چراغ حیاطی و پارکی

(18)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
فانوس تزئینی طرح خانه رویایی
153000
ارسال رایگان
فانوس فلزی موج
64000
ارسال رایگان
فانوس فلزی دسته دار سفید کره ای
60000
ارسال رایگان
فانوس فلزی با پروانه های رنگی
66000
ارسال رایگان
فانوس فلزی تزئینی طرح خانه
34000
ارسال رایگان
فانوس تزئینی وارمر دار کوتاه
17000
ارسال رایگان
فانوس فلزی دکوری طرح Love Home
45000
ارسال رایگان
فانوس دکوری سه تایی سری 3-143
473000
ارسال رایگان
فانوس دکوری فلزی طرح خانه
61000
ارسال رایگان
فانوس تزئینی فلزی طرح ایکیا سفید
40000
ارسال رایگان
فانوس فلزی دسته دار طرح ایکیا
40000
ارسال رایگان
فانوس فلزی شش ضلعی استوانه ای
35200
ارسال رایگان
فانوس تزئینی چوبی
628000
ارسال رایگان
فانوس دوتایی دکوری سری 5-143
297000
ارسال رایگان
فانوس دکوری سری 6-143
61000
ارسال رایگان
فانوس دکوری فلزی سری 7-143
61000
ارسال رایگان
فانوس دکوری فلزی طرح استوانه
61000
ارسال رایگان
فانوس تزئینی سه تایی سری 1-143
405000
ارسال رایگان

چراغ حیاطی و پارکی

نور و روشنایی نقش بسيار مهمي در زندگي و حتی زیبایی آن دارد. در زندگي مدرن امروزي نور فقط برای روشن کردن اطراف ما نیست و علاوه بر آن اگر با آگاهی و درست از آن استفاده شود، تاثير زیادی بر روی روح و روان، انگیزه، زیبایی و افزايش سطح بهره وري انسان می گذارد. بیشتر افراد گمان می کنند برای اینکه بتوانند محیط و دکوراسیون زیبایی داشته باشند، لازم است هزینه زیادی بپردازند که این موضوع اصلا درست نیست و می توانید با اندکی اطلاعات و دقت محیط پیرامون خود را زیبا کنید.

 صنعت نورپردازي پیشرفت کرده است و لامپ های کم مصرف و زیبایی مانندLed   حرارت بسيار كمی تولید می کنند و نور زیادی دارند و علاوه بر صرفه جويي انرژي، بیشتر سبب زیبایی و دلنشین تر شدن محیط ما شده اند.

 

اهمیت نورپردازی در حیاط

نورپردازی در يك فضای داخلی و چه خارجی؛ یعنی خارج از خانه اهمیت های زیادی دارد. نور در شب بیشتر جلوه دارد و اهمیت خود را نشان می دهد. بودن نوری مناسب در خانه یا مهمتر از آن در حیاط و خارج از خانه حس ابهام و ترس را بر طرف می كند و فضا را گرم و دلنشین تر جلوه می دهد.

 

انتخاب چراغ مناسب برای حیاط

در روز نور طبیعی خورشید جلوه خاصی به حیاط خواهد داد و شما می توانید برای شب نیز از لامپ های  رشته ای یا حرارتی، گازی، فلورسنت، کم مصرف و ... استفاده کنید.  با استفاده از تکنولوژی های جدید می توانید از چراغ های ریسه ای که محیط باغ و محوطه را زیباتر می کنند نیز استفاده نمایید.

نصب چراغ پارکی و فانوسی در حیاط خانه تان نیز به شما توصیه می شود و با این کار افراد خانه را برای جمع شدن درحیاط خانه تشویق می کنید. بر روی پله ها و مسیرهای رفت و آمد تا حیاط فانوس‌هایی نیز نصب کنید تا زیبایی بیشتری داشته باشید و برای استقبال از مهمانانتان فضای گرمی و صمیمی فراهم کنید.

 

با سه روش حیاط را نورپردازی کنید

 زمانی که محیط حیاط زیبا باشد می توانید این امکان را فراهم کنید که بتوانید مهمانی های شبانه خود را با زیبایی هر چه تمام تر در آنجا برگزار کنید. سه روش کلی برای نورپردازی حیاط به شما پیشنهاد می دهیم که می توانید از آنها ایده های خوبی بگیرید.

نورافکن‌های پرنور جذابیت بیشتری در شب دارند و مکان‌هایی که روشنایی بیشتری دارند را لامپ هایی گرم و البته ظریف بگذارید. بالای میز و صندلی چراغی با نور ملایم  روشن کنید تا نوری زیبا به تمام حیاط و خانه انعکاس دهد. اگر یک عدد  فانوس ایستاده روی زمین نیز بگذارید درخشش و جلوه زیبا و دعوت کننده ای برای شما فراهم می کند.

 

 

به نوع و رنگ چراغ توجه کنید

دقت در انتخاب نوع و مکان قرار دادن چراغ ها برای جلوه و زیبایی محیط شما بسیار تاثیر گذار است  و سعی کنید از تمام انواع چراغ ها نهایت استفاده را ببرید. لازم نیست فضای اطراف حیاط  پرنور و روشن باشد، نورپردازی ملایم درخشش زیباتری به محیطتان خواهد داد.

 

 

ایمنی چراغ ها را فراموش نکنید

چراغ های نصب شده در حیاط باید ایمنی خوبی داشته باشند تا ریسک صدمات تا حد زیادی کاهش پیدا کند و بعد از تاریک شدن هوا بدون خطر بتوانید از باغ خود و زیبایی آن استفاده کنید.