ریسه

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

ریسه

 

ریسه ها نوری های led جدیدی هستند که به صورت باریک و بلند اغلب تولید می شوند. این نورها در گذشته طرفداران زیادی نداشتند و اما این روزها با طرح های جدیدی که تولید شده اند طرفداران زیادی پیدا کرده اند و در رنگ ها و سایزهای مختلف تولید شده اند.

 

کاربرد ریسه

ریسه به عنوان تزیینات روشنایی به کار می روند که با توجه به محیطی که می خواهید از آنها استفاده نمایید می توانید از بین آنها انتخاب خوبی داشته باشید.

ریسه را میتوان برای پله ها، لبه باغچه، سقف های کاذب، کنار کابیت ها و... به کار برد و طرح های جدید ریسه ها را نیز برای تزیین دیوار بالای تخت، پرده ها و ...  استفاده می کنند.

 جالب است بدانید ریسه ها از چراغ های ال ای دی میزان مصرف انرژی بیشتری دارند و البته نور بیشتری نیز انتقال می دهند.

 

 

انواع ریسه

 ریسه شلنگی، ریسه نئوفلکسی، گیره ای، تخت و ... که رنگ های مختلف زیادی دارند و برخی مدل های آنها همراه لوازم جانبی مانند: سرسیم و ریموت کنترل هستند که استفاده آنها را راحت تر می کند. به شما پیشنهاد می دهیم برای تزیین اتاق خواب و زیبا کردن دکوراسیون از ریسه های نور جذاب استفاده کنید، زیرا این نورها باعث تغییرات خوبی در فضا خواهند شد.

پرده های ال ای دی طرفداران زیادی  دارند و هر روز مدل های متنوع و متفاوتی وارد بازار می شوند که می توانید از میان آنها طرح و رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید. ریسه ها برای روشن شدن نیاز برق یا باتری دارند و می توانید آنها را به صورت چراغ چشمک زن قرار دهید و رقص نور زیبایی نیز داشته باشید.

 

مزایای ریسه های LED

 اشاره کردیم که اندازه و طول این ریسه ها را می توانید به دلخواه خود انتخاب کنید. نوارهای ال ای دی که ضخامت دو میلی داشته باشند را میتوانید در فضاهای تنگ و باریک نیز استفاده کنید و از آنجا که این چراغ ها بسیار انعطاف پذیر هستند و گاهی حتی می توانید آنها را تا ۹۰ درجه  هم خم کنید. این نوار های LED به شما این امکان را می دهند که در فضاهایی که به نظر شما برای روشنایی آنها راهی نیست نیز انواع این چراغ را بتوانید نصب کنید و از نور آن لذت ببرید.

 

 ریسه ها اغلب تک رنگ و البته در رنگ های مختلفی هستند و بعضی از مدل های این چراغ ها قابلیت تغییر رنگ نیز در چراغ های آنها وجود دارد.

نوارهایLED   مقاومت خوبی دارند و لازم نیست در برابر آب و هوا از آنها حفاظت خاصی کنید و می توانید به راحتی در فضاهای بیرون نیز از آنها استفاده نمایید. ریسه ها دارای عمر طولانی هستند و تا مدت ها می توانید از آنها استفاده کنید، اما ممکن است با گذشت زمان نور آنها قدرت کمتری داشته باشد.