کمد کشویی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

کمد کشویی

 

حتما شما نیز به نقش کمد، قفسه و دراور در دکوراسیون خانه های امروزی پی برده اید که اگر آنها را نادیده بگیرید نمی توانید به وسایل و لباس های خود سرو سامانی بدهید. کمدها، دراورها انواع گوناگونی دارند که بهتر است بسته دکوراسیون و سلیقه خود به ابعاد و نوع آنها را انتخاب کنید.

 

سبک های جدیدی در ساخت انواع دراورها و کمدها  به کار رفته است و البته شما باید برای انتخاب به سبک دکوراسیون خود توجه بیشتری داشته باشید،  زیرا این وسایل ها بسیار پرکاربرد هستند و باید به دقت انتخاب شوند.

 

انواع کمدها که ما می توانیم اگر فضای کافی داشته باشیم به اتاق مان اضافه کنیم و لباس ها و لوازم اضافی که داریم را در آنها نگهداری کنیم یا کمدهای دیواری که با سبک ها جدیدی ساخته می شوند که می توانند هم زیبا باشند و هم فضای کمتری از اطراف ما را اشغال کنند.

 

 

کمد کشویی برای چه مکان هایی کاربرد دارد؟

 

 نواع کمدهای ریلی یا همان کشویی امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده اند. شاید شما هم به این مشکل برخورد کرده اید که زمانی که فضای کمی در اختیار دارید باز و بسته شدن در کمد ها معظل بزرگی است و ما را با مشکل مواجه می کند. کمدهای که درب های آنها کشویی یا ریلی هستند می توانند کمک زیادی به فضای کوچک ما کنند.

 

کمد دیواری ریلی یا کشویی سبک جدیدی از کمد دیواری ها است که در طرح ها و جنس های متفاوتی ساخته شده اند و میتوان از میان آنها بهترین انتخاب را داشته باشید. این نوع از کمد دیواری ها جنس های متفاوتی دارند و در نقاط مختلف خانه برای مصارف مختلف ساخته می شوند.

 

کمد دیواری امروزه در خانه ای وجود دارد و در بعضی از خانه ها نیز ممکن است به تعداد اتاق ها نباشند و می توانید برای اتاق هایی که کمد دیواری ندارند کمدهای آماده ای که در بازار با طرح های مختلف وجود دارند تهیه کنید تا فضای بیشتری در اختیار داشته باشید.

 

انواع کمد کشویی

 

درب کمد های قدیمی معمولا به بیرون باز می شد و در اصطلاح بادبزنی بودند، ولی در خانه های جدید نیز کمد دیواری ها هم ریلی یا همان کشویی ساخته می شوند که فضای کمتری را اشغال می کنند و فضای جلوی خود را اشغال نمی کنند. کمدهای کشویی نیز انواع و طرح های متفاوتی دارند که می توانید با توجه به رنگ دکوراسیون اتاق یا هر جایی که کمد دیواری ریلی را استفاده می کنید انتخاب خوبی داشته باشید.

 

برای اینکه کمد شما جای بیشتری برای وسایل و لباس هایتان داشته باشد بهتر است از قفسه و طبقه های مختلفی برای داخل کمد استفاده کنید و هم جای آویز لباس قرار دهید. علاوه بر این قفسه ها می توانید برای داخل کمد کشو نیز سفارش بدهید تا به طور مخفی نیز فضای بیشتری داشته باشید.

 

کمد های ریلی یا کشویی، در انواع مختلف شیشه ای یا چوبی و ام دی اف تولید می شوند که می توانید از میان آنها انتخاب آزادانه ای داشته باشید. کمد دیواری یا انواع کمد های کشویی و ریلی را می توانید در هر جای خانه قرار دهید و کاربردهای متفاوتی دارند.

 

 کمد های دیواری کشویی  که بر روی درب آنها آینه یا شیشه نصب می شوند را می توانید به عنوان اتاق خواب استفاده کنید یا در خانه هایی کمد دیواری را در فضای سالن قرار می دهند این موقعیت را به وجود می آورند که فضای خانه کوچک ، بزرگ تر به نظر بیاید. 

 

جنس و سبک کمد کشویی باید چگونه باشد؟

 

کمد دیواری کشویی قادر است هر دو سبک مدرن و کلاسیک را راضی کند و باعث زیبایی خانه می شود و البته اگر از نوع شیشه ای یا آینه ای آن استفاده شود این زیبایی را دو برابر می کند.

 

در زمان خرید یا ساخت کمد ریلی باید به جنس و البته سبک آن نیز توجه کنید  تا سریع دچار مشکل و خرابی نشود. به جنس درب آنها نیز توجه کنید که مات باشد یا براق و عمق کمد لازم است چقدر باشد تا پاسخ گوی نیاز و وسایل شما نیز باشد.

 

 ارتفاع کمدهای کشویی معمولا زیاد است و فضای زیادی برای استفاده در اختیار ما قرار می دهند و البته طراحی های جدید آنها فضای کمتری را اشغال می نمایند. کمد های کشویی با درهای کشویی بسیار شیک و دارای طرح های زیبایی هستند که زیبایی فضای ما را زیادتر می کنند و با کشیدن در کمد به طرفین براحتی باز و بسته می شوند.

 

 در این بخش انواع متنوع این نوع کمد ها را می توانید مشاهده کنید و مناسب ترین آنها را تهیه نمایید و با تولیدکنندگان و فروشندگان به نام این محصول آشنا شوید.