چراغ ایستاده

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

چراغ ایستاده

 

چراغ ایستاده قابل حمل است که در اندازه های مختلف تولید شده است. چراغ ایستاده یکی از انواع آباژورهاست که در فضاهای مختلفی کاربرد دارد.  چراغ ایستاده وسیله ای تزیینی است که در نور و روشنایی و دکوراسیون داخلی پذیرایی، نشیمن و اتاق خواب نقش زیادی دارد.

 

 کاربرد چراغ ایستاده و انواع آن

چراغ ایستاده به عنوان نوری فرعی در خانه به کار برده می شود.  برای انتخاب جای مناسب برای آن دقت زیادی داشته باشید تا آن را در نقاط کانونی دکوراسیون قرار دهید. آباژور پایه بلندتان را در کنار مبل ها قرار دهید و می توانید رنگ و حتی طرح آنها را با دیگر اجزای  دکوراسیون محل مورد نظرتان هماهنگ کنید.  

 افرادی که به نورهای شدید لوسترها و لامپ های آن عادت ندارند می توانند با انتخاب هوشمندانه چراغ ایستاده ای مناسب برای خانه انتخاب کنند که نور ملایم تری در فضا داشته باشند و از آن لذت ببرید. آباژورها یا چراغ های ایستاده معمولا محیط نزدیک خود را روشن می کنند و البته به راحتی قابلیت تنظیم دارند. اگه فقط چراغ را به منظور زیبایی خانه می خواهید و نور چندانی احتیاج ندارید، بهتر است کلاهک چراغ ایستاده را تیره انتخاب کنید و اگر قصد دارید از روشنایی آن نیز بهره ببرید باید کلاهکی روشن انتخاب کنید.

 

با توجه به محیطی که می خواهید آباژور را قرار دهید می توانید از انواع پایه بلند یا پایه کوتاه آن استفاده نمایید. بعضی از مدل های این چراغ های دکوراتیو قابلیت چرخشش نیز دارند و می توانید به هر سمتی که علاقه مند بودید آن را حرکت دهید. آباژورهای رومیزی همان طور که از اسم آنها مشخص است باید روی سطحی به مانند میز قرار بگیرند و اغلب نقش چراغ خواب را ایفا می کنند و می توانید نزدیک تخت نیز آنها را قرار دهید.

 

 راهنمای خرید چراغ ایستاده  

چراغ ایستاده هم در واقع  نوعی لوستر است که قابلیت جابجایی دارد. همان طور که می دانید معمولا این چراغ ها دارای کلاهک هستند که در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و جنبه فانتزی به محیط می بخشند.

برای انتخاب رنگ و طرح کلاهک چراغ ایستاده خود لازم است به دکوراسیون محلی که می خواهید آن را قرار دهید مانند: اتاق نشیمن، اتاق خواب و ... توجه کنید. اهمیت این چراغ در زیبایی محیطتان بسیار زیاد است و باید برای انتخاب آن دقت کنید تا علاوه بر زیبایی بتوانید نور ملایم و دلنشینی را نیز به محیط منتقل کنید.  

 

ارتفاع  و شکل چراغ ایستاده

 چراغ ایستاده را طوری انتخاب کنید که سایز کلاهک به ارتفاع یا حتی پهنای پایه آن بیاد. هر چند که این روزها طرح های فانتزی این قانون را در هم شکسته اند و طرح های زیادی با زیبایی خیره کننده وارد بازار شده اند.

چراغ های ایستاده در طرح های کلاسیک و مدرن زیادی تولید شده اند که در این صفحه می توانید با آنها آشنا شوید و با بررسی بهترین انتخاب را داشته باشید. فقط در زمان انتخاب سبک دکوراسیون خانه خود را فراموش نکنید و آن را مد نظر داشته باشید.