چراغ و نورافکن فضای باز

(10)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
نورافکن LED شایان برق مدل الماس 60 وات
820000
ارسال رایگان
نورافکن LED شایان برق مدل الماس 100 وات
1350000
ارسال رایگان
نورافکن LED شایان برق مدل الماس 120 وات
1350000
ارسال رایگان
نورافکن LED شایان برق مدل الماس 150 وات
1640000
ارسال رایگان
نورافکن LED شایان برق مدل الماس 200 وات
2600000
ارسال رایگان
نورافکن LED شایان برق مدل زمرد 30 وات
850000
ارسال رایگان
نورافکن LED شایان برق مدل زمرد 60 وات
1000000
ارسال رایگان
نورافکن LED شایان برق مدل زمرد 80 وات
1450000
ارسال رایگان
نورافکن LED شایان برق مدل زمرد 120 وات
2100000
ارسال رایگان
نورافکن LED شایان برق مدل زمرد 100 وات
1900000
ارسال رایگان

چراغ و نورافکن فضای باز

 

نورپردازی برای زیباسازی محیط اطرافمان به ویژه برای دکوراسیون داخلی و حتی خارجی اهمیت زیادی دارد. چراغ و روشنایی برای روشن کردن اطراف به ویژه در شب اهمیت زیادی دارد تا حس امنیت استفاده از محیط را به ما انتقال دهد. سرسبزی و حس زندگی را در شب با کمک چراغ و استفاده به جا از انواع آنهاست که می توانیم احساس کنیم. با چراغ می توانید شب باغ یا حتی حیاط نورافکن کوچک تان را زیبا و نورانی کنید و دیگران را به استفاده از آن تشویق کنید.

 

چراغ های بسیاری برای روشنایی اطرافمان مخصوصا برای فضاهای خارج از خانه تولید شده اند و که می توانید طرح ها، رنگ ها و اندازه های مختلف آن را انتخاب کنید. با استفاده از چراغ های مختلف می توانید نمای باغ را زیباتر جلوه دهید و از آن استفاده نمایید.

 

نورافکن؛ یک منعکس‌کنندهٔ قوس‌دار با یک لامپ در مرکز است که قادر است محوطه‌های بزرگ، باغ، حیاط و حتی تابلوهای تبلیغاتی و… را با نور بالایی که دارد روشن کند.

 

این را بدانید اگر نور خوبی برای محیط بیرون از خانه خود انتخاب کنید میتوانید از این فضاها به راحتی استفاده نمایید و از آنها لذت ببرید، البته توجه داشته باشید که این نورپردازی اگر درست و اصولی باشد فضای صمیمی را درست می کند و اکثر افراد خانواده در زمان هایی که هوا مناسب است ترجیح می دهند خارج از خانه باشند تا داخل.

 

انواع مدل های نورافکن

نورافکن ها نور بسیار زیادی به شما ارائه می دهند و بهتر است برای جاهای وسیعی که تاریک هستند استفاده شوند، مانند: باغ ها در میان درختان که دوست دارید هم زیبایی آنها مشخص شود و هم  شما با فاصله زیاد از تمام باغتان با خبر شوید می توانید از نورفکن ها در سایزها و مدل های گوناگون مناسب استفاده کنید.

نورافکن های دارای  سنسور حرکتی؛  چراغ هایی هستند که اگر از مقابل آنها رد شوید، روشن می شوند و می توانید با استفاده از این چراغ ها در مصرف برق نیز صرفه جویی کنید.

نورافکن های دارای تایمر خودکار؛ این چراغ ها را به راحتی می توانید کنترل کنید تا در چه زمانی روشن و در زمانی معین نیز خاوش شوند که در هزینه ها نیز صرفه جویی خوبی می شود.

چراغ های نور افکن قابل حمل؛ بعضی از مدل هایی نورافکن را می توانید جابه جا کرد و مسیرهایی که می خواهید را روشن کنید و سپسس آن را بردارید. با استفاده از این چراغ ها می توانید روشنایی محلی را به دلخواه در زمان مشخص تغییر دهید  و در زوایای مختلف آنها را به کار ببرید.

نورافکن های ال ای دی؛ این چراغ ها علی رغم تازه وارد بودنشان  طرفداران زیادی دارند و تقریبا تمام بازار را گرفته اند و جایگزین پرژکتورهای  بزرگ و هالوژن ها شده اند. این نورافکن ها عمر زیاد و ظاهری زیبا دارند و البته با مصرف انرژی کم باعث کم شدن هزینه های شما نیز خواهند شد.  جالب است بدانید این چراغ ها گرمای کمتری تولید می کنند و نور طبیعی نیز دارند و چشم را آزار نمی دهند.  

نورافکن های ال ای دی بازده خوبی دارند و در زمان هایی که هوا مه و گرد و غبار دارد، نور خوبی به اطراف می دهند و با استفاده از آنها می توانید در بدترین شرایط آب و هوایی هم نور خوبی داشته باشید و اطرافتان را به طور واضح ببینید.

نورافکن یا پرژکتورهای دارای مادون قرمز؛ نوعی چراغ هستند که امواج نوری مادون قرمز تولید می کنند. نورافکن های مادون قرمز (IR) نیز همین کار را انجام می دهند و عملکردی مانند نورافکن های عادی دارند با این تنها تفاوت که جای تولید نور، نوری با طول موج کمتر از 850 نانومتر تولید می کنند و بیشتر در سیستم های مداربسته کاربرد دارند.

 

جنس بدنه نور افکن   

جنس بدنه نورافکن ها معمولا از فلز، آلومینیوم است و  پره های خنک کننده نیز برای کم کردن دما و حتی انتقال آن به اطراف نیز دارند.

جنس سرپیچ در نورافکن ها نیز بسیار مهم است و آن هم به این علت است که نورافکن ها نور بسیار زیادی دارند و دمای بالایی تولید می کنند و اگر جنس سرپیچ ها خوب نباشد دچار مشکل می شوید و خطرناک است. به همین دلیل جنس سرپیچ نور افکن ها معمولا از چینی است و بسته به نوع و توان لامپ انواع مختلفی دارند.

اجزای نور افکن عبارت اند از: بدنه، سرپیچ، اتصالات و تجهیزات پایه است.

نور افکن را هم میتوان به وسیله پایه هایش روی زمین قرار داد و هم به دیواری پیچ کرد. نورافکن‌ها به واسطه نوری که پخش می کنند به دو گروه کلی واگرا و همگرا (نقطه‌ای) تقسیم می‌شوند. نور نورافکن‌های واگرا نور را  به تمام جهات پخش می کنند، اما نورافکن‌های همگرا  فقط می‌توانند از دور یک محل مشخص را روشن‌کنند، مانند: نورافکن هایی که فقط سن تاتر یا سینما را روشن می کنند یا در فضاهای خارجی با کمک آنها می توانید یک دیوار را روشن کنید.