میز تلفن

(9)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
میز تلفن سه کشویی سری 019
257000
ارسال رایگان
میز تلفن مدرن سری 115
345000
ارسال رایگان
میز تلفن معرق سری 101
458000
ارسال رایگان
میز تلفن مدرن سری 0032
323000
ارسال رایگان
میز تلفن چوبی سری 97
360000
ارسال رایگان
میز تلفن ام دی اف سری 27
257000
ارسال رایگان
میز تلفن ام دی اف سری 18
218000
ارسال رایگان
میز تلفن دو کشویی سری28
257000
ارسال رایگان
میز تلفن معرق سری 0022
540000
ارسال رایگان

میز تلفن

میزتلفن برای منازل، سازمان ها و شرکت ها کاربرد دارد. در برخی از خانه ها تلفن بر روی میز عسلی و یا میزهای دیگر منزل قرار می گیرد. اما باید گفت که تلفن به یک میز مجزا نیاز دارد تا بتوان وسایل مورد نیاز را درون آن قرار داد. کشوهای میزتلفن برای قرار دادن خودکار، دفتر تلفن، کاغذ یادداشت برداری و .... تعبیه می شود. یک میز معمولی برای تلفن مناسب نیست و بهتر است میزتلفن مجزا تهیه کنید.
میزتلفن هایی که در حال حاضر در بازار موجود با طرح های فانتزی، مدرن، سلطنتی و سنتی هستند. می توان با توجه به طراحی و دکوراسیون منزل میزتلفن مناسبی را خریداری کرد. البته میزتلفن علاوه بر کاربردی که در منزل دارد، زیبایی خانه را هم دوچندان می کند. بخصوص اگر طرح سلطنتی و اشرافی آن که با چوب های منبت کاری شده تزئین می شود، استفاده شود، زیبایی بیشتری را به محیط منزل می بخشد. اگر میز تلفن بزرگ باشد، می توان در کنار تلفن یک گلدان زیبا هم قرار داد.

 

مقاومت میز تلفن  

کیفیت و استحکام میزتلفن براساس جنس موادی است که از آن ساخته می شود. چوب، MDF، فلز و شیشه به عنوان چهار متریال برای ساخت میزتلفن استفاده می شود. چوب از استحکام بالایی برخوردار است. برای ساخت میزتلفن با طرح های سلطنتی از چوب استفاده می شود. چوب با طرح منبت کاری شده، استحکام بیشتری دارد. 
البته میزتلفن فلزی نسبت به سایر متریال مقاوم تر است. اما این نوع میزتلفن وزن سنگین دارد. از فلزات برنج، مس و یا نقره برای ساخت میزتلفنی اشرافی و سلطنتی استفاده می شود که قیمت بالایی دارند. میزتلفن شیشه ای ارزان قیمت تر است. شیشه ای که برای این نوع میزتلفن استفاده می شود، از استحکام بالایی برخوردار است. این نوع میزتلفن بدون کشو و محل قرار دادن خودکار و دفتر تلفن طراحی می شود. میزتلفن های شیشه ای برای قرار دادن مجسمه، گلدان و وسایل تزئینی هم کاربرد دارند. 


انواع میزتلفن

میزتلفن به دو صورت موجود است:
میز تلفن های ساده چارپایه ای: این نوع میزتلفن با جنس چوب یا mdf تهیه می شوند. به صورت و بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کنند، تنها کاربرد آنها قرار دادن تلفن بر روی میزتلفن است.
میز تلفن های کشودار: این نوع میزتلفن هم به صورت چارپایه دار طراحی می شوند. با این تفاوت که در زیر آن چندین کشو برای قرار دادن وسایل کوچک و ضروری تعبیه می شود. برای مثال می توان در کشوهای میزتلفن دفترچه یادداشت، دفتر تلفن، خودکار، عینک و ... را قرار داد.
گذشته از نوع ساده یا کشودار بودن، میزتلفن فضای زیادی را اشغال نمی کند. طول و عرض آن به اندازه قرار دادن یک دستگاه تلفن رومیزی است. ارتفاع میزتلفن اغلب بین 80 تا 100 سانتیمتر است. به طوری که در حالت نشسته، ایستاده و روی زمین هم می توان از تلفن استفاده کرد.   

کیفیت و استحکام میزتلفن براساس متریالی است که از آن ساخته می شود.

تاثیر مدل میزتلفن در چیدمان منزل

تلفن باید در محیط های خاصی از خانه گذاشته شود. نشیمن، اتاق کار و پذیرایی از جمله مکان های مناسب برای قرار دادن میزتلفن است. اگر چه گفته می شود برای اتاق خواب بهتر است تلفن استفاده نکنید. زیرا اتاق خواب به آرامش نیاز دارد. با این وجود بهتر است میزتلفن را در کنار تختخواب قرار دهید تا در هنگام خواب و استراحت به آن دسترسی راحت تری داشته باشید. هر چند می توان از پاتختی ها هم به عنوان میزتلفن استفاده کرد. برای لوکس و زیباتر کردن میزتلفن های قدیمی و ساده می توان از وسایل تزئینی زیبا استفاده کرد. برای مثال با کاغذ کادو و روکش های کاغذی می توان میزتلفن قدیمی و ساده را زیباتر کرد. یا اگر رنگ میزتلفن از بین رفته و یا قسمتی از آن شکسته است، آن را ترمیم کنید. زمان خرید میزتلفن بهتر است نوعی را انتخابی کنید که در کنار تلفن بتوانید یک گلدان، قاب عکس و یا وسیله تزئینی هم بر روی آن قرار دهید.