کمد تاشو

(9)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
کمد تاشو پلی استر طوسی
185000
ارسال رایگان
کمد تاشو پارچه ای طرح گلدار صورتی
210000
ارسال رایگان
کمد تاشو طرح افتابگردان
210000
ارسال رایگان
کمد تاشو پلی استر طوسی
185000
ارسال رایگان
کمد تاشو کارتونی سفید
195000
ارسال رایگان
کمد تاشو طرح جنگل
210000
ارسال رایگان
کمد تاشو طرح گلدار قرمز
210000
ارسال رایگان
کمد تاشو کارتونی قرمز
195000
ارسال رایگان
کمد تاشو طرح باب اسفنجی
195000
ارسال رایگان

کمد تاشو

 

آپارتمان های امروزی بسیار کوچک شده اند و فضای زیادی برای استفاده زیاد ندارند یا حتی شاید دیده باشید که ساختمان های کوچک امروزی که در اصطلاح بساز و بفروش هستند معایب خاصی نیز دارند.

 

به طور مثال یک اتاق خواب فاقد کمد دیواری است و شما نمیتوانید وسایل و لباس های خود را در آن قرار دهید و با حجمی ازلباس و لوازم بی سر و سامان می مانید، اما باید برای آنها راه حل و البته جایی پیدا کنید و بهترین راه حل هم کمد تاشو است که امروزه با اسم های مختلفی در بازار موجود می باشند.

 

کمد تاشو یا برزنتی؛ کمدهای تاشویی هستند که دارای اسکلت فلزی، بست های فلزی، کاوری برزنتی و دربی زیپ دار می باشند.

 

کمد تاشو چه کاربردی دارد؟

 

کمدهای تاشو کاربرد های متفاوتی نسبت به نیاز فرد دارند و به دلیل آنکه نصب آسانی دارند می توانید در هر مکانی نیز می توانید از آن استفاده کنید. مثلا زمانی که به مسافرت می روید یا در اتاق خواب فرزندان تان به کمد دیگری نیاز دارید یا به طور کل اتاقی که کمد و فضایی برای قرار دادن لباس ها ندارد کاربرد دارد و می توانید از این کمدها استفاده کنید.

 

در این کمد تاشو می توانید لباس ها، ملافه ها، روتختی یا حتی تشک و بالشت اضافی خود را با برداشتن چوب لباسی درون کمد قرار دهید و به فضای اتاق تان نظم بدهید.  

 

جا لباسی تاشو را به راحتی می توانید نصب کنید و لباس های هر شخص را به صورت جداگانه در اتاق خودش قرار دهید یا اگر لباس زیادی دارید آنها را آویزان کرده و از چروک و نامرتب شدن آنها جلوگیری کنید و آنها را راحت تر دسترس داشته باشید.

 

شاید لوازم مختلف با کاربردهای متفاوتی داشته باشید که می توانید آنها را با ساک یا قفسه های پلاستیکی در دسته های مختلفی تقسیم بندی کنید در کمدهای تاشو نگهداری نمایید  و از شلوغ شدن اتاق و فضای خانه تان جلوگیری کنید. این کار به وسایل شما نظم می دهد و قادر خواهید بود  شیء مورد نظرتان را به راحتی پیدا نمایید.

 

 

ابعاد کمد تاشو چگونه باید انتخاب شود؟

 

فراموش نکنید برای انتخاب کمد باید به نیاز و میزان لباس و لوازم اضافی که دارید توجه کنید و سپس فضایی که قرار است کمد را در آن قرار دهید را نیز مشخص نمایید. این کمد ها در جنس، رنگ و ابعاد مختلفی تولید شده اند که با توجه به نیاز و سلیقه تان و البته فضایی که در اختیار دارید می توانید از میان آنها انتخاب کنید.

 

شاید شما هم به این مشکل برخورد کرده باشید که با خرید لباس یا لوازم جدید جایی برای آنها ندارید و لوازم و لباس های کهنه شما نیز هنوز قابل استفاده هستند یا اصلا به آنها احتیاج دارید و اما جایی برای نگهداری ندارید. بهترین کار برای نگهداری لوازم و لباس های جدید استفاده از کمدهای تاشو است.

 

اجزای کمد تاشو

 

کمدهای تاشو معمولا در ابعاد مختلفی تولید میشوند و داراي دو طبقه می باشند. طبقه پايين که می توانید لباس‌ها رادر آن آويزان کرده و طبقه بالا که برای وسايل کوچکتر مانند: کفش یا ساک یا بغچه ای مناسب است تا بیشتر قابل دسترس باشند.

 اين کمد لباس درب نیز دارد که اکثرا دارای زیپ هستند تا لباس ها قابل دید نباشند بدنه اين کمد لباس با کمک اسکلت فلزي محکمی شکل می گیرد که باید شما آن را نصب کنید جنس خود کمد نیز معمولا از  برزنت محکم و بادوام ساخته شده است. با قابلیت تاشوندگی این کمدها بارها و بارها می توانید این کمد را جمع کرده و در فضای های مختلف از آن استفاده کنید و نگران جابه جایی آنها نباشید.