چراغ پایه‌دار

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

چراغ پایه‌دار

می دانید که چراغ و ابزار برای روشنایی تنوع زیادی دارند و که به واسطه آنها هم می توانیم محیط اطرافمان را چه خانه، دفتر، باغ، باغچه  و ... را روشن کرده و علاوه بر بیشتر کردن زیبایی آنها بتوانیم راحت تر از آنها استفاده کنیم و جلوه خاصی به آنها بدهیم. نور وروشنایی علاوه بر روشن کردن محیط ما می توانند به ما حس امنیت را منتقل کنند و شما از دور نیز مراقب اطرافتان باشید و بر آنها تسلط پیدا کنید.

 

چراغ های پایه دار روشنایی برای باغ ها یا حیاط کوچک ما یکی از مدل های انواع چراغ های مختص فضای باز هستند که در دو نوع پایه بلند و پایه کوتاه تولید شده اند.  این نوع چراغ ها زیبایی، تنوع در ظاهر، رنگ، نوع و فرم چراغ، جابجایی آسان، نگهداری آسان، نصب سریعی دارند و برای شما نیز بسیار مقرون به صرف می باشند.

 

چراغ های پایه دار که در فضای بیرون از خانه استفاده می شوند اغلب به دلیل اینکه با شرایط آب و هوایی سازگار باشند و آب آنها را خراب نکنند دارای حباب های متنوعی هستند که با توجه به مکان قرار دادن آنها و سلیقه تان می توانید آنها را انتخاب کنید و روشنایی قابل توجهی را به محیط پیرامون تان هدیده دهید. 

 

 

کاربرد چراغ باغی

همان طور که گفته شد این چراغ ها در دو نوع پایه بلند و پایه کوتاه در طرح های متنوع تولید شده اند که به راحتی می توانید برای روشن کردن حیاط ویلاهای شخصی، باغ های بزرگ، ورودی و حیاط کوچک ساختمان ها نیز از آنها استفاده کنید. این چراغ ها علاوه بر زیبایی و جذابیتی که دارند مزیت مهم آنها این است که قادرند اطرافشان را به خوبی روشن و البته قابل استفاده نمایند.

چراغ های باغی که پایه های کوتاهی دارند بواسطه ارتفاع کم شان بیشتر جنبه تزیینی دارند و با نور مناسب و پرقدرت شان می توانند محدوده اطراف شان را به خوبی روشن کنند. چراغ های پایه کوتاه مختص روشن کردن گیاه و تزیینات اطرافشان هستند و چراغ های پایه بلند به واسطه ارتفاع شان می توانند محیط بزرگ تری را روشن کنند و برای مکان های وسیع مناسب ترند.

 

 

چراغ های پایه دار led، چراغ های خورشیدی، باطری ای. با انتخاب این چراغ ها از شر هزینه هایی از قبیل:  کابل، حفاری برای قرار دادن کابل های برق  و ... خلاص می شوید و در هزینه های خود صرفه جویی زیادی خواهید کرد.

ارتفاع پایه چراغ های چمن و فضای باز معمولا بین 80 الی 120 سانتیمتر می باشد که با توجه مکانی که می خواهید از آنها استفاده کنید باید ارتفاع آنها را مشخص نمایید.

 

پایه چراغ های پایه دار باغی در دو نوع تولید می شوند یا به صورت یک لوله ساده در قطر و ضخامت های مختلف یا در لوله هایی طرح دار با جنس ها و مدل های مختلف که برای تزیین محیط خود می توانید با توجه سلیقه تان آنها را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که چراغ های باغی که در داخل چمن می خواهید استفاده کنید نور کمی دارند که با ایجاد تنوع در رنگ های آنها می توانید محیطتان را جذاب تر کنید. به صورت کلی جنس پایه چراغ های باغتان را طوری انتخاب کنید که در برابر گردوغبار، تابش آفتاب و بارش های شدید مقاوم باشند.

شما می توانید برای روشن کردن مسیر وردی باغ و حیاطتان از چراغ های پایه دار در سایزها و با رنگ نورهای مختلف استفاده کنید و بر روی پله ها و فضای ورودی نیز از آنها بهره ببرید و فضای خود را زیباتر از آنچه که هست جلوه دهید.