فانوس

(18)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
فانوس تزئینی فلزی طرح ایکیا سفید
40000
ارسال رایگان
فانوس فلزی دسته دار طرح ایکیا
40000
ارسال رایگان
فانوس فلزی موج
64000
ارسال رایگان
فانوس فلزی دسته دار سفید کره ای
60000
ارسال رایگان
فانوس فلزی با پروانه های رنگی
66000
ارسال رایگان
فانوس فلزی شش ضلعی استوانه ای
35200
ارسال رایگان
فانوس فلزی تزئینی طرح خانه
34000
ارسال رایگان
فانوس تزئینی طرح خانه رویایی
153000
ارسال رایگان
فانوس تزئینی چوبی
628000
ارسال رایگان
فانوس تزئینی وارمر دار کوتاه
17000
ارسال رایگان
فانوس فلزی دکوری طرح Love Home
45000
ارسال رایگان
فانوس دوتایی دکوری سری 5-143
297000
ارسال رایگان
فانوس دکوری سری 6-143
61000
ارسال رایگان
فانوس دکوری فلزی سری 7-143
61000
ارسال رایگان
فانوس دکوری فلزی طرح استوانه
61000
ارسال رایگان
فانوس دکوری سه تایی سری 3-143
473000
ارسال رایگان
فانوس تزئینی سه تایی سری 1-143
405000
ارسال رایگان
فانوس دکوری فلزی طرح خانه
61000
ارسال رایگان

فانوس

نورپردازی برای فضای سبز ما باید طوری باشد که جذابیت گل و گیاه اطراف ما را برای دیگران هم بیشتر کند و در اصطلاح  در برقراری ويژگي های بصری و عمومي تأثير داشته باشد.

 

یکی از جدیدترین و برترین روش ها برای تزیین دکوراسیون محیط های خارجی خانه نیز چراغ ها و در مدل خاص فانوس ها هستند. امروزه همان طور که می دانید بیشتر طرح های قدیمی دوباره طرفدار پیدا کرده است به شما پیشنهاد می دهیم برای روشنایی باغ و حیاط خود به سراغ چراغ فانوسی را نیز بروید تا در عین حفظ شیکی دکوراسیون حیاط، قادر باشید فضای گرم و دلپذیری را برای خود ایجاد کنید.

 

نور برای دسترسي راحت تر و تسلط ما بر اطرافمان تاثیر زیادی دارد و می توانیم به طور کامل و با وضوح بیشتر ببینید و از رنگ گلها، چمن و... لذت ببرید. شاید تا به حال توجه نکرده باشید، ولی درختان در روشنایي نور و جلوه خاصی دارند و زیبایی باغ و حیاط مان را چند برابر می کنند.

 

 

اصول کاربرد روشنایی در فضاهای خارجی

تابش یک منبع کوچک نور می تواند تا مسافت ها محیطی را روشن کند و به آن جلوه خاصی بدهد. توجه داشته باشید برای فضای بیرونی خود نور زیادی در نظر نگیرید و آن را غرقه در نور نکنید تعبیه کردن پریزهای برق باید از راه اصولی انجام شود و کابل کشی منظمی انجام گیرد. کنترل نور به خصوص در باغ های بزرگ اهمیت زیادی دارد و باید این را بدانید که لازم نیست در فضای بیرون از خانه همه چیز و در همه حال روشن باشد.

 

چگونه چراغی مناسب انتخاب کنیم؟

محوطه ای که در اختیار دارید را تقسیم بندی کنید و برای هر یک از آنها نورپردازی مناسب و خوبی در نظر بگیرید. از فضای ورودی شروع کنید و از چراغ های مختلف که در همین بخش به آنها اشاره کرده ایم استفاده کنید.  نورپردازی با رنگ های گرم و سرد را ترکیب کنید تا فضای جذاب تری داشته باشید. چراغ های پایه دار، ریسه ها ، حباب های کوچک و بزرگ را با هم  و البته به جا استفاده کنید.

 

کاربرد فانوس

حتما فانوس های چراغ را که در قدیم در خانه ها زیاد استفاده می شد را دیده اید، البته در آن زمان فقط برای روشن کردن محلی از آنها استفاده می شد ولی امروزه در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید شده اند که می توانید در خانه یا حتی در فضای باز، باغ ها و حیاط برای بیشتر کردن جلوه محیط مان از آنها استفاده کنیم.  

نورپردازی در باغ باید در تمام محیط  و با برنامه ریزی انجام شود. منابع نور که کوچک و قابل دفن شدن هستند بیشتر مناسب سطوح سخت و یا چمنکاری ها می باشند و جلوه آنها را بیشتر می کنند. از فانوس های رنگی و جذاب می توانید در کنار فواره و آبشار کوچک خود استفاده کنید و با تابش نور فوق العاده آنها زیبایی باغ را چند برابر و خیره کننده نمایید. منبع نور در فانوس دور از دسترس است و نور از درون یک محوطه شیشه ای عبور کرده و از انتهای آن پخش می شود که لازم نیست نگران آب یا آب و هوای اطراف باشید. البته بهتر است مدلی از فانوس را انتخاب کنید که در برابر مواردی که گفته شد مقاومت بالایی داشته باشند. 

 

 

انواع فانوس

فانوس ها بر سر میز یا کنار راه پله های ورودی نیز در باغ شما نمای زیبایی دارند. این چراغ های جذاب را در سایزهای مختلف می توانید بر روی سقف ها، دیوارها، ستون ها یا میزها و پله ها آیزان کرده یا قرار دهید. فانوس ها در مدل های شارژی، برقی و البته بدون سیم طراحی و تولید شده اند که بنا به محیطی که میخواهید از آنها استفاده کنید میتوانید از میان مدل های متنوع آن انتخب کنید.