مبلمان استیل

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

مبلمان استیل

مبلمان از مواد مختلفی مانند چوب، پلاستیک و فلز ساخته می شوند. این همه جنس و استفاده از آن ها بستگی به اهداف استفاده از مبلمان و مساحت خانه دارد. هیچ چیز باعث نمی شود مبلمان به نظر بادوام تر برسد مگر چوب. انواع بی پایان چوب که می توان از آن انتخاب کرد، آپشن ها و کیفیت زیبایی چوب آن را تبدیل به انتخابی عاقلانه برای بسیاری از فضاها می کند. با این حال، در محیط های مادام الاستفاده- از قبیل دارالتادیب، مراقبت های بهداشتی و پناهگاهی – و مرطوب محصولات و مبلمان چوبی اگر شکسته شوند، می توانند خطرات ایمنی و امنیتی را برای کسانی که در این محیط ها زندگی و کار می کنند، ایجاد کنند.

 

از سوی دیگر، فلز برای این مکان ها دوام را به ارمغان می آورد - همراه با آرامش ذهنی - چیزی که مورد نیاز برای اطمینان از محصولات بادوام و ایمن است.  اگر شما سازنده ی خوبی را انتخاب کنید، به احتمال زیاد گزینه های زیبای بسیاری مانند لبه های گرد، رنگ های مختلف  و روکش های لمینیت را که امکانات شما را به یک تماس نرم و دلنشین تبدیل می کند، پیدا می کنید.  علاوه بر این، مبلمان فلزی به دور از سبک های سنتی و کلاسیک بوده و همواره سبک مدرن را به همراه می آورند که فضایی نوین و متمایز را برای شما عزیزان می سازند

 

هنگام انتخاب مبلمان از هر نوعی، بیشتر مردم تمایل دارند که بیشتر روی سبک و طراحی تمرکز داشته باشند. این ممکن است یک اشتباه بزرگ باشد زیرا بسیاری از تصمیمات عملی مانند راحتی، عملکرد و مهمتر از همه، دوام را در نظر نمی گیرند. یکی از محصولاتی که همه این جنبه ها را به کنار می کشاند استیل ضد زنگ است. این هم منحصر به فرد و هم همه جانبه است و می تواند به شکلی ترکیبی و متناسب با انواع مختلفی از مواد دیگر برای ایجاد مبلمانی بسیار دیدنی و جذاب مورد استفاده قرار بگیرد.

 

 

نکات مثبت مبلمان فلزی

فلز به راحتی تمیز می شود و به دلیل سطح سخت و سرد، هیچ آسیب یا آفتی نمی زند. همچنین قطعاتی که ممکن است از بین بروند یا آسیب ببینند همچون پیچ یا مهره به آسانی جایگزین می شوند. مبلمان فلزی به دلیل عنصرغیر طبیعی آن مدت طولانی عمر می کند. مواد تشکیل دهنده ی آن سخت و محکم است بنابراین خورد شدن آن به آسانی رخ نمی دهد. نزدیکترین احتمال برای شکستگی، خراشی است که می تواند به راحتی بر روی آن بیفتد و آن را زخمی و سست کند.

 

این نوع مبلمان، فضای بسیار زیادی را همانند مبلمان سلطنتی و کلاسیک (که اکثرا چوبی هستند) نمی گیرد. همچنین به صرفه جویی در محیط کمک می کند. علاوه بر این،  با استفاده از فلز یا چیزی شبیه به آن، شما می توانید مقدار درخت های قطع شده در طبیعت را کاهش دهید. همچنین، مبلمان فلزی توسط حیوانات خانگی شما آسیب نخواهد دید. بسیاری از فلزات و یا استیل ها در خانه مقاوم در برابر خراش هستند، و می توانند به راحتی در برابر خراش ها یا خیس خوردگی ها به وسیله ی پولیش مقاوم شده و جلا داده شوند.

 

نکات منفی مبلمان فلزی

یک حقیقت شناخته شده در مورد فلز یا استیل این است که ماده ای سنگین است. این گاهی می تواند مفید باشد، اما هنگامی که شما نیاز به تکان دادن مبلی دارید، به کمک نیاز خواهید داشت. برخی از تولید کنندگان مبلمان فلزی نقاط تیز را از بین نمی برند. نقاط تیزی که ممکن از دور از دسترس باشند ولی با این حال احتمال آسیب دارند. این باعث می شود محصول  لبه هایی تیز و ناامن داشته باشند. اگر شما چنین محصولی را دریافت می کنید، باید تکه ای از کاغذ شنی و یا سوهان، ترجیحا نوع سخت آن را استفاده کنید، و به آرامی لبه ها و نقاط تیز را دور بریزید. این مبلمان می تواند به طور بالقوه به

کف اتاق شما آسیب برساند. اگر کف های چوبی یا کفهای پارکت در اتاق دارید، می توانید از این مجموعه سنگین در اتاق استفاده نکنید. با این حال، مجموعه ای سبک وزن از جنس استیل که دارای ضرب گیرهای نرم زیر پایه مبلمان است می تواند راه حلی برای این مشکل باشد.

 

 

 

روش های ساخت و ساز مبلمان فلزی

 کوره در ساخت مبلمان فلزی بسیار پرکاربرد است. در اصل کوره، وسیله ی انجام فرآیندی است که در آن فلز به دمای مورد نیاز رسیده و سپس با چکش شکل داده شده و به شکل مورد نیاز می رسد. این فرایند معمولا نوع مبلمانی به نام "آهن کارشده" را تولید می کند. برای تولید این نوع مبلمان، لوله های مختلف و دیگر قطعات جامد از فلز مورد نیاز برای پیوستن به مبلمان با هم با جوشکاری یا پیچ و مهره می شوند. فرایند دیگر انجام شده روی فلزات ریخته گری است که شامل یک قالب ریخته گری مانند شکل محصول نهایی است. در اصل، فلز مذاب به قالبی که قبلا ساخته شده ریخته می شود و پس از آن که فلز سرد و سخت شد، قالب آن را بر می دارند. این قطعات ریخته گری شده همواره جامد می مانند.

 

راهنمای استفاده از مبلمان فلزی

بلافاصله پس از اینکه مایعی روی مبل فلزی ریخت آن را پاک کرده و خشک نمایید. به طور منظم گرد و غبار آن را تمیز کنید تا از جرم گیری آن جلوگیری گردد. با صابون مرطوب و آب آن را تمیز کنید، و اجازه دهید کاملا خشک شود و هرگز از پاک کننده های شیمیایی استفاده نکنید. مبلمان فلزی ساخته شده از آهن، آلومینیوم یا فولاد آهن، و استیل در بسیاری از اشکال و طرح های خود می توانند انتخاب فوق العاده ای برای اتاق پذیرایی، اتاق غذاخوری و فضای باز منزل شما از جمله حیاط خلوت، باغ و یا استخر باشد. از مبلمان فروشندگان حقیقی انتخاب کرده و از آن لذت ببرید! نکات برای تامین کنندگان اگر شما یک تامین کننده هستید، انتخاب فروشنده درست همیشه آسان نیست. از این رو، از چندین فروشگاه بازدید کنید و یکی از آنها را برای کار خود انتخاب کنید. برای این، جستجوها و خریدهای آنلاین و اینترنتی امروزه می تواند کمک خوبی برای خرید شما باشد. فروشندگان مبلمان فلزی را انتخاب کنید که در سرتاسر شهرهای ایران قرار دارند.

 

 

 

مبلمان چوبی در مقابل مبلمان فلزی

حشرات و ساس ها وضعیت تاسف باری هستند، اما با این وجود یک حقییت هستند. پناهگاه ها، بیمارستان ها، مدرسه و مکان های پر رفت و آمد در خطر مواجهه با ساس ها هستند. برای مثال، پناهگاه ها معمولا جایگاه کسانی که ممکن است زمانی را صرف زندگی در خیابان ها و یا در دیگر مکان های غیر بهداشتی که در آن ها ساس و حشرات یافت می شوند می باشد.  بدون شک، ساس ها و حشرات وقتی وارد پناهگاه شوند با عبور از لباس، چمدان و یا بدن افراد  شروع به فعالیت می کنند و خطر آفرین می شوند.

 

 آنچه که اجتناب ناپذیر است این است که  حشرات راه خود را به مبلمان و اثاثیه پیدا می کنند و در آنجا تخمگذاری کرده و نشر می یابند. حال اگر این حشرات به منزل شما راه یابند، علی الخصوص در مناطق گرم و مرطوب، همچون شمال یا برخی نواحی جنوبی کشور باعث آزار و اذیت شما خواهند شد. حشرات اغلب در شکاف و لا به لای مبلمان چوبی پناه می گیرند، اما از آنجایی که ساس ها و حشرات نمی توانند به فلز نفوذ کنند، آنها به هیچ وجه به حفره ای و مکانی برای پنهان شدن نمی رسند.

 

اگر چه هیچ مبلمانی کاملا ضد ساس نیست، مبلمان فلزی بهترین گزینه است و راحت تمیز می شود. اگر تشک و یا پارچه آن را عوض کنید می توانید مجدد از آن استفاده نمایید و از شر این آفات خلاص شوید. در نتیجه چوب خوب است، چوب می تواند زیبا باشد، چوب را می توان برای بسیاری از امکانات و محیط ها استفاده کرد. اما زمانی که ایمنی، امنیت و دوام  حایز اهمیت است، مبلمان فلزی آزمون زمان است، و بهترین گزینه با ارزش را در استفاده روزانه، برای سال های متمادی فراهم می کند.

 

به طور کلی، مبلمان فلزی مقرون به صرفه، براق و شیک است. این مبلمان محبوب بسیاری از خانه های مدرن را فرا گرفته است. این مبلمان، هم بی نظیر و بدون محدودیت زمان است و هم به دلیل کاربردی بودن و عامل مینیمالیستی به هیچ وجه از مد نمی افتد. به یاد داشته باشید که تمام انواع مبلمان دارای مزایا و معایبی است، اما با توجه به معایب از خیر آن نگذرید. همیشه در اطراف آنها راهی وجود دارد که آن عیب رفع شود، به ویژه اگر شما آن را واقعا دوست داشته باشید.