شاخه ای

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

شاخه ای

یکی از چراغ های پر طرفدار انواع مختلف لوسترها هستند که با طرح ها و مدل های مختلف برای هر مکانی مناسب و ضروری می باشند. همان طور که گفته شد لوسترها انواع مختلفی مانند: شاخه ای، سقفی، آویزی، کلاسیک، مدرن و ... دارند که باید برای انتخاب آنها به موارد زیادی توجه کرد تا بتوانیم مناسب ترین را انتخاب کنیم. اگر شما هم از جمله کسانی هستید که در انتخاب یک لوستر خوب دچار مشکل شدید و نمیدانید چگونه باید یک لوستر مناسب تهیه کرد؟  بهتر این صفحه را به طور کامل بخوانید.

 

کدام لوستر مناسب تر است؟

توجه داشته باشید که اگر فضای شما بسیار کوچک است از لوستر های بزرگ و با شاخه های بلند پرهیز کنید و از لوسترهایی با شاخه ها و چراغ های کمتر استفاده کنید، چرا که اگر لوستر چراغ زیادی داشته باشد شما مجبورهستید برخی لامپ ها خاموش یا باز کنید که اصلا جلوه خوبی به فضای تان نمی دهد. 

 

اگر خانه ای با سقف کوتاه دارید، بهتر است لوسترهای بلندی که باید آویزان شوند را انتخاب نکنید  زیرا فضای شما را کوچک تر و سقف شما را کوتاه تر از آنچه که هست نشان می دهند. استفاده از چراغ دیوارکوب یا آباژور همراه لوستری کوچک فضای شما را شیک جلوه می دهدو به روشنایی فضا نیز کمک می کند. به طور مثال اگر در بالای میز ناهارخوری سقف کوتاهی دارید، بهتر است لوستر آویز استفاده کنید و در غیر این صورت به دنبال چراغ های مکمل باشید.

 

برای انتخاب لوستر باید به فضای تان دقت کنید که فضای شما کم است یا زیاد، سقف آن اتاق بلند است یا کوتاه و ...  تا انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید.

برای انتخاب لوستر به دکوراسیون خانه توجه کنید که چه سبکی دارد، مدرن است یا کلاسیک؟ لوستر های کریستالی که طرح های کلاسیک دارند یا لوسترهای شاخه ای برای سبک کلاسیک و مبلمان استیل بسیار مناسب هستند و می توانند تمام فضای شما را روشن نگه دارند. در زمان نصب این لوسترها دقت کنید تا محل مناسبی را انتخاب نمایید و با انتخاب محلی مناسب بتوانید کل دکوراسیون را تحت تاثیر قرار دهید.

 

انواع لوسترهای شاخه ای

انواع متفاوتی هستند که می توانید در انواع سبک ها از آنها استفاده کنید. لوسترهای شاخه ای هستند که حباب یا کلاهک های رنگارنگ، مدرن یا کلاسیک دارند که با توجه به دکوراسیون محیط خود می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. لوسترهای حباب دار یا کلاهک دار را می توانید  در صورت شکستن یا خراب شدن یا حتی خسته شدن از رنگ یا مدل شان دوباره بدون هیچ دردسری جایگزین کنید.

 

لوستر شاخه ای را از نظر تعداد تقسیم بندی می کنند و قیمت های متفاوتی به آنها می دهند. جنس بدنه این لوسترها متفاوت است و معمولا از ترکیب شیشه، برنج، چوب، برنج، نقره، کریستال و ... ساخته شده اند و دارای مقاومت بالایی نیز می باشند.

 

لوسترهای برنجی و برنزی شاخه ای، لوسترهای سنتی هستند که اغلب شاید در خانه های مادرها و مادربزرگ‌هایتان آنها را دیده باشید و البته قیمت های بالایی نیز دارند و هنوز مورد علاقه این افراد هستند. تا جایی که بعضی از این لوسترهای برنجی و برنزی با آب طلا و آب نقره ساخته شده اند و اثر هنری محسوب می‌شوند. این را باید بدانید وزن سنگین و احتمال سیاه شدن آنها از معایب این لوسترهاست و در زمان خرید بهتر است به این نکات توجه کنید. اکثر این  لوسترها، شاخه های قابل تنظیم در جهات مختلف دارند و می توانید تمام نقاط خانه را به یک میزان روشن کرده و از روشنایی آن استفاده کنید. لوسترها فقط براي زیبایی نیستند و وظيفه تامين نور محيط را دارند و بايد به فاكتورهاي مهم دیگری مانند: تعداد شاخه ها و ... در زمان خريد نیز توجه داشته باشید.  

اگر مستاجر هستید لوسترهاي ساده‌ ای انتخاب کنید که باز و بسته كردن‌ آنها راحت‌ باشد و در صورت شكستن و آسيب ديدن بتوانيد برای آنها جايگزين تهیه كنيد.