پلاک و شماره خانه

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

پلاک و شماره خانه

 

امروزه با پیشرفت علم و فن آوری حتی نوع، طرح پلاک های خانه، دفتر کار و ... ما نیز تغییر کرده است. پلاک جزئی از آدرس پستی است که به همه ساختمان ها در خیابان یا محله های شهر یا حتی اختصاص داده می شود.  پلاک شماره ای مخصوص و اختصاصی است تا بتوانیم مکانی را در میان این جمعیت به راحتی پیدا کنیم. در قدیم پلاک ها به طرحی ساده از سوی شهرداری ختم می شد و نما یا زیبایی برای محل اسکان ما نداشتند، ولی امروزه تغییرات زیادی حتی در طرح و فرم پلاک انجام شده است که علاوه بر نشانی برای ساختمان بر روی زیبایی اطراف  نیز تاثیرات زیادی می گذارد.

 

 

انواع پلاک

پلاک ها امروزه در دو سبک کلاسیک و مدرن تولید می شوند که با توجه به نمای ساختمان تان می توانید به راحتی این انتخاب را انجام دهید. فقط دقت داشته باشید که طرحی را انتخاب کنید که به نمای ساختمان تان بیاید و کامل کننده نمای ساختمان شما باشد. پلاک های کلاسیک بر روی سنگ یا چوب نوشته شده و اغلب در سمت چپ یا راست درب نصب می شوند. اعداد این پلاک ها شکلی قدیمی دارند و یادآور سبک خودشان هستند. سبک مدرن پلاک ها طرحی نو و امروزی تر دارند و از فلز، سرامیک و شیشه معمولا ساخته می شوند.

 

 

در سبک های مدرن از نور و روشنایی نیز برای جذابیت و جلب توجه یا مشخص بودن پلاک در شب نیز استفاده می شود که در ادامه به آن می پردازیم. فقط توجه داشته باشید برای انتخاب پلاک  خلاقیت داشته و مدل زیبایی را انتخاب کنید تا در کمتر جایی دیده شده باشید و بتواند جلب توجه کند. 

 

 تاثیر نور و روشنایی در پلاک ها

 نور و روشنایی در زیبایی و جلب توجه کردن پلاک ساختمان تاثیر زیادی دارد و بهتر است از انتخاب آنها قافل نشوید. چراغ های led   برای پلاک انتخابی خوب و به جایی هستند. با استفاده از این  تکنولوژی هم می توانید جلوی ساختمان را روشن  کنید و هم  برای مشاهده پلاک ساختمان راحت باشید و در شب دید خوبی داشته باشید.

 

ویژگی های پلاک های  led

پلاک های دارای LED مصرف کم و عمر بالایی دارند. پلاک های LED مانند یک اطلاع رسان عمل می کنند و به راحتی برای افراد قابل دیدن هستند و نیازی برای گشتن و پیدا کردن پلاک نیست و در ضمن به فضای شهر نیز زیبایی خوبی هدیه می دهند.  تکنولوژی پلاک LED در برابر انواع تغییرات دمایی و الکتریکی مقاوم است و در برابر باران، برف و هوا مقاومت خوبی دارند.

 

 

 

انواع پلاک ها

پلاک های شیشه ای مجهز به لامپ حبابی و یا ژله ای؛ که ظاهر زیبایی داشته، ولی عمر کمی دارند. پلاک های خورشیدی ؛ مناسب منزل هایی هستند که نور خورشید به آنها می تابد و با ذخیره نور می توانند روشن شوند و بدرخشند. پلاک های شبتاب، زیبایی بسیاری دارند که در شب که نور کم است می تابنند و قابل رویت هستند، البته با نور ملایم و خوبی که احساس آرامش را منتقل می کنند.   

پلاک های مدرن تزئینی برای بیرون از خانه یا کوچه مناسب هستند و بیشتر برای ما قابل رویت می باشندو ما راحت تر میتوانیم آنها را مشاهده می کنیم و یکی از  نشانه ها مهم برای هر خانه محسوب می شوند.