روشنایی حمام

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

روشنایی حمام

نور و روشنایی از مهمترین عوامل موثر در زیبایی خانه هستند که البته در بیشتر مواقع مورد توجه قرار نمی گیرند. در صورتی که اگر به این ویژگی در خانه توجه کنید می توانید زیبایی خانه را دوچندان کنید.

 حمام همچنین بخش مهمی از خانه است که با وجود اینکه یکی از بخش های اصلی خانه است، اما برای زیبایی و حتی روشنایی، آن را به حداقل توجه خود اختصاص می دهد. 

 

اغلب برای حمام لامپی ساده در نظر گرفته شده و به روشنایی مناسب آن بی توجهی است. حمام محل کوچکی است که در آن خستگی ما می شود و به آرامش می رسد و باید بیشتر توجه شود. پس بیایید روشنایی حمام را بیشتر از گذشته جدی بگیرید و به توصیه های ما توجه کنید.

 

نورپردازی حمام

برای اینکه بتوانید احساس راحتی و راحتی به فضای حمام دهید بهتر است از نورپردازی های مختلف استفاده کنید که شامل: فعالیت نورپردازی، تاکیدی و محیطی. لازم نیست که این کار را انجام دهید، همین امر که با این روش آشنا هستید، می توانید برای خود و خانواده ایجاد کنید. 

 

نوری مناسب فعالیت شما

چراغ حمام انواع مختلفی دارد و باید مطابق به نور مورد نیاز از میان آنها انتخاب کنید. نوری که در نزدیکی آینه قرار دارد برای شما بسیار ضروری است و باید از نورانی که استفاده می کنند و از کمترین استفاده از روبرو، زیرا در هنگام آرایش یا اصلاح صورت، شما لباس و ناراحتی می کنید.

 

چراغ حمام دیواری

چراغ های حمامی که عمودی به دو طرف آینه بتابند از بهترین چراغهای حمام هستند. این نوع چراغ ها را در دو طرف آینه قرار دهید تا چهره شما بتابید و سایه ها کنترل شوند و شما قادر به اصلاح یا مویتان باشید.  

 

چراغ حمام محیطی

این نوع چراغ مانند نور طبیعی هستند و نورپردازی مرکزی برای حمام از این طریق تامین خواهد شد. برای اینکه به حمام تنگ نور محیطی و البته طبیعی می توانید از معمولی سایبان های معمولی مانند چراغ های آویز، لوستر و ... استفاده کنید. استفاده از نورهای مخفی با وجود داشتن کارایی زیاد، اما به خاطر اینکه داخلی حمام ملایم تر و آرام تر می شود، فراموش نکنید.

 

چراغ حمام تاكيدي

اگر فضای بیشتری در اختیار دارید میتوانید برای زیبایی حمام از نورهای تاکیدی نیز استفاده کنید، برای مثال گلدان را با استفاده از نورهای تاکیدی به نمایش بگذارید. زاویه تبها این نوع چراغها معمولا تنظیم می شوند و فضای شما را دلنشین تر می کنند.

 

رنگ چراغ حمام

 در زمان انتخاب چراغ حمام با رنگ آن نیز دقت کنید. انتخاب رنگ چراغ حمام نیز مهم است و دارای انواع متنوعی است که اصلیترین آنها زرد و سفید است.

نور سفید پوست و چهره را شفاف تر نشان می دهد و اگر می خواهید خود را دقیق تر ببینید، بهتر از چراغ های هالوژنی سفید رنگ استفاده کنید تا رنگ پوست را دقیق تر نشان دهید. حباب های این چراغ ها مناسب برای شما هستند که در قیمت ها و اندازه های مختلف هستند و می توانید از میان آنها را انتخاب کنید.

 

 استفاده به جا از دیمرها

 همانطور که میدانید دیمرها نوعی  چراغ می باشند که برای حمام نور  مناسبی هستند و به راحتی می توانید نور آنها را کنترل کنید. با دیمرها قادر خواهید بود حتی انرژی را نیز کنترل کرده و تنظیم مناسبی برای انجام فعالیتی که میخواهید انجام دهید داشته باشید.

 

امنیت چراغ حمام

توجه داشته باشید  در هنگام انتخاب چراغ حمام به امنیت خود نیز توجه داشته باشید. فراموش نکنید که آب رسانایی الکتریکی است و برای نصب چراغ باید از متخصص کمک کنید.