ساخت و ساز

(10)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
نردبان چهار پله پارتیان
300000
ارسال رایگان
نردبان پنج پله پارتیان
375000
ارسال رایگان
نردبان شش پله پارتیان
450000
ارسال رایگان
نردبان little giant ladder مدل ALTA ONE 13
1722000
ارسال رایگان
نردبان little giant ladder مدل ALTA ONE 22
2193000
ارسال رایگان
چمن مصنوعی سافت 30میلی
139000
ارسال رایگان
چمن مصنوعی کانیه 15 میلی
103000
ارسال رایگان
چمن مصنوعی ویکتوریا 25 میلی
140000
ارسال رایگان
نردبان little giant ladder مدل ALTA ONE 17
1888000
ارسال رایگان
نردبان سه پله پارتیان
225000
ارسال رایگان

ساخت و ساز


تا به حال به این نکته توجه کرده‌اید که تقریبا تمامی وجوه زندگی ما با ابزار و تجهیزات ساخت و ساز گره خورده است؟ فرض کنید تصمیم می‌گیرید اتاق‌خواب کودکتان را جلوه تازه‌ای ببخشید و فکر میکنید چه بهتر که با تغییری در دیوارها آغاز کنید. شاید بخواهید رنگ جدیدی به دیوارها بزنید یا از کاغذ دیواری استفاده کنید. 


یادتان می‌افتد پریز برق را هم باید عوض کنید؛ برای این کار علاوه بر پریز به سایر ابزار الکترونیکی و کارگاهی نیز احتیاج خواهید داشت. تصمیم می‌گیرید که به یک سفر جاده‌ای بروید ولی لازم است چادر مسافرتی برای برپا ساختن یک محل اقامت موقت تهیه کنید. هنگام پارک کردن ماشینتان در گاراژ متوجه می‌شوید که قسمت‌هایی از درب گاراژ دچار تورفتگی شده و زنگ زده است و تصمیم میگیرید درب جدیدی برای گاراژ تهیه کنید و برای این‌کار لازم است یک درب نو و ابزار تعویض آن را تهیه کنید.
 

همانطور که مشاهده می‌کنید، از آماده‌سازی محل سکونتمان گرفته تا اردو زدن در سفر، نیازمند وسایل و ابزاری هستند که ما آنها را در دسته‌ی ساخت و ساز قرار داده‌ایم و شما می‎توانید برای تهیه ابزار و وسایل مورد نیازتان از این دسته استفاده کنید.

جعبه ابزارتان را مسلح کنید!


ابعاد مختلف زندگی مدرن و گستردگی دستگاه‌هایی که روزانه با آن‌ها سر و کار داریم از هر کدام ما یک آچار به دست همه فن حریف ساخته است. به عبارت بهتر، برای اینکه در صورت مواجهه با مشکل‌های جزیی با این دستگاه‌ها و ابزار در طول روز و شب بتوانیم در کمترین زمان و هزینه ممکن خودمان دست به کار شده و مشکلمان را حل کنیم بهتر است یک جعبه ابزار مجهز داشته باشیم. در این صورت دیگر لازم نیست برای نصب یک تابلو، یا محکم کردن شیرآلاتی که چکه می‌کنند کلی زمان و هزینه صرف کنیم.

تنظیم دمای خانه و کاهش هزینه‌ ها


یک سیستم سرمایشی-گرمایشی مناسب نه تنها این قابلیت را دارد شما را از گزند گرمای تابستانی و سرمای زمستانی حفظ کند؛ بلکه میزان مصرف انرژی را نیز در ساختمانتان مدیریت کرده و مانع از هدررفت انرژی و افزایش هزینه‌هایتان می‌گردد. بهتر آن است که سیستم سرمایشی-گرمایشی را متناسب با کاربرد ساختمان (اداری، مسکونی و . . . )، ابعاد ساختمان و آب و هوای منطقه‌ای که ساختمانتان در آنجا قرار دارد انتخاب کنید. ناگفته نماند که وسیله گرمایشی و یا سرمایشی که انتخاب می‌‌کنید باید با استایل کلی فضای ساختمانتان هماهنگ باشد؛ مثلا شاید بهتر باشد در یک خانه با دکوراسیون کلاسیک-چوبی از یک شومینه آجری یا چوبی که با طراحی خانه نیز هماهنگ است، استفاده شود.

تجربه یک سفر هیجان‌انگیز

 

طبیعت برای ما شادی و نشاط به ارمغان می‌آورد. بهترین خاطرات ما در حالی رقم می‌خورد که با عزیزانمان به یک سفر جاده‌ای طولانی، قلب جنگل و یا کوهستان ‌می‌رویم. گاهی حتی یک پیک‌نیک ساده با اعضای خانواده‌مان، در دامن طبیعت می‌تواند خستگی روزهای کاری را از تنمان بزداید. اما نباید فراموش کرد که هر سفر، کمپ یا پیک‌نیکی ملزومات مخصوص خود را دارد که بدون آن‌ها شیرینی لذت بردن از طبیعت را به کاممان تلخ خواهد کرد. پس لازم است همیشه مجهز سفر کنیم تا بتوانیم بدون نگرانی از محل اسکان، محل خواب، بهداشت لوازم غذاخوری و ... از سفرمان نهایت لذت را ببریم.

کفپوش مناسب


کفپوش‌ها انواع گوناگونی دارند، از انواع سنتی چوبی، سنگی و موزاییکی گرفته تا مدل‌های جدیدتر کامپوزتی، لمینت، پارکت و PVC که هرکدام کاربردهای و ویژگی‌های مختص به خودشان را دارند.اگر قصد انتخاب یک کفپوش مناسب را دارید باید به چند نکته خیلی مهم دقت کنید. قبل از هرچی باید بدانید برای چه محیطی و با چه کاربردی کفپوش را انتخاب می‌کنید؟ میزان بار و وزن ورودی روی کفپوش بایستی متناسب با جنس آن باشد چرا که این عامل تاثیر مستقیم بر طول کفپوش دارد.  از طرف دیگر گرمایش و سرمایش محیط شما روی طول عمر کفپوشتان تاثیر دارد. مثلا اگر از گرمایش زمینی استفاده می‌کنید باید کفپوشی را انتخاب کنید که در برابر حرارت مقاومت بالایی داشته باشد. عامل دیگر در انتخاب کفپوش، تناسب و هماهنگی آن با دکوراسیونی است که برای فضایتان در نظر گرفته‌اید. در واقع می‌توان گفت کفپوش نقش مهمی در طراحی و دکوراسیون محیط ایفا می‌کند.