چوبی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

چوبی

برای انتخاب چراغ و روشنایی خود به اینکه می خواهید چه مکانی را با چه شدت نوری روشن کنید توجه داشته باشید. لوستر هم زینتی برای خانه و هم وسیله ای برای روشنایی است پس در میزان نوری که می تواند تامین کند یا اینکه چند لامپ بهتر است داشته باشد و البته میزان مصرف لامپ ها چه میزان  بسیار دقت کنید.

 

لوسترها با تنوع خود به ما این امکان را می دهند تا بتوانیم آزادانه بهترین انتخاب را با توجه به سلایق و سبک محیط مورد نظرمان داشته باشیم. لوستر چوبی نیز یکی از  انواع لوسترها هستند که علاقه مندان خاصی را به سمت خود جلب می کنند. این مدل لوستر طرح های متنوع زیادی با  قیمت های خوبی دارند و مورد توجه مشتریان قرار گرفته اند. 

 

 

جنس لوستر چوبی

یکی از عواملی که در انتخاب لوستر چوبی مهم است جنس چوب لوستر است که جنس لوستر چوبی است. لوستر شما دارای چه جنس چوبی دارد؟ ام دی اف (MDF) یا چوب فشرده شده درختان جنس لوستر و مخصوصا چوب آن توجه نکنید توجه داشته باشید. لوستر هایی که دارای جنس ام دی اف باشند در برابر رطوبت مقاوم نیستند، باد می کنند و برای مکان هایی که رطوبت دارند اصلا توصیه نمی شوند. شاید بتوان این چوب ها را با روکش های مناسب تا حدودی برای چند سال حفظ کرد اما  جای چوب طبیعی را نمی گیرند.

 

رنگ بدنه لوستر چوبی

میدانید که چوب به طور طبیعی رنگ های زیبایی با رگه های فراوانی دارد و یکدست نیستند. حتی اگر این چوب ها رنگ نیز بشوند رگه دارند و به طور یکدست کامل نمی شوند. اگر لوستری چوبی یک دست و صاف داشت به احتمال زیاد چوبی از جنس ام دی اف است. ظاهر زیبای چوب اصل اینقدر زیباست که احتیاجی به رنگ ندارد و فقط  با  روغن مخصوصی می توانید رنگ آن را تغییر دهید.  

 

حباب های مخصوص برای لوستر چوبی

حباب در لوسترهای چوبی معمولا سفید نباید باشد و رنگ کرم برای آنها مناسب تر است. این رنگ با بدنه سازگاری بیشتری دارد. توجه داشته باشید که اگر حباب بلندتری برای لوسترتان انتخاب کنید لامپ ها بیشتر می توانند نور را به محیط انتقال دهند.  

 

نکاتی برای انتخاب لوستر چوبی

اگر کابینتی و میز نهارخوری چوبی یا ام دی اف دارید انتخاب لوستر چوبی است. ابعاد و ارتفاع سقف تعداد لامپ ها یا در اصطلاح شعله های لوستر چوبی خود را در زمان انتخاب مد نظر قرار دهید.   

لوسترهایی نیز تولید شده اند که با چوب ترکیب و زیباتر ساخته شده اند. این لوسترهای تزیینی ترکیبی جلوه زیبایی به محیطتان می دهید و با اینکه ساده هستند ولی فضا را زیباتر و دلپذیرتر کنند.

 

لوستر چوبی برای فضاهای مدرن مناسب هستند و میتوان برای تمام نقاط خانه مانند: پذیرایی، آشپزخانه،  یا در اتاق خواب ها استفاده کرد. این لوسترها در مدل های گوناگونی هستند مانند سقفی، شاخه ای و ... که با توجه به سلیقه تان می توانید آنها را انتخاب کنید.

 

استفاده از چوب در لوسترها حس گرمی را به فضا منتقل می کند و نور را همراه آرامش می توانید به فضا بیاورید. چوب نمادی از طبیعت نیز است به اطراف حس بهتری می دهد.  

 

به این نکته توجه کنید که اگر به نور زیادی احتیاج دارید بهتر است لوستر چوبی انتخاب کنید که حباب های رو به پایینی دارند یا اگر نور زیادی نمی خواهید حباب های رو به سقف را انتخاب کنید.