مبلمان اتاق خواب

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

مبلمان اتاق خواب

اتاق خواب اصلی شما باید منطقه ای آرام باشد که شما بتوانید در هر موقع از روز آزادانه از آن لذت ببرید. صندلی و مبلمان در این اتاق باید با دقت درنظر گرفته شود، و یا اینکه تخت می تواند محل نشستن و خوابیدن باشد، که این روش همیشه آسوده و راحت نیست. اندازه، ترجیحات نشستن و سبک دکوراسیون اتاق خواب در انتخاب مبلمان مناسب موثر خواهد بود. تعیین کنید که از صندلی خود برای خواندن، آرامش، و یا دکوراسیون استفاده می کنید. کدام مورد اولویت شماست، در اینجا نکاتی برای کمک به انتخاب مبلمان مناسب برای شما بیان می کنیم.

چرا با اضافه کردن یک نقطه کانونی جذاب به اتاقتان نگاه و دکور جدیدی نمی دهید؟ با خرید مبل های راحتی و چِیز به اتاق خواب خانه خود زیبایی و راحتی بیفزایید. مبل راحتی یک راه عالی برای نوسازی دکور خانه منزل شما است. مبل های راحتی در شکل و عملکرد نهایت خود را ارائه می کنند؛ آنها در بسیاری از سبکها، از مبل های معاصر تا مبل های کلاسیک بهره می برند و برای کش آوردن، لم دادن و آرامش ساخته شده اند.

ارزیابی فضا

در حالی که اکثر ما دوست داریم که یک نیمکت، کاناپه راحتی و یک میز غذاخوری کامل در اتاق خواب خود داشته باشیم، این همیشه امکان پذیر نیست. فضای کاری که باید در اتاق خود داشته باشید را تعیین کنید. یک پنجره برجسته و شاهنشین و یا منطقه ای نزدیک منطقه اصلی اتاق خوابتان، ایده آل است. اگر چنین فضایی را نداشته باشید، یک صندلی در گوشه اتاق ممکن است مناسب نیازهای شما باشد. برای اتاق خوابهای نه چندان بزرگ، دراورهای کوچک پاتختی را دور انداخته و بجای آن ها از صندلی های راحتی استفاده کنید.

 

 

عملکرد مبل و صندلی

در بسیاری از اتاق خواب های بزرگ، فضای زیادی برای یک صندلی و نیز صندلی های زیبا وجود دارد. اگر فضای زیادی دارید، صندلی های مطالعه بیش از حد را با عثمانی ها (زیرپایی های عثمانی) یا کاناپه های راحتی ترکیب کنید که به شما امکان آرامش و رهایی می دهد. با دو یا چند صندلی و یک میز کوچک بین آنها یک منطقه مکالمه ایجاد کنید. اگر ترجیح می دهید، یک صندلی که دارای بالشتک های فراوان است، یک لامپ مطالعه یک پتوی سبک به خوبی در کنارهم به کار می آیند.

مبلمان مکمل تخت خواب

در اتاق خواب اصلی، تخت باید در مرکز قرار بگیرد. صندلی و مبلی را انتخاب کنید که در رنگ، فرم، مواد یا همه موارد فوق مکمل و ست با تخت خواب باشد. مبل شما می تواند همرنگ تخت نباشد ولی در عین حال مکمل آن باشد. زیر  یک نیمکت، مبل یا صندلی کوچک در انتهای تخت، جایی مناسب برای قرار دادن کفش ها بدون کثیف و نامرتب کردن تختخواب است. هنگامی که کل اتاق خواب خود را مانند یک ست یکدست، مکمل و همسان می کنید، نتیجه آن فضایی زیبا برای صندلی و راحتی هاست که علاوه بر راحتی جسم، راحتی چشم و زیبایی را نیز به بار می آورد. یک مبلمان مناسب به جز طرح، در کارایی نیز مکمل تخت خواب است، از آنجایی که تخت خواب اصولا جای مناسبی برای مطالعه و نشستن نیست و یک مبل خوب فضای مناسب تری برای استراحت شما فراهم می کند.

 

 

مناطق متعدد نشیمن

برای ایجاد بیش از یک منطقه برای صندلی، سبک زندگی خود را برای اتاق خواب اصلی خود تعیین کنید. اگر فرزند شما هر صبح به کنار شما می آید تا تلویزیون تماشا کند در حالی که شما در یک طرف کنار صندلی خود نشسته اید تا ایمیل خود را بررسی کنید، صندلی ها و مبلمان شما باید تمام کارها کارایی داشته باشند. یک صندلی راحتی برای نشستن و صندلی های میز جداگانه و فضای گفتگو می تواند اتاق خواب شما را به یک  "اتاق خواب بزرگ نشیمن" تبدیل کند. صندلی و مبلمان شما باید سبک زندگی شما را انعکاس دهد و صندلی های بی شمار، محدود، بزرگ و یا خیلی کوچک فقط باید توسط شما انتخاب شود.

مبل چند منظوره اتاق خواب

نیازهایتان، فضا و انواع صندلی هایی که از آن لذت می برید را تعیین کنید. برای صرفه جویی در فضا، زیرپایی های عثمانی را در نظر بگیرید که می توانند برای ذخیره سازی کتاب ها و مجلات باز شوند و برای شما فضای ذخیره پنهانی را فراهم آورند. اگر تخت خوابتان بلندتر از سطح زمین باشد، صندلی های متحرکی را که می توانید در زیر رختخواب بگذارید در نظر بگیرید که در مواقع نیاز بتوانید آن را بیرون بکشید. این صندلی ها بسیار در فضای شما صرفه جویی می کندد. اجازه ندهید که فضا برای شما یک بازدارنده باشد و نگذارد که صندلی های زیبا را در اتاق خواب خود داشته باشید.

 

 

انتخاب کاناپه اتاق خواب

این که آیا شما میخواهید یک کاناپه چِیز (درشکه) در اتاق خواب خود برای یک مکان راحت مطالعه و یا مکانی برای استراحت قبل از رفتن به رختخواب بخواهید، پیشنهادات ما کمک خواهد کرد که یک مبل راحتی را مطابق با سبک اتاق داشته باشید. برای اکثر مردم، هنگامی که آنها کلمه "مبل راحتی" را می شنوند، اولین تصویری که به ذهنشان می آید یک سبک رسمی تر و سنتی برای استفاده در یک اتاق نشیمن است.  با این حال، مبل های راحتی در سبک های مختلفی برای استفاده در محیط داخلی و در فضای باز استفاده می شود و شما می توانید آنها را در هر جای خانه قرار دهید تا زمانی که می توانید حالت درست را انتخاب کنید.

 

اگر قصد دارید در صبح آخرهفته، در اتاق خواب خود روی کاناپه دراز کشیده و بغلتید و کتابی را برای مدت طولانی مطالعه نمایید، احتمالا در چرم نرم و یا پارچه وینیل خیلی احساس راحتی نخواهید کرد. به دنبال یک مبل چِیز کتان، پلی استر یا پنبه ای برای مکانی نرم تر و راحت تر بگردید. با یک کاناپه چِیز کرم رنگ، یک پتوی نرم بافتنی و یک میز زیرپایی عثمانی  به اتاق خواب خود احساس راحتی و آرامش بیشتری بدهید. برای یک سبک تزئینی مدرن تر، یک مبل راحتی بدون دسته را در یک رنگ غیر منتظره و خاص، مانند قرمز روشن یا نارنجی آرام، در نظر بگیرید. مبلمان اتاق خواب اهداف مختلفی از جمله اثاثیه ای کانونی و یا محلی برای استراحت و مطالعه در روز تعطیل با یک فنجان قهوه را بر عهده دارند. اما اگر میخواهید در فضای خصوصی خود احساس نرمی و راحتی کنید ، در اتاق خواب خود یک مبل راحتی یک نفره داشته باشید که حتی اتاق را آرامش بخش تر می کند و فضای کم تری را نیز اشغال می نماید که حتی برای شما فضای محدود خودتان را می سازد.