چراغ سقفی

(7)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
چراغ سقفی مدل SPÄCKA
75000
ارسال رایگان
چراغ سقفی توکار LED شایان برق مدل درخشان 36 وات
671000
ارسال رایگان
چراغ سقفی 6 شاخه آرتا مدل 123
330000
ارسال رایگان
چراغ سقفی آرتا مدل 221
140000
ارسال رایگان
آویز سقفی آرتا مدل 486
430000
ارسال رایگان
آویز سقفی آرتا مدل 484
350000
ارسال رایگان
آویز سقفی آرتا مدل 463
300000
ارسال رایگان

چراغ سقفی

 

دنیای چراغ و لامپ بسیار زیبا و متنوع است مخصوصا در دنیای امروزی ما که تکنولوژی تنوعی بی نظیر به آنها داده است و آشنا شدن با آنها و کاربردهایشان را برای ما بسیار لذت بخش کرده است. چراغ سقف یکی از نمونه های انواع چراغ ها برای زیباتر کردن دکوراسیون خانه می باشد که می شود آنها را در انواع متنوعی مانند: آویزی، توکار یا پنهان، هالوژنی و انواع لوسترها پیدا کرد.

نورپردازی اگر درست و به جا انجام شود می تواند جلوه خاصی به مکان مورد نظر ما بدهد و حتی باعث بیشتر شدن زیبایی آن محیط شود یا محیط ما را بزرگ تر از آن چه که هست نشان دهد. نور می تواند گاهی گویای حس و حال افراد نیز باشد پس با دقت به نورپردازی اطرافتان بپردازید.

 

چراغ سقف آویزی

 این روزها این مدل از چراغ های سقفی بیشتر طرفدار پیدا کرده اند و به همین دلیل هم طراح های بسیار زیبایی از آن تولید و در اختیار شما قرار گرفته است. فاصله لامپ این چراغ ها ها با سقف معمولا در حدود ۷۰ سانتی متر و گاهی تا  یک متر است که با انتخاب خودتان و با توجه به محلی که می خواهید روشن باشد، مانند بالای اوپن آشپزخانه یا میز ناهارخوری می توانید این چراغ سقف را انتخاب کنید. لازم است یاوری کنیم این چراغ ها اغلب در سبک های بسیار مدرن و زیبا هستند که زیبایی خاصی را به خانه هدیه می دهند و انتخاب آنها بسیار هوشمندانه و ناشی از سلیقه شماست.

 

انتخاب چراغ سقف

چراغ سقف را همیشه براساس دکوراسیون و مدل خانه خود انتخاب کنید. لامپ های این چراغ ها فرم و تم های متفاوتی دارند که بر زیبایی خانه و محل مورد نظر شما تاثیرات خاصی می گذارند، پس در انتخاب آنها وسواس به خرج دهید.  

برای انتخاب چراغ سقفتان به محل و فعالیتی که قرار است در آنجا انجام دهید توجه کنید تا مشخص شود به چه نوع نور و تا چه حد احتیاج دارید. به طور مثال چراغ سقف را برای راهرو می خواهید یا اتاق خوابتان یا بالای میز ناهارخوری که در این صورت تصمیم گیری نیز برایتان راحت تر خواهد شد.

 

چراغ سقف های جدید

 چراغ سقف های آویزی به نام ادیسونی نیز تازه وارد بازار  شده اند که به دلیل تازگیشان جذابیت زیادی دارند و برای دکوراسیون های امروزی بسیار شیک بوده و شبیه یک لامپ ساده هنری هستند.  این چراغ ها در سایزها و شکل های بسیار متنوعی طراحی می شوند. برخی از آنها ظاهری ساده و کروی دارند و برخی پیچیده و هندسی هستند.

 

چراغ سقف لوستری

واژه لوستر برای همه نامی آشناست و در انواع و مدل ها  متنوع و در سایزهای متفاوتی برای تمام سلایق، برای نورپردازی و روشنایی فضای داخلی و چه خارجی  تهیه شده اند که در خانواده های ایرانی نیز جایگاه ویژه ای دارند. لوستر؛ چراغ سقفی است که بنا به محیطی که می خواهید از آن استفاده کنید می توانید تعداد لامپ ها و میزان نور مورد نیازتان را در آنها مشخص کنید.

 

چراغ سقف توکار یا هالوژنی

این نوع چراغ ها معمولا برای تکمیل چراغ های دیگر و زیبایی محیط  استفاده می شوند که می توانید آنها را در رنگ های مختلف انتخاب کرده و جذابیت محیط خود را چند برابر نمایید. فقط توجه داشته باشید نباید برای مدت طولانی این چراغ ها را روشن نگه دارید تا بتوانید مدت زمان طولانی تری از آنها استفاده کنید.

 

جنس چراغ سقف

اینکه چراغ سقف را برای کجا تهیه می کنید بسیار اهمیت دارد و با توجه به این موضوع نیز می توانید جنس آن را نیز انتخاب کنید. فلز، پلاستیک، کاغذ، چوب، پارچه، شیشه و ... از انواع جنس های چراغ های سقفی هستند که در انتخاب هر یک از آنها بنا به جایی که می خواهید از آن استفاده کنیدف آزاد هستید.