و تاج دار پشتی های بلند چوبی، چرم یا پارچه ای دارند و با تاج تزیین شده اند. 

 

 

انتخاب روتختی و نورپردازی برای اتاق خوابی سلطنتی

 

برای تختی تاج دار از رو تختی هایی که پارچه های ساتن و براق دارند بهتر استفاده شود. بسیاری از پارچه های براق نورانی بسیاری را نشان می دهند و احساس راحتی بیشتری نسبت به دکوراسیون اتاق خواب القا می کنند.

 

نورپردازی اتاق خواب سلطنتی معمولا دارای آبشارهای سلطنتی است که دارای طرح های زیبا و معمولی چوبی هستند. آباژورها می توانند پایه بلند یا پایه کوتاه را انتخاب کرده و فضا را رومانتیک کنید.

 

برای اینکه کمی از کلاسیک بودن فضا کم می توانید از دکوراسیون و بافت های مدرن نیز در اتاق خواب خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید که ارتفاع تخت خواب های سلطنتی معمولا زیاد است و باید به فضای مورد نظر در اختیار داشته باشید.

 

اتاق خواب سلطنتی فقط به محدود به انتخاب تختخواب نمی شود. باید در زمان انتخاب کنسول ها، دراورها و آینه ها دقت داشته باشید تا با سبک و تخت شما هم خوانی داشته باشند و فضای دلچسبی را به وجود آورید. نوع چوب این نوع تخت ها بسیار مهم هستند در بازار نیز مدل های متنوعی از آنها وجود دارد که می توانید در این صفحه با تعداد زیادی از آنها آشنا شوید و انتخاب خوبی داشته باشید.