چراغ دیواری

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

چراغ دیواری

با انتخاب خانه یا حتی باغ، اثاثی و مبلمانی انتخاب می‌کنیم که بخشی از زندگی هر روز ما می شوند و برای اینکه شرایطی مناسب و ایده آل برای آرامش خود و خانواده عزیزمان محیا کنیم، بهتر است علاوه بر انتخاب دقیق و چیدمان اصولی لوازم خانه به نوع نورپردازی مناسب خانه یا حتی باغ و فضای سبزی که در اختیار دارید توجه کنید. در ابتدا بهترین کار آن است که موقعیت و زوایای مختلف محل زندگی یا حیاط و باغی که در اختیار دارید را بررسی کنید و تشخیص دهید تا  منطقه تابش نور خورشید در طول روز کجاست و در چه مکان هایی به نور زیادی احتیاج ندارید و می توانید از نور طبیعی استفاده کنید. نور را در شب فراموش نکنید و با دریافت اطلاعات کافی نورپردازی خوبی انجام دهید.

 

نور را اصولی و با حساسیت وارد دکوراسیون کنید

نور و روشنایی از راه حل‌های موثر برای تغییر حال و هوای خانه یا حتی فضای سبز ماست و با کمک آنها می توانید روحیه تمام افراد را عوض کنید. می دانید که نور طبیعی لطیف و پویاست، پس در انتخاب چراغ ها و روشنایی و شدت نور آنها باید دقت زیادی به خرج دهید. اگر از راه اصولی و درست نور را وارد فضای خانه و فضای سبزتان کنید می توانید نور مصنوعی را کاملا متفاوت جلوه دهید و کاری کنید تا افراد با دیدن آن به آرامش برسند و از محیط  لذت ببرند. 

انواع چراغ دیواری

چراغ های دیواری نیز انواع چراغ های مخصوص دکوراسیون خانه و حتی فضای سبز نیز هستند و این نوع چراغ ها کاربردهای متعددی در فضای خانه یا فضای سبز دارند. چراغ های دیواری در مدل ها و طرح ها و اندازه های مختلفی تولید شده اند که با توجه به سلیقه و کاربرد آنها می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

چراغ های دیواری با لامپ‌های فلوئورسنت، آفتابی، با لامپ‌های معمولی، هالوژنی و LED. این نوع چراغ ها اغلب نور ملایم و آرام بخشی را به فضای اطرافمان منتقل می کنند و لوازم شیشه‌ای، دیوارها و اشیاء، سطوح  را می توانند به راحتی به نمایش در بیاورند و به محیط نیز انرژی و نیرویی مضاعف بدهند. چراغ های دیواری برای کوچک یا بزرگ جلوه دادن به محیطی ایده آل هستند و می توانید با کمک آنها این کار را به راحتی انجام دهید. اگر می خواهید فضای سبزتان یا حتی محیط اطرافتان بزرگ تر از آنچه که هست به نظر بیاید بهتر است نورپردازی‌ را بر روی دیوارها و کنج‌های محیط  با چراغ های دیواری انجام دهید، زیرا روشن کردن کنج دیواری نسبت به مرکز، محیط ما را بزرگ تر نشان می دهد. چراغ های دیواری در فریم های مخفی نیز وجود دارند که باید در ابعاد متناسب انتخاب و در محیط شما کار گذاشته شوند. چراغ های دیواری آویزی نیز طراحی و تولید شده اند که زیبایی خاصی نیز به فضای شما می دهند و جذاب ترند.

چراغ های دیواری قابل تنظیمی نیز طراحی شده اند که با استفاده از آنها می توانید به صورت دلخواه نیز نور محیطتان را تنظیم کنید. به طور مثال اگر چراغ های دیواری را در مسیر ورودی باغ به کار ببرید می توانید با تنظیم آنها نور صحیحی را وارد محیطتان کنید.

 

چراغ دیواری را کجا نصب کنیم؟

در خانه می توانید چراغ دیواری را حتی در اتاق خواب نیز نصب کنید و به طور دلخواه نور آنها را تنظیم کنید. در حمام و دستشویی نیز این چراغ ها کاربرد زیادی دارند و می توانید برای تأمین روشنایی از آنها استفاده کنید، مخصوصا برای بالای آینه که ضرورت بسیاری دارد. در فضای سبز نیز می توانید برای روشن کردن دیوارها و ورودی ها چراغ دیواری را بکار ببرید.

از چراغ‌های دیواری به جای آباژور یا چراغ‌های پایه‌دار برای اتاق یا فضای سبزتان می توانید استفاده کنید. چراغ های دیواری را اگر کودک بازیگوشی دارید بهتر است جایگزین سایر چراغ ها در خانه و حتی فضای سبزتان کنید، زیرا ممکن است کودکتان با آنها برخورد کند و دردسر ساز شوند. بهتر است مسیری که از در حیاط به طرف ورودی منزل وجود دارد را همیشه روشن نگه دارید تا حس امنیت بیشتری داشته باشید و برای این کار می توانید از نصب چراغ در دو طرف مسیر استفاده کنید.

با استفاده از تکنیک های نورپردازی می توان به فضا روح داد و شما می توانید منبع روشنایی را جایی قرار دهید که نور آن با تابش بر گیاهان و روی زمین یا دیگر سطوح سایه های زیبایی ایجاد کنند و فضا را دلنشین تر نمایند.