تزئینات سرویس بهداشتی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

تزئینات سرویس بهداشتی

اهمیت تزئینات سرویس بهداشتی در منزل

سرویس بهداشتی یکی از قسمت‌های منزل محسوب می شود که بیشتر افراد آن را جزء بخش‌های مهم خانه در طراحی دکوراسیون داخلی نمی‌دانند؛ در حالی که سرویس بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است و از مکانی هایی است که بهداشت و نظافت در آن حرف اول را می‌ زند. برای تزئینات سرویس بهداشتی و حمام باید را مد نظر قرار دهید که در این مقاله به بعضی از آن‌ ها اشاره خواهیم کرد.

 

نکاتی که باید برای تزئینات سرویس بهداشتی و حمام رعایت کرد

تزئینات سرویس بهداشتی و حمام از نظر هزینه و قیمت از دیگر بخش های خانه می تواند بسیار ارزان تر و یا گران تر باشد؛ اما به طور کلی مانند دیگر قسمت های خانه به انرژی و زمان زیادی برای طراحی دکوراسیون داخلی نیازی ندارد و باید در نظر گرفتن چند نکته ساده می توانید بهترین دکوراسیون، طراحی و تزئینات را برای سرویس بهداشتی انجام دهید. 

 

استفاده از گل‌های مصنوعی در سرویس بهداشتی

مسلما زمانی که به سرویس بهداشتی و یا حمام وارد می شوید. وجود گل و عناصر طبیعت در آن در روحیه و زیبایی فضای سرویس بهداشتی تاثیر زیادی دارد؛ بنابراین بهتر است از برای دکوراسیون و تزئین دیوار حمام و سرویس بداشتی از گل‌ های مصنوعی رنگی استفاده کنید. از طرفی باید هر چند وقت یکبار از باید گل‌ های مصنوعی را تعویض کنید؛ چرا که گل های مصنوعی درمرور زمان باعث تجمع باکتری و کپک شده و پس از مدتی ازبین می روند.

 

قاب صابون متنوع و حوله های رنگی سرویس بهداشتی

امروزه قاب های صابونی در مدل های مختلفی وجود دارند که در قسمت های مختلف دستشویی می توان آن ها را نصب کرد و همین طور حوله هایی وجود دارد که از نظر رنگ می توان با قاب های صابونی هماهنگ شوند. از طرفی رنگ حوله ها و قاب صابونی می‌توانند در تضاد هم باشند تا جلوه بیشتری به خود اختصاص دهند.

 

سینک های روشویی سرویس بهداشتی

مهمترین بخش هر سرویس بهداشتی روشویی آن است. روشویی در تزئینات سرویس بهداشتی نقش اصلی را ایفا می کند. انتخاب روشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به فضای سرویس بهداشتی اشاره کرد. اگر سرویس بهداشتی کوچکی دارید از سینک های روشویی گرد استفاده کنید تا فضا و حجم زیادی را اشغال نکنند و اگر متراژ سرویس بهداشتی شما زیاد است از سینک های روشویی زاویه دار استفاده کنید. سینک های روشویی زاویه دار باعث می شود تا سرویس بهداشتی جذابیت زیادی به خود بگیرد. همچنین سینک های رنگی نیز پیشنهاد خیلی خوبی برای تزیئنات سرویس بهداشتی محسوب می شوند.

 

آینه حمام و سرویس بهداشتی

آینه ها مکمل روشویی هستند که مدل روشویی در تزئینات آینه نیز تاثیر زیادی می گذارد. البته وجود آینه به تنهایی نیز باعث می شود تا فضای سرویس بهداشتی روشن تر و بزرگ تر به نظر برسد. اما معمولا با روشویی به کار می رود و خیلی عجیب است که سرویس بهداشتی ای روشویی و یا آینه را به تنهایی داشته باشد. از طرفی بسیار از افراد در زمینه استفاده از آینه در تزئینات سرویس بهداشتی زیاده روی می کنند که معمولا باعث سردرگمی افراد می شود؛ بنابراین به کارگیری یک الی دو آینه در طراحی و دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی کافی است.

 

کاشی سرویس بهداشتی

هنگامی که فردی به حمام و سرویس بهداشتی وارد می شود؛ کاشی از اولین وسایلی هست که نظر او را به خود جلب می کند. کاشی سرویس بهداشتی علاوه بر جذابیت و زیبایی، باید قابل شست و شو باشد و همین طور در برابر رطوبت نیز مقاومت بالایی از خود نشان دهد؛ چرا که محیط سرویس بهداشتی و حمام محلی مرطوب است و کاشی هایی که مقاومت و استحکام خوبی نداشته باشند در برابر رطوبت به سرعت واکنش نشان داده شده؛ پوسیده می شوند و یا رنگ عوض می کند.  

 

محلی مناسب برای نورپردازی

بی شک سرویس بهداشتی و حمامی که سراسر دیوار است محلی دلگیر بوده و همچنین مکانی مناسب برای رشد باکتری ها می باشند. بنابراین بهتر است محلی برای نورپردازی انتخاب کنید. این مکان مسلما نباید پنجره‌ باشد. با استفاده از لامپ های بزرگ می توان نور کافی برای تزئینات سرویس بهداشتی را فراهم کرد.

 

 

استفاده از تابلو برای تزئینات حمام و سرویس بهداشتی

از روش های مختلفی می توان برای تزئینات حمام و سرویس بهداشتی اضافه کرد؛ اما معمولا افراد به ندرت از تابلو برای تزئینات استفاده می کنند؛ درحالی که تابلو می توان تاثیر چشمگیری در تزئینات و ظاهر سرویس بهداشتی ایجاد کنند. استفاده از تابلوهای مختلف با تزیئنات متفاوت اعم از تابلو گل، تابلو طبیعت در سرویس بهداشتی ایده بسیار جالبی برای افرادی است که علاقه زیادی به به کارگیری گل های مصنوعی در سرویس بهداشتی ندارند.

 

نحوه خرید تزئینات سرویس بهداشتی

وسایلی که برای تزئینات سرویس بهداشتی وجود دارند را می توان به راحتی در همه جا پیدا کرد. اما از آن جایی که وسایل متنوعی وجود دارند که برای تزئینات سرویس بهداشتی به کار می روند. خرید و تهیه آن ها از بازار کار سخت و مشکلی محسوب می شود که به هزینه و انرژی زیادی نیاز دارد؛ بنابراین بیشتر افراد از فروشگاه های آنلاین برای خرید استفاده می کنند. در فروشگاه های آنلاین کلیه وسایل و ملزومات برای تزئین سرویس بهداشتی اعم از ریز و درشت وجود دارد و افراد می توانند تمام آن ها به صورت یک جا خرید کنند و دیگر به بازارهای مختلف برای تهیه لوازم نروند. 

 

قیمت تزئینات سرویس بهداشتی

قیمت تزئینات سرویس بهداشتی به طور دقیق مشخص نیست و بستگی به کیفیت و جنس وسایلی دارد که در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. هر چه قدر این وسایل کیفیت بیشتری داشته باشند مسلما قیمت آن ها بالاتر خواهد بود. البته تزئینات سرویس بهداشتی از جمله مواردی است که بر خلاف دیگر بخش های خانه نیازی به پرداخت هزینه زیاد نیست.