روشنایی دفتر کار

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

روشنایی دفتر کار

 

محیط کار یا همان دفتر کار برای ما بسیار مهم است، زیرا زمان زیادی از شبانه روز خود را در آن گذشت و به عنوان دومین خانه و حتی برخی از ما اصلی است. پس باید دفتر کارمان تا حدودی مطابق با نیازهای روحی و روانی ما و حتی دیگر همکاران ما طراحی و طراحی شده است که نور و چراغ برای روشنایی یکی از عوامل مهم در طراحی است.  

 

توجه داشته باشید که برای کار دفتر لوکس باید به نور و چراغ آن توجه کنید و عوامل زیادی را برای انتخاب دفترچه مورد نظر قرار دهید.

 

در ابتدا حال و هوای همه کارکنان و افرادی که در کارتان مشغول به کار هستند. می دانید که نور منبعی از انرژی است که می تواند این انرژی را به انسان انتقال دهد و اگر می خواهید در آرامش به کار خودتان برسید و در انجام کاری ها خاللی ایجاد نکنید بهتر است که نور را در نظر بگیرید که خللی در کارهایتان ایجاد نکنند و باعث آسیب رسیدن به چشم و ... نشود و در عوض به شما انرژی بدهند.

 

 زمانی که نور کافی در محیط کار وجود دارد می شود تا کارکنان خود را از حد معمول غافل کنند و قادر به انجام ساعت های طولانی تر کار کنند.

 

رنگ مناسب چراغ دفتر

 

رنگ روشن چراغها برای محیط کار بسیار مهم و تاثیر گذار است و برای انتخاب آن باید بسیار دقیق باشید. با انتخاب رنگ چراغها می توانید دکوراسیون ساده را به فضای جذاب تبدیل کنید.

 

یادداشت باشید . پاسخ روشن نور دفتر کار باید به گونه ای باشد که اداری و رسمی بودن محل دفتر را نشان دهد. رنگ ها مانند پینک و نارنج روشن، آبی روشن یا سبز رنگی روشن هستند و با توجه به طعم خودتان می توانید از این رنگ ها برای بزرگ بزرگ یا رو به بالا استفاده کنید که زیبایی محل را چند برابر کنید.

 

استفاده از رنگ های خنثی مثل سفید و زرد برای چراغ اصلی. اگر فضای بزرگی در اختیار دارید می توانید با رنگ های نورتان نیز بازی کرده و آنها را با ترکیب رنگ و ترکیب هارمونی قشنگی ایجاد کنید.  

فضای اداری بسیار زیاد است و باید دفتر چراغ را انتخاب کنید که انرژی زیادی برای کار انتقال و نه باعث خواب آلودگی افراد شود.  

 

تاثیرات چراغ دفتر

 

نور و روشنایی محل کار باید بتواند خستگی کارمندان را از بین ببرد و برای این کار از چراغ های استاندارد کمک بگیرید. محیط اطراف بهتر است تا اندازه ای تا تا زود خسته نشو و فرد قادر به طولانی طولانی کامپیوتر ایستاده و احساس خستگی نکت.

 

چراغ ها دیواری دفتر

 

زیباسازی دیوارها می تواند در روحیه کارکنان و رانمان کاری آنها تاثیر بگذارد و برای این موضوع می توانید از چراغ دیواری زیبا استفاده کنید. برای تکمیل کردن دکوراسیون محیط اداری خود می توانید از مطالعات گوناگون نیز استفاده کنید تا افراد و کارمندان شما در هنگام کار با کامپیوتر و نوشتن دید بهتر و راحت تر کار کنند.

 

نور زیبا و به جا می تواند شما را زیبا تر نشان دهد و فضا از خشکی و کسلی در ایجاد و کار کردن برای کارمندان لذت بخش است. دکوراسیون زیبایی باعث انگیزه و شادابی می شود و می توانید خانه دوم دلپذیری داشته باشید و از کار خسته نشوید.