تخت چندکاره

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

تخت چندکاره

 

تخت خواب ها در طرح ها و انواع مختلفی تولید شده اندکه با دکوراسیون جدید خانه ها که امروزه بسیار کوچک هستند سازگاری داشته و قابل استفاده باشند.  تخت های چند کاره ای طراحی شده اند که با یک تیر می توانید چند نشان بزنید و چند کار را با استفاده از یک وسیله انجام دهید.

 

مبل تخت‌خواب‌ شو نیز از تخت خواب هایی هستند که مشکل کمبود جا در فضاهای کوچک را حل می‌کنند. تخت خواب چند کاره را میتوان در مکان های مختلفی مانند: اتاق پذیرایی و اتاق خواب یا اتاق کار قرار دهید و در صورت لزوم برای خواب از آن استفاده کنید.

 

مبل تخت‌خواب‌ شو برای کسانی که محلی برای برای قرار دادن مجزا ندارند مناسب است. آپارتمان‌هایی امروزی که بطور کامل فرش و موکت نمی‌شوند و اگر جایی هم برای قرار دادن تخت خواب در اختیار نداشته باشید خوابیدن روی سرامیک امکان پذیر نیست و استفاده از تختی چند کاره مانند مبل های تخت خواب شو نیاز شما را پاسخ خواهد داد.

 

 

 

کاربرد مبل تخت خواب شو

 

اگر در خانه سالمند یا بیماری داشته باشید که لازم است یا در خانه بر روی تخت بماند از تخت های چند کاره استفاده کنید که دیگر عزیزان شما ساعات های طولانی تنها نمانند و بتوانند بر روی تخت بنشینند و در صورت لزوم بتوانند در همان محل بخوابند و در کنار خانواده راحت باشند.

  

تخت‌خواب چند کاره یا در واقع مبل تخت خواب شو دارای دو حالت مبل یا تخت هستند که در هر دو حالت به خوبی طراحی و ساخته شده اند. مبل های تخت شو احتیاجی به تشک مجزا ندارند و به همین دلیل بسیار راحت و دسترس هستند.

 

ساختار تخت چند کاره چگونه است؟

 

مبلمان های تخت‌خواب شو ساختار مکانیکی متحرکی دارند که قابلیت تبدیل شدن از مبل به تخت و بالعکس را فراهم می‌کنند و در اصل چند کاره محسوب می شوند.

 

انواع مبل و تخت ثابت و تخت خواب های چند کاره تنوع زیادی دارند که می توانید برای زیبایی دکوراسیون منزل از آنها استفاده کنید.  

 

در زمان خرید تخت چند کاره به چند نکته توجه کنید

 

در زمان خرید به جنس پارچه، فنر، پدهای نشیمن، نوارها و تزئینات مبل تختخواب یا در واقع تخت خواب چند کاره  توجه کنید. مرغوبیت این کالا باعث دوام آن خواهد شد و باید در زمان خرید به آن توجه نمایید. جنس فوم های بکار رفته در مبلمان تختخواب شو بسیار اهمیت دارد، زیرا باعث راحتی شما در زمان نشستن و خوابیدن خواهند شد.  

 

بر اساس نیازی که دارید تخت چند کاره خود را انتخاب به طورمثال اگر تخت را برای  سالمندی می خواهید استفاده کنید باید به نرمی و راحتی مبل توجه بیشتری داشته باشید تا در هنگام نشست و برخواست این عزیزان دچار مشکل نشوند.

 

تخت های چند کاره دیگری هستند که با داشتن باکس های زیادی در زیر تشک یا داشتن کشوهای متعدد البته بزرگ برای شما نقش کمد و دراور خوبی را نیز بازی می کنند و می توانند به محیط شما سرو سامان بدهند و شما نیز با یک انتخاب به چند مسئله مهم دکوراسیون خود رسیدگی کنید.