روشویی

(12)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
ست روشویی و کابینت ویتا آرسیتا گلد 2029
2280000
ارسال رایگان
ست روشویی و کابینت ویتا ژوپیتر آنتیک 2024
1582000
ارسال رایگان
ست روشویی و کابینت ویتا ژوپیتر 2011
1415000
ارسال رایگان
ست روشویی و کابینت ویتا کاسپین 2049
904000
ارسال رایگان
ست روشویی و کابینت ویتا سترون 2031
1312000
ارسال رایگان
ست روشویی و کابینت ویتا فلورا 2016
1415000
ارسال رایگان
ست روشویی و کابینت ویتا فلورا 2017
1347000
ارسال رایگان
ست روشویی و کابینت ویتا سترون 2015
1415000
ارسال رایگان
ست روشویی و کابینت ویتا ژوپیتر گلد 2012
2275000
ارسال رایگان
ست روشویی و کابینت ویتا آرسیتا 2010
2122000
ارسال رایگان
ست روشویی و کابینت ویتا آرسیتا 2052
1006000
ارسال رایگان
ست روشویی و کابینت ویتا ناپولی 2036
1195000
ارسال رایگان

روشویی

 

سینک حمام و دستشویی بسیار بیشتر از یک ضرورت کاربردی است. سینک یک طرح خاص، با قدرت تغییر نگاه و احساس شما از فضای دستشویی است. این که آیا شما در حال جستجوی چیزی غیر عادی، مجسمه ای و یا براق و با فضای ذخیره سازی زیاد (و یا هیچ دلیلی برای شروع خرید ندارید) هستید، نکاتی به ظاهر بی پایان از گزینه ها می تواند انتخاب سینک را برای حمام شما به یک کار دیوانه کننده تبدیل کند. متخصصین طراحی داخلی، حسی از ایجاد یک فانتزی در انتخاب سینک برای ما ایجاد کرده و به ما کمک می کنند تا از گزینه های متفاوت استفاده کنیم و معیارهایی را برای کمک به ما در انتخاب بهترین جا برای ما فراهم می کنند که به ما کمک می کند در وقت و هزینه برای دستیابی به سینک مورد نظر صرفه جویی کنیم

 

سینک روی تن و رنگ کل حمام تاثیر می گذارد. به همین دلیل توصیه می کنیم سینک را قبل از هر چیز دیگری در دستشویی خود انتخاب کنید. اما ابتدا اجازه دهید که شیوه زندگی خود را در نظر بگیریم و ببینیم که چگونه آن را روزانه مورد استفاده قرار می دهیم. برای استفاده خانواده، مدلی مناسب برای آزاد سازی فضا انتخاب کنید. هشت نوع سینک وجود دارد. بله، هشت نوع، حتما می پرسید سینک سینک است چه فرقی دارد، اما در اینجا تفاوت آن ها را بیان می کنیم. حقیقت این است که انتخاب یک سینک می تواند کمی خسته کننده باشد، اما تنها زمانی که شما مطمئن نیستید به دنبال چه چیزی می گردید. اول، شما باید در نظر بگیرید که برای کدام اتاق(حمام اختصاصی، حمام خانوادگی، دستشویی) خرید می کنید، و اینکه چه مقدار فضای مورد استفاده دارید. بنابراین قبل از اینکه سراغ خرید سینک حمام بروید، یک فنجان چای بنوشید و اطلاعاتی را که برای کمک به محدود کردن گزینه ها و فضای خود بیابید.

 

 

روشویی رو کابینتی

 

احتمالا  پرکاربردترین سینک است. همانطور که از نام آن پیداست روی کمد و در اصل روی کانتر کابینت قرار می گیرد.به طور کلی، اکثرا مخزن درون کابین می باشد و فقط در لبه آن نشسته ولی این مدل در بالای قرار داده می شود. لبه ی آن می تواند بسیار باریک یا کوچک باشد، مانند تصویری که می بینید و این بسته به سبک مورد نظر شما می باشد.

 

مزایا: سینک های روکابینتی مناسب تقریبا روی هر متریالی، از جمله چوب و لمینت می تواند قرار بگیرد، زیرا برش کابینت کاملا توسط سینک پوشانده شده است و از این رو برش در معرض آب قرار نمی گیرد. آنها همچنین برای نصب روی سنگ ارزان تر هستند چون نیازی به تراشیده شدن و زیباسازی لبه ی سنگ یا هرچیز دیگری ندارند، برعکس تمام سینکهای درون کابینتی که لبه ی آن ها مشخص می شود.


معایب: شما نمیتوانید آب اطرف سینک را پاک کنید و راهی برای سرازیر شدن به داخل مخزن وجود ندارد.

مناسب برای سرویس های داخل اتاق، زیبا و دارای طرح های مینیمالیستی و مجسمه ای

 

 

 

روشویی های دیواری

 

این سینک به طور مستقیم بدون نیاز به پایه روی دیوار نصب می شود. خیلی ساده به نظر رسیده و یک حس مینیمالیستی به اتاق می دهد. این سینک به دلیل جمع و جور بودن بیشتر انتخاب کسانی است که ترجیح می دهند فضایی ساده داشته و از فضاهای شلوغ گریزانند. همچنین در عین کوچک بودن در حمام و دستشویی های کوچک خیلی دور از چشم و بدون سبک به نظر نمی رسند. این مدل سینک در طرح ها و مدل های مختلف موجود می باشد که شما می توانید با توجه به سبک حمام و دستشویی خود آن را انتخاب نمایید. همانطور که در شکل کناری می بینید این مدل یک نوع حس سادگی خاصی به همراه دارد و در سبک های مدرن بیشتر جلوه می کند. اما اگر به سبک های کلاسیک علاقه دارید سینک پایه دار به شما توصیه می شود.


مزایا: یک سینک دیواری هیچ کابینتی زیر خود ندارد، که موجب صرفه جویی در فضا می شود و همچنین سطح زمین را قابل مشاهده تر می کند و باعث می شود اتاق بزرگتر دیده شود. برای یک سینک دیواری تمام لوله کشی، از جمله فاضلاب، باید در داخل دیوار قرار گیرد تا تمیز و زیبا به نظر بیاید.

معایب: فضای ذخیره سازی وجود ندارد و به دلیل عدم وجود کابینت، فضای "سرازیری"زیادی  وجود ندارد. قبل از انتخاب یک سینک دیواری، نیاز خود را برای ذخیره سازی در حمام خود در نظر بگیرید و شاید آن را برای استفاده در دستشویی های کوچک ترجیح دهید، جایی که ذخیره سازی مهم نیست.

مناسب برای فضاهای کوچک و دستشویی های مشترک با حمام و خانه های کم جمعیت.

 

 

 

روشویی داخل کابینتی

 

این سینک زیر کانتر قرار می گیرد. سینک به سمت پایین کانتر ثابت شده و لبه های آن مماس با کانتر می باشد.

مزایا: یک ظاهر بی نظیرو ظریف را ایجاد می کند، زیرا کمتر از سینک واقعی قابل مشاهده است. یکی دیگر از مزیتهای آن این است که آب در اطراف کانتر نمی ماند و به راحتی به داخل سینک سرازیر می شود و راحت قابل تمیز شدن است.  یک گزینه بسیار عالی و آسان برای حمام خانواده است.

معایب: تخلیه یک سینک تنها با یک کفپوش یا کانتر با سطوح جامدی مانند سنگ امکان پذیر است و برای استفاده با لمینت مناسب نمی باشد زیرا نمی توان آن را در برابر رطوبت مهر و موم کرد. این سینک گرانتر از آنهایی است که در روی کابینت قرار دارند.


مناسب برای: حمام های خانوادگی شلوغ

 

 

روشویی پایه دار

 

اگر اولویت شما یک سینک ساده روی دیوار است، اما لوله فاضلاب شما باید از طریق لوله خرطوم از روی دیوار عبور کند و در معرض دید است، پس یک سینک پایه دار ایده مناسبی برای شما است.


مزایا: پایه زیر سینک بین سینک و کف قرار می گیرد، هر گونه لوله ای را بین آنها پنهان می کند. یک سینک پایه دار همچنین زیبایی خاصی دارد که اگر شما می خواهید به حمام خود یک تم کلاسیک بدهید مناسب شماست.


معایب: باز این واقعیت را درنظر بگیرید که فضای ذخیره سازی زیر سینک یا فضای مخزن اطراف آن را ندارید. این گزینه همچنین می تواند برای تمیز کردن اطراف کمی سخت باشد، چون معمولا بین دیوار و پشت پایه فاصله وجود دارد.

مناسب برای طرح های سنتی و کلاسیک.

 

 

روشویی های جلو برجسته

 

اگر حمام یا دستشویی شما فضای محدودی داشته باشد، اما هنوز هم می خواهید از کابینت های باریک زیر سینک خود استفاده نمایید، این سینک مناسب شماست.


مزایا: یک مخزن کوچک در جلوی کابینت ، به شما اجازه می دهد تا کابینت های کم عمق تری  - شاید حتی به اندازه 12 اینچ (300 میلی متر) عمق، بسته به مدل انتخابیتان داشته باشید. این باعث می شود تا فضایی بالقوه در اختیار شما قرار گیرد همچنین فضای آزاد برای لوازم آرایشی و دیگر محصولات را حفظ می کند. خیلی شبیه روشویی پایه داراست، این گزینه مناسب برای کودکان و افراد دارای تحرک محدود است، زیرا شما می توانید به مخزن نزدیک شوید تا به ان دسترسی داشته باشید بدون اینکه مانع کابینت را داشته باشید.

معایب: فضای ذخیره سازی در زیر آن محدود است. همچنین، به دلیل وجود یک کابینت کوچک ممکن است جلوی سینک آب جمع شده و کثیف شود، به ویژه در خانه ای که کودکان حضور دارند.


مناسب برای سوییت ها و فضاهای کوچک و دخترانه.

 

 

 

نوع های دیگری از سینک نیز وجود دارد مانند سینک کاسه ای که یک کاسه روی کابینت قرار می گیرد، سینک شستشوی ساده و صفحه ای مانند شکل  سمت راست، که  به دلیل عدم وجود سراشیبی و مخزن سینک برای فضاهای بسیار کوچک و با استفاده ی محدود توصیه می شود. دیگری سینک همه کاره است که در اصل همانطور که در شکل سمت چپ می بینید کانتر با سینک آمیخته شده و روی کابینت قرار می گیرد که در اصل یکی از بهترین و کاربردی ترین سینک ها به شمار می رود.