مدرن

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

مدرن

انتخاب نورپردازی و لوستر مناسب خوب برای منزل و محیط  اهمیت زیاد دارد و گاهی ما را دچار مشکل می کند که چگونه باید یک لوستر مناسب تهیه کنیم؟ میدانید که بهترین کاری که در وهله بهتر است انجام دهید آن است برای انجام هر کاری ابتدا به سبک خانه یا محیط تان توجه کنید. سبک مدرن نیز یکی از سبک های دکوراسیون خانه است که امروزه طرفدارن زیادی دارد برای انتخاب چراغ و لوستر این سبک زیبا بهتر است با ما همراه شوید و به توصیه هایی که برایتان داریم عمل کنید. 

 

با توجه به سبک دکوراسیون بهتر است بین لوسترها و لامپ های موجود در بازار خلاقانه انتخاب کنید تا طراحی جدیدی را در محیط وارد کنید. 

 

 

نورپردازی در سبکی مدرن

 

طراحی و انتخاب لوستر و حتی دیگر وسایل ها الزاما با خرج کردن پول زیادی نباید همراه باشد و لازم نیست ابزارها و لوسترهای گران قیمتی تهیه کنید. انتخاب لوستر در زیبایی و هم روشنایی‌ نقش مهم و اساسی‌ دارد و بنابراین باید انتخابی درست داشته باشید تا با انتخاب نادرست نور و روشنایی تان باعث شلوغی و بد جلوه دادن خانه نشوید. در سبک مدرن هم انتخاب روشنایی و لوستر بیشتر از هر سبک دیگری اهمیت دارد.

 

دکوراسیون مدرن و ساده بسیار لوکس است و شما می توانید این سبک را در تمام قسمت های منزل استفاده کنید. در این سبک برای دکوراسیون اتاق پذیرایی لوازم و چیدمان ساده ای استفاده می شود و وسایل اضافه و به هم ریختگی در این سبک جایی ندارد. معولا در سبک مدرن تنوع رنگ زیادی به چشم نمی خورد و رنگ ها تند نیز گه گاه و در حد محدود استفاده می شوند. نورها نیز در این سبک نقش پررنگ تری دارند و در مدل ها و طراحی مختلف بیشتری در خانه به کار برده می شوند.

 

برای سبک مدرن چه لوستری مناسب است؟

همان طور که گفته شد نور اهمیت زیادی در سبک مدرن دارد و می توانید برای نورپردازی پذیرایی منزل با سبک مدرن از چراغ هایی با اشکال هندسی استفاده کنید. چیدمان و طرح نورپردازی شما باید ساده و روشن باشد. لوسترهای کریستالی سقفی، شاخه ای جدید ولی ساده و با لامپ هایی ساده مانند انواع led ها برای طراحی دکوراسیون مدرن مناسبند.  

 

با طراحی دقیق می توانید در خانه با سبکی مدرن فضایی آرامش بخش و در عین حال زیبایی را خلق کنید  گلدان ها و گیاهان نیز در زیبایی خانه تاثیر زیادی دارند و از طریق آنها می توانید نور طبیعی را نیز وارد خانه کنید. برای نورپردازی در سبک مدرن از لوستر و لامپ های بزرگ استفاده کنید و به میزان نوری که در فضا احتیاج دارید توجه نمایید.

 

در این سبک بهتر است در سالن پذیرایی تان از نورپردازی های غیرمستقیم بیشتر استفاده کنید. انواع دیوارکوب، چراغ های سقفی، آباژور طرح های مدرن در سایزهای مختلف چراغ هایی هستند که برای زیبایی خانه تان می توانید از آنها استفاده کنید.

 

تابش نور لوستر در سبک مدرن باید چگونه باشد؟

نور چراغتان در این سبک باید به سمت سقف بتابد و در کنار آن از سایر نورپردازی های غیرمستقیم مانند آباژورهایی کلاهک هایی با رنگ مات دارند و بیش از حد نور را در محیط پراکنده نمی کنند.

می توانید برای روشن کردن بوفه لامپ های هالوژنی را که نور ملایمی دارند قرار دهید. برای طراحی نورپردازی مدرن پذیرایی تان دور تا دور سقف از نورپردازی پنهان در سقف استفاده کنید که می توانند با زیبایی جزئیات منزل را بیشتر نشان دهند.

 

 اغلب لوسترها و چراغ های دیوارکوب مدرن با طراح های فانتزی نیز تهیه شده اند که بهتر است از سبک های خلوت و ساده آنها استفاده کنید و از مدل هایی استفاده کنید  که قابلیت جا به جایی دارند و می توانید در هر مکانی که تمایل دارید با کمک آنها فضای دلنشینی را برای خود بسازید.  

 

خانه شما اگر سبکی مدرنی دارید و برای بالای میز غذاخوری می خواهید لوستر تهیه کنید، بهتر است به مدل میز و صندلی های آن کنید. برا انتخاب لوستر به طرح میز توجه کنید که اگر گرد است لوستری گرد و اگر مستطیل از طرح آن ها تبعیت کنید.

 

لوسترهایی که کمی پر کارتر و پر جزییات تر باشند جلوه بیشتری دارند و زیباترند. لوستر های فانتزی و مدرن در تمام قسمت های خانه کاربرد دارند با کمی سلیقه می توانید محیطی زیبا برای خود فراهم کنید. این لوسترها در انواع مختلف شاخه ای با طرح های جدید گیاهان، سقفی، آویزی و ... تهیه شده اند که با توجه به سلیقه تان می توانید از بین آنها انتخاب کنید.