تخت بادی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

تخت بادی

 

تخت ها با سبک و مدل های جدید به بازار آمده اند تا با انتخابی درست فضای زیبا و در عین حال راحتی را برای خود و حتی فرزندانتان فراهم آورید. تخت بادی از جمله تخت های جدیدی است که با راحتی و زیبایی که دارد توجه بیشتر افراد را به سمت خود جلب کرده است.

 

این تخت خواب ها بسیار نرم و لطیف هستند و برای افرادی که ضعف های عضلانی و گرفتگی عضلات پا، گردن و ستون فقرات دارند نیز بسیار مناسب می باشند. تخت های بادی در مدل های تک نفره و دونفره تولید شده اند که قیمت مناسبی نیز دارند و تمام افراد با هر قدرت خریدی می توانند از آنها تهیه کنند.

 

از تخت بادی در چه مکان هایی میتوان استفاده کرد؟

 

تخت خواب بادی طبی هستند و برای افرادی که بیمار هستند؛ ضعف عضلانی، آرتروز، دیسک کمر، سیاتیک دارند و توان حرکتی زیادی ندارند یا برای مسافرت و هزاران کاربرد مفید دیگر. این تخت های بادی قابل حمل هستند و جای کمی می گیرند. این تخت ها را می توانید به صورت دائمی یا کوتاه مدت برای اتاق خواب، سفر یا حتی  دفتر کار  استفاده کنید.

 

 

مزیت تخت بادی بر دیگر تخت خواب ها

 

تخت های بادی جایگزین خوبی برای تختخواب های چوبی، فنری و فلزی می باشند که مزیت های زیادی بر دیگر تخت ها دارند. تخت خواب های بادی پرتابل بوده، سبک و کم جا بوده و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. استفاده از تخت های بادی حس آرامش و لذت بخشی را به شما انتقال می دهد.

 

در اتاق خوابی که تخت چوبی ندارید و می خواهید تختی قابل حمل داشته باشید یا اگر در خانه سالمندی دارید و آنها ناراحتی هایی استخوانی و عضلانی دارند می توانید از تخت بادی استفاده کنید. تخت خواب های بادی فوق العاده سبک، نرم، استاندارد و قابل حمل هستند.

 

تخت خواب های بادی به گونه ای طراحی شده اند که ضد تعریق بوده مصرف برق بسیار پایینی دارند. در زمان خرید تختخواب بادی دقت داشته باشید، زیرا این نوع تخت ها در نوع خود تفاوت های بسیاری دارند و در نوع جنس بکار رفته در آنها تفاوت زیادی دارند.

 

تخت بادی برای خواب رفتگی های بدن نیز مناسب است و حالتی طبی دارد که با داشتن لایه های داخلی که دارد فشار را از روی بدن بر می دارد و گودی و برآمدگی ها بدن را پر می کند و به بدن آرامش هدیه می دهد. 

 

 

انواع تخت بادی

 

تخت بادی خوشخواب، تخت خواب طبی، الیافدار، مموری فوم دار و انواع تخت بادی برای کودک و نوجوان تولید شده اند که می توانید برای منازل، ویلاها استفاده کرده یا در سفرهای تان از آنها استفاده نمایید. این محصولات بسیار وزن کمی داشته و کم حجم هستند و نسبت به تخت خواب چوبی و تاشو مقرون به صرفه ترند.

 

 تخت بادی به تشک نیازی نداشته و رویه ای از جنس جیر یا مخملی دارند و در برابر گرما و تعرق بدن مقاوم می باشند. می دانید که  تختخواب های چوبی و ... در بازار بدون تشک به فروش می رسند و خرید تشک هم هزینه زیادی برای شما خواهد داشت.

 

بسیاری از پزشکان تخت بادی این تخت را به افراد مخصوصا بیماران توصیه می کنند، زیرا این تخت ها لایه های داخلی دارند که سنگینی وزن را بر روی باد تقسیم می کنند و می توانند برای درمان مناسب باشند.

 

تخت بادی قابل تعمیر است و اگر سوراخ یا پنچر شود می توانید آن تعمیر کنید. این تخت خواب ها توسط پمپ باد می شوند.

 

تخت بادی لایه های زیادی دارند که در ارتفاع به چندین لایه تقسیم بندی می شوند. هر فاصله بین دو لایه بافت هایی بصورت های مختلف  وجود دارد. 

 

 

به یاد داشته باشید که روی این نوع تخت ها پرش نکنید، زیرا این کار سبب می شود تخت حالت اولیه خود را از دست داده و تغییر شکل بدهند.

 

نم رطوبت و حرارت به این تخت ها آسیب می رساند و باید به این نکات توجه نمایید تا شل نشوند و تغییر شکل ندهند.

 

 و در پایان مراقب باشید تا اجسام تیز به تخت برخورد نکنند و این تخت ها سوراخ نشوند.