کریستالی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

کریستالی

لوسترها نقش زیادی در طراحی دکوراسیون و روشنایی آن دارند. برای طراحی روشنایی استفاده از لوستر و چراغ ها در انواع مختلف لازم بوده و بهتر است برای انتخاب آن دقت کنید. لوستر، آباژور، چراغ های دیواری به اصول درست نورپردازی که یکی از عناصر مهم در دکور هستند در کنار هم کمک می کنند. برای نورپردازی در آپارتمان بهتر است طبق اصول در دکوراسیون عمل کنید.

 

برای انتخاب لوستر توجه متراژ خانه و فضای آن لازم است و اگر خانه شما کوچک است استفاده از لوسترهای بزرگ و اشرافی اصلا درست نیست. انتخاب لوستری خوب در معنای خرید لوسترهای بزرگ و سنگین نیست و بلکه باید هوشمندانه انتخابی به جا داشته باشید که با متراژ و فضای منزلتان هم خوانی داشته باشد.

 

 

لوستر را متناسب با سبکی که دکوراسیون شما دارد انتخاب کنید. سبک دکور خانه شما اگر مدرن است نباید لوسترهای بزرگ و کلاسیک و پرنور را انتخاب کنید. لوسترهای کوچک و اسپرت که نور ملایمی دارند برای خانه هایی با سبک مدرن مناسب ترند.

 

اگر خانه ای سنتی دارید از لوسترهایی با جنس فلز یا چوب  استفاده کنید. لوسترهای آویز کریستالی به نظر بهترین انتخاب برای یک خانه سنتی هستند و زیاد لوسترهای مدرن با طرح های فانتزی با این فضا هماهنگی ندارند. لوسترهایی که حباب‌هايی استاندارد دارند برای خانه مناسب ترند، زیرا در غیر این صورت ممکن است بیشتر دچار شکستگی یا نقص شوند و به تعداد زیادی مجبور به تعویض آنها شوید.

 

لوستر آویزی کریستالی برای چه فضایی مناسبند؟

 

لوسترهای کریستالی آویزی برای خانه های مجلل و ویلایی بسیار مناسبند. این روزها با تولیدات جدید لوسترهای کریستالی با قیمت مناسب نیز تولید شده اند که میتوان برای خانه های عادی که نه از دکوراسیون سنتی و نه مدرن هستند استفاده کنید.  

 

لوستر را برای پذیرایی، آشپرخانه، اتاق خواب و .... یا حتی راهرو می خواهید بر روی انتخاب شما تاثیر می گذارد و باید این موضوع را فراموش نکنید. اگر سقف کوتاهی دارید بهتر است از لوسترهای آویز استفاده نکنید تا محیط شما کوچک تر نشان داده نشود و برعکس اگر سقف بلندی دارید بهترین گزینه برای شما لوستر های آویزی است.

 

لوستر های آویز کریستالی در طرح ها و رنگ های مختلف می توانند به راحتی با هر سبکی و البته هر مکانی سازگاری داشته باشند و فقط باید انتخابی دقیق داشته باشید. کریستال های این نوع لوستر رنگ های زیبای مختلفی نیز دارند که می توانید با رنگ و طرح خانه آنها را هماهنگ کنید.

 

فراموش نکنید که لوستر‌های حبابی برای اتاق نشیمن و پذیرایی زیاد مناسب نیستند ولی برای اتاق خواب و آشپزخانه گزینه بسیار خوبی می باشند. در فضای نشیمن لوسترهای حجیم و و در سایر فضا‌ها لوسترهای کم حجم مناسب ترند. لوسترها پخش کننده نور هستند در فضای های کوچک احتیاجی به این همه نور نیست و باید این نکات را فراموش نکنید. لوسترهای کریستالی تماما از کریستال هستند و واقعا چشم کیر و خیره کننده می باشند. لامپ های  ال ای دی نیز در لوسترهای کریستالی جلوه زیادی دارند و امروزه در طرح های متنوعی برای تمام نقاط خانه تولید شده اند.