جاکفشی نیمکت دار

(1)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
جاکفشی نشیمن دار چوبی سری 581
620000
ارسال رایگان

جاکفشی نیمکت دار

 

خرید کفش خیلی لذت‌ بخش است و پیدا کردن فضایی برای نظم دهی به آنها کار چندان ساده‌ ای نیست و از خریدن کفش نیز واجب تر است.  باید فضایی را انتخاب کنید یا با خرید جاکفشی هوشمندانه راه‌حل خوبی برای نظم دهی آنها پیدا کنید تا بتوانید به‌ محض خرید  نظم خوبی به کفش ها بدهید و به محض باز کردن جا کفشی تان کفش ها را مشاهده کرده و از آنها استفاده کنید.

 

چگونه جاکفشی مناسبی انتخاب کنید

 

به سبک خانه خود توجه کنید و برای طراحی زیبای خانه تان بهتر است جاکفشی های نیمکت دار انتخاب کنید، یعنی ترکیب نیمکت و جاکفشی با هم! با یک تیر دو نشان بزنید.

 

 

شاید شما هم این عقیده را داشته باشید که ترجیح می دهید کفش‌ های دم‌ دستی را در نزدیکی درب ورودی خانه که دسترس قرار دهید و البته از آن نگهداری کنید. فضایی برای اضافه کردن کفش‌ های جدید در نظر بگیرید و جاکفشی مناسبی را خریداری کنید.

 

از شر کفش‌ های بی‌ استفاده خلاص شوید و برای کفش های مناسب تان جاکفشی خریداری کنید. قبل از خرید جاکفشی به فضای خود توجه کنید و حتما آن را اندازه‌گیری نمایید. شاید شما نیاز داشته باشید  طبقه‌ بندی خاصی در جاکفشی تان داشته باشید، مثلا برای بوت و چکمه های بلند که نباید خراب‌ شوند وجود طبقه ای خاص لازم است و بهتر است به آنها توجه کنید. اگر فضای راهرو یا ورودی خانه شما بسیار باریک است به جاکفشی نیاز دارید که علاوه بر جادار بودن نمای زیبایی هم داشته و در نظم دهی دکوراسیون منزل تاثیرگذار باشد.

 

انواع جنس های جاکفشی

 جنس جاکفشی های امروزی از چوب و ام دی اف است که هر کدام از این مدل جاکفشی ها می توانند مناسب باشند. برای انتخاب جاکفشی باید به ابعاد و رنگ آن توجه کنید. جاکفشی چوبی نیمکت دار علاوه بر اینکه به شما این امکان را می دهد که شما کفش های خود را درون آن قرار دهید می توانید به عنوان نیمکت نیز از آن استفاده کنید و خستگی در نمایید.

 

 

رنگ های روشن برای جا کفشی نیز استفاده می شود که با توجه به دیگر رنگ های به کار برده شده در دکوراسیون می توانید آن را انتخاب کنید. اگر جاکفشی ها با رنگ های روشن سفید و کرم انتخاب کنید می توانید فضایی متفاوتی در منزل بوجود آورید و بر زیبایی و جذابیت  دکوراسیون تان اضافه کنید.

 

سبک خانه تان اگر کلاسیک است جاکفشی انتخاب کنید که فضایی برای نشستن داشته باشد و هم کشوهایی برای طبقه بندی و نظم دهی بیشتر و ظاهر ساده این کمد ها را با چند کوسن زیبا حسابی تغییر دهید. یک جاکفشی جادار می تواند علاوه بر زیبایی به نظم دهی خانه نیز کمک کرده و جا کفشی‌های مناسب و جادار و چند کاره خیلی از مشکلات خانم‌های خانه دار را می توانند حل ‌کنند.

 

جاکفشی ها نیز مانند دیگر اجزای خانه در طرح های مدرن نیز تولید شده اند با طرح ها و نقش های زیبایی که دارند برای انتخاب دست شما را باز می گذارند. در دکوراسیون خلاقیت حرف اول را می زند و برای داشتن انتخابی خوب بهتر است از نمونه های زیبا، مدرن و خلاقانه جاکفشی های این صفحه دیدن کنید.