تشک طبیعی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

تشک طبیعی

 

برای اینکه خواب راحتی داشته باشید قبل از خرید لوازم مختلف باید دقت کرده و با تحقیق دست به انتخاب بزنید. تشک ها انواع مختلف با مواد اولیه متفاوتی تهیه می شوند و می توانید راحت ترین آنها را مناسب. راحت‌ترین تشک‌هایی هستند که از مواد طبیعی مانند پشم، پنبه و لاتکس ساخته شوند.  تشک هایی که از الیاف طبیعی ساخته شوند برای بدن حساسیتی ایجاد نمی کنند و بدن در راحت ترین شکل قرار خواهد گرفت و خواب خوبی را در شبانه روز تجربه خواهید کرد.

 

ویژگی تشک طبیعی

 

تشک‌های طبیعی عایقی برای هوا دارند و سبب می شوند تا به راحتی هوا داخل تشک و زیر بدن شما جریان داشته باشد. تشکی که در طول زمستان می تواند زیر شما را گرم نگه دارد و در تابستان نیز زیر بدن شما را خنک نگه می دارد. 

 

می دانید که پشم طبیعی می تواند دمای بدن را تنظیم ‌کند و قادر است میزان رطوبت بدن را تا حد زیادی کم کند و حتی آن را بگیرد. هر فرد سالمی به دلیل تعرق و تنفس مقداری آب از دست می دهد  و اگر در وسایل های خواب شما از پشم استفاده شده باشد این رطوبت به راحتی گرفته می شود. 

 

 

بدن گرفته شود سبب آزار شما در طول شب نخواهد شد و شما می توانید خواب خوبی را تجربه کنید. اگر در ساخت تشک پشم طبیعی به کار گرفته شود ماه‌های سرد منجر به گرمای بیشتر و در ماه‌های گرم منجر به سرمای بیشتر می‌شود.

 

کاربرد تشک طبیعی

 

ترکیبات مصنوعی که در تشک ها به کار برده می شود سبب شده اند تا این تشک ها قیمت مناسب تری داشته باشند و زمانی که تشک هایی که فقط از الیاف طبیعی ساخته شده اند قیمت های گران تری دارند. بعضی از مدل های تشک های مصنوعی از طریق فوم‌ها و الیاف‌ مصنوعی یا طبیعی به هم وصل می‌شوند و هر چقدر الیاف طبیعی موجود در تشک ها بیشتر باشد راحت تر بوده و هوا بیشتر میتواند در زیر بدن شما جریان داشته باشد.

 

برای این‌ که خواب راحتی در طی شبانه روز داشته باشید بهتر است تشک طبیعی تهیه کنید و اگر بودجه لازم برای این کار را ندارید بهتر است تشکی با الیاف مصنوعی البته با جنس مرغوبی تهیه کنید و با روکش که دارای الیاف طبیعی است روی آن را بپوشانید. بهترین زمان هایی که می توانید از تشک طبیعی استفاده کنید زمانی است که لاتکس آلرژی دارید  بهتر است از تشک‌های طبیعی استفاده کنید.

 

تشک های طبیعی سبب آلرژی می شوند؟

 

امکان دارد بعد از شنیدن نام طبیعی بودن مواد تشکیل دهنده تشک به یاد ایجاد آلرژی بیفتید و گمان کنید با خرید و استفاده از آنها دچار آلرژی خواهید شد، اما باید به شما این خبر خوب را بدهیم که مواد طبیعی داخل تشک که شاید یک درصد برای افراد حساسیت ایجاد کند با بدن ارتباط مستقیمی ندارد و به راحتی از اثرات مفید آن برای بدن استفاده خواهید کرد.

 

انواع تشک های طبی و البته طبیعی که در بازار موجود هستند سطحی سفت و انعطاف ناپذیر داشته و به سلامتی بدن آسیبی نمی رسانند و از به وجود آمدن گودی کمر و فاصله میان مهره های ک آن بسیار مفید هستند.

 

ارگانیک و ارگونومیک، ضدآلرژی، ضد آرتروز بودن از قابلیت های خوب تشک های طبیعی و طبی می باشند. زمانی که مواد با چگالی بالا در ساخت تشک به کار برود و سبب زیاد شدن عمر و استحکام تشک خواهد شد.

 

به شما پیشنهاد می کنیم برای کاهش دردهای گردن، آرتروز، گرفتگی عضلات و بهبود گردش خون از این تشک ها استفاده کنید که در این صفحه می توانید به راحتی از انواع آن دیدن کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.