هدایای تبلیغاتی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی چه تاثیری بر کسب و کارها دارد

جلب مشتری، برندسازی و افزایش فروش از جمله مواردی هستند که در کسب و کارها اهمیت زیادی دارند و افراد همواره به دنبال راهکاری هستند تا فروش خود را افزایش دهند. بنابراین به دنبال روش های تبلیغاتی مختلف می روند. البته روش تبلیغاتی تنها راه برای برندسازی نیست اما می تواند تاثیر بسزایی در فروش و کسب و کارها داشته باشد. بیشتر افراد گمان می کنند هدایای تبلیغاتی برای کسب و کارهایی هستند که به صورت آنلاین فعالیت نمی کنند. اما امروزه تقریبا کمتر کسب و کاری است که سایت و یا شبکه مجازی نداشته باشد. بنابراین هدایای تبلیغاتی برای تمام مشاغل در تمامی جنبه ها می تواند تاثیر چشمگیر و شگفت انگیزی داشته باشد.  چون که هدیه دادن باعث افزایش روحیه افراد شده و زمانی که این هدیه دادن با کسب و کار همراه باشد می تواند مشتریان زیادی جذب کند.

 

هدایای تبلیغاتی چیست و چه تاثیری دارد

هدایای تبلیغاتی یکی از روش هایی است که در جلب مشتری و برندسازی کسب و کار شما تاثیر بسیار زیادی می گذارد؛ طوری که بسیاری از کسب و کارها با تمرکز و سرمایه گذاری روی هدایای تبلیغاتی توانسته اند که درآمد خود را افزایش چشمگیری دهند. اما شرکت ها چگونه از مزایای هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند؟ بیشتر شرکت ها زمانی که برای اولین بار محصولی را تولید می کنند برای معرفی آن ها تعدادی از محصولات شان را به عنوان هدیه به مردم می دهند. این هدایا مهم نیست چطور و چگونه باشد؛ فقط باید محصول جدیدی که شرکت ها آن را تولید کرده اند به مردم بشناسانند.

 

اهمیت بسته بندی کالای تبلیغاتی

همانطور که گفته شد کالای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند ممکن است جاسوئیچی، دفتر تلفن، جاخودکار، لوازم آرایش، پاکت و ..... باشد. طراحی محصول و بسته بندی هدایای تبلیغاتی در جذب مشتری تاثیر بسزایی می گذارد و هرچه بسته بندی این محصولات جذاب تر باشند؛ مشتریانی بیشتری به خود جذب می کنند.

 

تاثیر رنگ در هدایای تبلیغاتی

شاید بیشتر شرکت ها برای تهیه و توزیع هدایای تبلیغاتی بین مردم رنگ را یکی از بی تاثیر ترین معیارهای اندازه گیری میزان جذب مشتری بدانند؛ درحالی که برعکس این قضیه است. تحقیقات نشان داده که رنگ در جذب افراد و تبدیل آن ها به مشتری تاثیر بسزایی می گذارد. رنگ های روشن و شاد مانند زرد، سبز، صورتی و قرمز برای کودکان و جوانان بسیار جذاب هستند و آن ها به راحتی نسبت به این رنگ ها واکنش نشان می دهند. همچنین استفاده از رنگ های قرمز باعث می شوند که محصول به راحتی و به سرعت به چشم بیاید و مشتریان در بازدید اول و در یک نگاه به آن جذب شوند. از طرفی رنگ هایی مانند بنفش و زرد در آرامش روح و روان افراد نقش مهمی دارد و باعٍث آرامش روانی مشتریان می شود.

 

کارکرد هدایای تبلیغات

استفاده و معرفی هدایای تبلیغاتی تا حد زیادی به عملکرد آن نیز بستگی دارد. مهم نیست شما چه محصولی تولید می‌ کنید. این مهم است که هدایای تبلیغاتی شما چه کارکردی برای افراد دارد. اگر محصولات متفاوتی تولید می کنید می توانید برای هدایای تبلیغاتی از جاسوئیجی، دفتر، جلد دفتر، مداد، خودکار، تندیس و کیف استفاده کنید. این کار باعث می شود تا مردم مدت زمان بیشتری با شما ارتباط برقرار کنند چون هدایا تبلیغاتی شما دائما در معرض دید افراد قرار دارند. برای چاپ هدایای تبلیغاتی می توانید از شرکت های چاپ کمک بگیرید و یا از طراحانی برای طراحی برند و نام خود روی هدایای تبلیغاتی بهره بگیرید. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از مطمئن ترین راهکارها برای افراد است.

 

هدایای تبلیغاتی را در کجا به دست مردم برسانیم

یکی از مهمترین قدم ها پس از تولید هدایای تبلیغاتی این است که این هدایا را چگونه به دست مردم برسانیم؟ بهترین مکان ها برای عرضه هدایای تبلیغاتی جاهایی هستند که پر جعمیت و شلوغ اند. فروشگاه ها، کتابخانه ها، کتابفروشی ها، پاساژ های کیف و کفش و مراکز پر شلوغ شهر از بهترین مکان ها برای عرضه هدایای تبلیغاتی می باشند.

 

قیمت هدایای تبلیغاتی

قیمت هدایای تبلیغاتی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به نوع محصول اشاره کرد؛ چرا که هر محصول قیمت و هزینه متفاوتی از دیگر محصولات دارد. از طرفی تعداد تولید محصول نیز یکی دیگر از معیارهای هزینه هدایای تبلیغاتی محسوب می‌ شود. از طرفی برای محاسبه قیمت هدایای تبلیغاتی باید هزینه چاپ آن ها را نیز  در نظر بگیرید؛ چرا که زمانی شما هدایای تبلیغاتی را تهیه می کنید باید آن ها را با دفاتر چاپ ارائه کنید تا لوگو و نام برندهای خودتان را روی آن ها چاپ کنند. بنابراین هزینه چاپ نیز جدا از هزینه تولید محصولات است. از طرفی با خرید محصولات به صورت آماده می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

نحوه خرید هدایای تبلیغاتی

مسلما باید برای پخش محصولات، باید تعداد زیادی از هدایای تبلیغاتی را تهیه کنید. برای تهیه هدایای تبلیغاتی روش های مختلفی وجود دارد. می توانید برای خرید این محصولات به بازارهای عمده فروشی بروید و هر محصولی را که می خواهید مانند کیف، کیف پول، خودکار، دفترچه یاداشت، مداد و .... تهیه کنید. از طرفی رفتن به بازارهای بزرگ به زمان و انرژی زیادی نیاز دارد. از طرفی حمل و نقل این محصولات نیاز هزینه دیگری برای شما به همراه خواهد داشت؛ به همین دلیل برای کسانی که می خواهند در هزینه هایشان؛ صرفه جویی کنند. بهتر است به صورت آنلاین هدایای تبلیغاتی مورد نیاز خود را خرید کنند؛ چرا که فروشگاه‌ های زیادی هستند که هدایای تبلیغاتی را به طور جداگانه عرضه می کنند. مهمترین مزیتی که خرید از فروشگاه های آنلاین دارد این است که حمل و نقل هدایای تبلیغاتی از یه مبلغی بالاتر به صورت رایگان انجام می شود. بنابراین شما با خرید از فروشگاه های آنلاین دیگر نیازی به استفاده از سرویس های حمل و نقل بیرونی ندارید و همین طور مدت زمان زیادی را در ترافیک های شهری طی نخواهید کرد.