سوزنی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

سوزنی

 

یکی از نمادهای زیبایی و لطافت گل بوده است و به همین دلیل از طرح این نماد برای ساخت انواع لوازم ها برای زیباسازی خانه استفاده می کنند از جمله در ساخت لوستر که زیبایی و روشنایی خوبی را به خانه هدیه می دهند. در اشکال و اندازه های مختلف  لوسترهای زیای تولید شده اند.  لوسترهای سقفی LED نیز از انواع چراغ ها برای زیباسازی و نورپردازی خانه هستند که این نوع نیز انواع متفاوتی مانند سوزنی دارد.

 

امکان نصب ریموت برای لوسترهای LED وجود دارد که کار را برای شما راحت تر می کند و می توانید از راه دور لوسترتان را روشن و خاموش کنید.  اين لوسترها لامپ‌هاي سوزني و يك صفحه استيل كه به سقف اتاق پيچ مي‌شوند دارند و اگر فضاي مدرني داريد می توانید از آنها استفاده کنید.  

 

 طرح لوستر سقفی سوزن از کجا آماده است؟

 

لوستر سقفی از عناصر تزیینی و روشنایی اصلی خانه است  که  در زیبایی دکوراسیون داخلی نیز نقش دارد. لوستر سقفی سوزنی نام اصلی به نام “اسپوتنیک” دارد این نام از اسپوتنیک نام اولین ماهواره ای که به فضا فرستادند گرفته شده است.

 این لوسترها مانند ماهواره اسپوتنیک  یک هسته مرکزی دایره ای شکل دارند و شاخک هایی سوزنی دارند که به هسته مرکزی متصل می شوند. طرح و مدل این لوسترها متفاوت بوده و همگی دارای شکل هندسی از این ماهواره هستند.

 

 

انواع لوستر سقفی سوزنی

 

لوسترهای سوزنی در دو حالت سینی کفی استیل  که به سقف متصل می شوند و به شکل صورت کره طراحی شده اند که حالت آویز دارند. این لوسترها بنا بر تعداد شاخه هایی که دارند سایزبندی شده و بنا بر استانداردی تعریف می شوند. شاخه های این لوسترها استیل ضد زنگ و رنگ ثابت هستند با طرح های گل، ستاره و ..  با جنس های سرامیک، دست ساز، کریستال ساخته شده اند. این لوسترها دارای لامپ های ریز ال ای دی به رنگ آبی یخی یا زرد هستند که هر لامپ سوزنی 20 وات می باشد.

 

این لوسترها برای کجا مناسبند؟

 

این لوسترها طراحی شاخه ای دارند و می توانند به خوبی نور را  به اطراف مختلف پخش کنند. حباب و قاب لامپ در این لوسترها در نظر گرفته نشده و بصورت مستقیم در چند جهت می توانند نور را پخش کنند.

 

در سالن های بزرگ برای داشتن شدت و قدرت نور بالا می توانید از این لوسترها استفاده کنید.  بدنه و شاخک های این لوسترها از فلز هستند. گاهی بدنه این لوسترها را از جنس برنج می سازند که با رنگ های طلایی و سیلور آبکاری شده اند و با اکثر دکوراسیون ها هماهنگی دارند و زیبا هستند.   

 

لوسترهای سوزنی، لوسترهایی ساده ای می باشند که برای دکوراسیون های مدرن بسیار مناسبند و در مقایسه با لوسترهای کریستالی و فانتزی، قیمت مناسب تری دارند. لوستر سوزنی یا لوستر ای ای دی تنوع زیادی در بازار دارند که انتظار هر سلیقه ای و برای هر محیطی را برآورده می کنند.

 

قیمت لوستر ای ای دی نسبت به سایر لوسترها منصفانه تر است و با درخشش خود زیبایی خاصی را به محیط ما می دهد. در کنار لوستر اصلی سقفی این مدل لوسترها می توانید از مدل های دیواری یا ایستاده و آباژوری این لوسترهای سوزنی نیز استفاده کنید و زیبایی محیط و پرکندگی نور را بیشتر کنید.

 

در این لوسترها از لامپ های ای ای دی و لامپ SMD استفاده می شود که نور بسیار بیشتر و مصرف بسیار کمتری دارند و مقرون به صرفه هستند. در نهایت لوسترهای سقفی و تنوع بسیار زیادی دارند که با توجه سلیقه و دکوراسیون تان می توانید از میان آنها انتخاب کنید.