گاوصندوق

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

گاوصندوق

دیوانگاوصندوق وسیله ای مهم و ضروری برای نگهداری از وسایل، اشیا و اسناد محرمانه است. این وسیله هم در محیط های اداری و هم در خانه ها استفاده می شود. در خانه برخی از اسناد، طلا، پول و .... در آن نگهداری می شود. در شرکت ها هم گاوصندوق محلی برای نظم و نگهداری از اسناد مهم همچون چک، پول، سند و .... است.
اما چرا استفاده از گاوصندوق ضرورت دارد؟ به دلیل اینکه سرقت وسایل و اشیا مهم و گرانقیمت چیز عجیبی نیست و این وسایل همیشه در معرض سرقت قرار دارند، لازم است تا در یک جای امن قرار بگیرند. گاوصندوق محیطی برای نگهداری از این وسایل است.
گاوصندوق های که در حال حاضر در بازار است، مقاومت و امنیت بالایی دارند. برای ساخت آنها از فلزات ضدزنگ و مقاوم استفاده می شود. این فلز به صورت دو لایه است و بین دو لایه بتن های سنگین ریخته می شود. این کاربر برای افزایش وزن گاوصندوق صورت می گیرد تا جابه جا کردن آن را سخت کند. به طوری که برای بلند کردن یک گاوصندوق متوسط باید چندین نفر آن را بلند کنند. بنابراین احتمال سرقت گاوصندوق به حداقل می رسد.
فلزی که برای ساخت گاو صندوق استفاده می شود مقاومت زیادی در برابر حرارت دارد. در عین حال همچون عایق عمل می کند و تا حد زیادی از نفوذ گرما و حرارت بالا به داخل گاوصندوق جلوگیری می کند. به همین دلیل اگر ساختمان دچار سانحه آتش سوزی شود، مدارک و اسنادی که درون گاوصندوق هستند، سالم باقی می مانند. 


ویژگی های گاوصندوق های مطمئن و ایمن

برای رعایت نکات ایمنی در گاوصندوق از سیستم های امنیتی پیشرفته استفاده می شود. برای ساخت بدنه گاوصندوق از آهن های خام، فولاد آلیاژی از جمله st60- ck60- hemo40- hemo60، فسفر برنز، spk،  فولاد های کربنی،  استیل های ضد برش و ... استفاده می شود. 

در بین دو دیوار و بدنه گاوصندوق، شبکه بندی یا آرموتور به کار می رود. میلگردهای آجداری که برای ساخت آرموتور گاوصندوق استفاده می شد، 12 تا 20 میلیمتر ضخامت دارد. بتنی که در داخل دو جداره بدنه گاوصندوق ریخته می شود، عیار ۳۵۰ به بالا دارد که این کار برای افزایش مقاومت آن صورت می گیرد. سیلیس ضدحرارت در داخل بتن هم، مقاومت گاوصندوق را در برابر حرارت و گرمای زیاد بیشتر می کند.
سیستم امنیتی گاوصندوق با وجود فولادهای سخت تضمین می شود. به طوری که برش آنها غیر ممکن است. رمز و قفل گاوصندوق با طراحی های فوق العاده سری صورت می گیرد. پیچیدگی قفل گاوصندوق به گونه ای است که فقط کاربر قادر به بستن و باز کردن آن خواهد بود. در برخی از گاوصندوق های پیشرفته از سیستم های ضدسرقت پیشرفته استفاده می شود. 

 

گاوصندوق هوشمند چه ویژگی هایی دارد؟

جدیدترین نوع گاوصندوق های موجود در بازار، هوشمند طراحی می شوند. سیستم قفل آنها با استفاده از نرم افزار App Protector Pro v1.18 بر روی گوشی نصب می شود. کاربر می تواند از طریق این اپلیکیشن از محتویات داخل گاوصندوق مطلع شود. در صورتی که گاوصندوق مورد سرقت قرار بگیرد، کاربر در فاصله صدها کیلومتر متوجه می شود و با چند کلیک می تواند سیستم را امن تر کند و تدابیر امنیتی را برای جلوگیری از سرقت به کار گیرد. 
رمزگذاری بر روی قفل گاوصندوق از طریق گوشی همراه انجام می شود. البته گاوصندوق های هوشمند بر روی سیستم عامل اندروید نصب می شوند. 

گاوصندوق با استفاده از فلزات ضدزنگ و مقاوم تهیه می شوند