ریسه‌ ای

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

ریسه‌ ای

 

نورپردازی در زیبایی خانه و دکوراسیون اهمیت بالایی دارد و استفاده از روشنایی های متنوعی مانند لوسترها، آویزها، چراغ های دیواری، چراغ های سقفی و ... برای داشتن نوری خوب لازم است و بهتر است این چراغ ها را در کنار هم استفاده کنید. با انتخاب چراغ های مناسب می توانید هم نور محیط را تامین کنید و هم به زیبا شدن فضایتان کمک نمایید.

 

چراغ های سقفی دارای شکل ها و اندازه های متفاوتی هستند و نوری را انتخاب کنید که به برقراری آرامش شما در خانه کمک زیادی کند. چراغ های سقفی ممکن است آویز دار یا بدون آویز یا در طرح های جدید ریسه ای و شلنگی  باشند که کاربردهای متفاوتی دارند و لامپ های کم مصرفی و مخصوصا LED  نیز در ساخت آنها استفاده می کنند. 

 

 

کاربرد چراغ سقفی ریسه ای

 

 این چراغ ها با لامپ هایی که دارند نسبت به لامپ‌های سنتی انرژی کمتری مصرف می کنند و در اصل به صرفه تر هستند. این نوع چراغ ها که در سایزهای متفاوت و ابعاد مختلفی تهیه شده اند مانند نوار باریکی برای هر گوشه و کناری مناسب می باشند و می توانند زیبایی و نور را به راحتی به شما هدیه دهند. در دورتا دور سقف پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه، زیر کابینت ها راهروها، نورپردازی هنری، ورودی ها  و ...

 

بهترین ویژگی که این نوع چراغ‌ها دارند تطبیق‌پذیری آن‌هاست. چراغ های ریسه ای LED دارای نورهای مختلفی هستند و می توانند نور از گرم و ملایم تا سرد و روشن را به فضای ما انتقال دهند. ریسمان‌ها و نوارهای LED در نورپردازی از پایین و روشن کردن فضای پایین نقش زیادی دارند  و با استفاده از رنگ های مختلف آنها می توانید دکوراسیون زیبایی برای خود بسازید.

 

نوار LED شلنگی یا ریسه ای را در بالای کابینت‌ها می توانید به کار ببرید و یک نوار نوری زرد رنگ زیر کابینت‌ها  نیز قرار دهید تا زیبایی محیطتان را چند برابر کنید.  ریسمان‌های LED در پشت دیوار ها و سقف های کاذب نور مخفی جذابی را تولید می کنند.

 

ریسمان یک لوله لاستیکی بوده که تراشه‌های LED دارند و معمولا حدود ۱.۵ تا ۲.۵ سانتی‌متر قطر دارند. نور  این ریسه ها ی LED نور مایل به رنگ آبی دارند و  برای نورپردازی فضای بیرون نیز مناسبند زیرا در درون یک لوله پلاستیکی قرار دارند و دارای دوام زیادی می باشند.

 

نوارهای LED چگونه کار می کنند؟

 

 این تراشه‌هایLED در فاصله‌ای ۱.۵ سانتی‌متری از هم قرار می‌گیرند و در مجموع می توانند ریسمان را روشن کنند. اغلب این نوارها ماده چسبنده ای پشت خود دارند که نصب آن‌ها را ساده و راحت می‌کند. این نوارها برای فضاهایی که به نور کمی احتیاج دارند مناسب می باشند و می توانید برای زیبایی محیط از آنها که در رنگ های مختلفی  تهیه شده اند استفاده کنید.

 

ریسه LED با نور سفید روشن در زیر کابینت زمانی که نصب میشود فضای زیبایی را خلق می کند. برای استفاده نوارهای LED در آشپزخانه یا حمام بهتر است از نوع روکش‌دار آن را استفاده کنید زیرا در این مکان ها گرما، رطوبت و... وجود دارند و نوع روکش‌دار آن‌ها ماندگاری بیش‌تری دارند.

 

ریسه LED را کجا قرار دهیم بهتر است؟

 

ریسه LED را در سینک دستشویی نیز می توانید قرار دهید و  جلوه‌ای زیبا به این فضا بدهید. ریسمان های نوری روشنایی زیبایی خلق می کنند  با استفاده از آنها می توانید نور مخفی های خیره کنندهای را تولید کنید. نور مخفی نوارهای LED  را می توانید در لبه بالایی پله‌ها قرار دهید تا این فضا را  روشن کنید. زمانی که این نور را در راه پله ها قرار دهید می توانید بدون روشن کردن چراغ‌های دیگر در شب از پله‌ها بالا و پایین بروید.

 

تراشه‌های LED  درون یک محفظه فلزی با یک محافظ پلاستیکی قرار گرفته‌اند و بیش از ۳۶۰ لومن (واحد تابش) در فوت نور تولید می‌کنند که البته می توانید نور را به راحتی کم و زیاد کنید.