نیمکت

(7)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
نیمکت آریزونا کمجاچوب
906000
ارسال رایگان
نیمکت کنزا کمجاچوب
926000
ارسال رایگان
نیمکت فلورا کمجاچوب
1091000
ارسال رایگان
نیمکت دوقلو POOMWOOD مدل PW 901
2500000
ارسال رایگان
نیمکت چوبی جهانتاب مدل مورین
1145000
ارسال رایگان
نیمکت دو نفره جهانتاب مدل پاکو
760000
ارسال رایگان
نیمکت دونفره وندا مدل هامون
1625000
ارسال رایگان

نیمکت

نیمکتهای ناهار خوری در میان وسایل نهارخوری دیگر، معمولا موردعلاقه ما نیستند. بسیاری از صاحبخانه ها بدون هیچ دلیل خاصی نیمکت نهارخوری را نادیده گرفته و هرگز به سراغ آن نمی روند. در حقیقت، اکثر آنها با این واقعیت آشنا نیستند و از این واقعیت آگاه نیستند که نیمکت ناهار خوری میتواند یک راه حل شیک و در عین حال عملی برای تجهیز فضای ناهارخوری در خانه باشد. مگر اینکه شما فردی باشید که از الگوهای طراحی خسته کننده معماری خانه خسته شده باشید و دلتان بخواهد که با یک نیمکت به میز نهار خوری و طراحی داخلی منزلتان تغییری شیک داده و در آن تفاوت ایجاد کنید.

 

در حقیقت، مسئله این نیست که آیا خرید نیمکت به جای صندلی ایده جالبی است یا نه، چرا که مزایای قابل توجهی برای این کار وجود دارد که غیر قابل انکار است. هدف ما این است که به شما کمک کنیم صندلی های نیمکت ایده آل ناهار خوری خود را انتخاب کنید که یک نقطه کانونی جذاب در آشپزخانه شما ایجاد می کند.  در آخر، نکاتی درمورد تفاوت صندلی و نیمکت نهارخوری برای شما عزیزان بیان می کنیم. فقط هنگام خرید در انتخاب جنس، نرمی، لطافت و هماهنگی آن با دکور و رنگ های موجود  در غذاخوری خود دقت نمایید تا انتخابی جذاب و کاربردی داشته باشید.

 

 

تصمیم گیری در مورد جنس نیمکت

در هنگام انتخاب نیمکتهای ناهار خوری به جنس آن توجه کنید. انتخاب مواد مهم است زیرا به طور مستقیم با استفاده و نگهداری نیمکت های ناهارخوری مرتبط است. اگر شما نمی خواهید تقریبا کل زندگی خود را به تمیز نگه داشتن و مراقبت از مجموعه نیمکت ناهار خوری خود بگذرانید، از چوب بسیار ظریف که نیاز به مراقبت زیادی برای تمیز کردن و محافظت از موریانه ها و عوامل محیطی دارد. اگر شما نمی توانید خودتان تصمیم بگیرید، از مشاور فروشنده بخواهید. او مطمئنا می تواند به شما توصیه هایی را برای مواد مورد نیاز که نه بیش از حد ماندگار و نه بیش از حد ظریف باشند.

چوب احیا شده (نیوپان) همیشه مناسب برای دکوراسیون چوبی و روستایی در قلب منزل شماست. این انتخاب سازگار با محیط زیست بوده و همچنین مناسب برای خواست روستاییان است، فرقی ندارد شما در شهر زندگی می کنید یا روستا.

نیمکت های چوبی آشپزخانه و ناهار خوری با بالشتک های تجهیز شده به پوشش های نرم و مبلی، تزیین شده با بالشتهای دکوری عالی به نظر می رسند، شاید هنگام یک قطعه گفتگوی ساده با دوستان و نوشیدن چای یا هنگام صرف صبحانه، نظرتان چیست؟

یک ست میز نهار خوری با نیمکتها و صندلی های چرمی فوق العاده به نظر می رسد.. این نیمکت های زیبا معمولا دارای یک طراحی قابل تعویض است که به شما فضای بسیار مورد نیاز را با ظرافت اروپایی می دهد و شما قادر خواهید بود رنگ و طرح چرم آن را در صورت نیاز تعویض نمایید.

اندازه فضای موجود در اتاق ناهار خوری

نیازی نیست بگویم که وقتی که نوبت به انتخاب مبلمان می رسد، فضای موجود در اتاق ناهار خوری، عامل مهم و تعیین کننده ای است.  این امری واضح است، همین امر در مورد انتخاب تعداد و نوع نیمکت آشپزخانه نیز درست می باشد. به همین دلیل، قبل از اینکه به محل خرید خود بروید، اطمینان حاصل کنید که اندازه دقیق فضایی که می خواهید ست نیمکت نهارخوری را قرار دهید می دانید. هنگام انتخاب نیمکت ناهار خوری ، اگر شما به ابعاد واقعی فضای خود برسید، غیر ممکن است اشتباه کنید.

 

انتخاب میز همراه نیمکت و صندلی ها

شما مطمئنا نمی خواهید در پایان خرید مجموعه ای از نیمکت آشپزخانه داشته باشید که میز و صندلی ها با هم ست نباشند. به همین دلیل، بسیاری از طراحان داخلی خانه به شدت توصیه می کنند که نیمکت و صندلی در ترکیب با میز ناهار خوری خریداری شود.  با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید نیمکت هایی را که به طور کلی طرح میز است، خریداری کنید. برعکس، هنگام انتخاب طرح مواد، اثاثیه یا لوازم داخلی شما آزاد هستید که خلاقیت به خرج داده و تجربه کنید.  به زبان ساده تر، نیمکتی را انتخاب کنید که تکمیل کننده ی میز شما باشد نه اینکه با آن ست باشد.

در آخر، با نیمکت های آشپزخانه به میز نهار خوری خود صندلی اضافه کنید. نیمکت های پذیرایی برای بزرگسالان و بچه ها به طور یکسان مناسب هستند و هر دو نوع میزهای رسمی و غیر رسمی را تکمیل می کنند. بسیاری از سبک های نیمکت نیز بخشی از مجموعه ها و کلکسیون ها هستند، و این باعث می شود شما بتوانید مجموعه ای از میز ناهار خوری های هماهنگ ایجاد کنید.

گاهی اوقات شما ممکن است فقط یک نیمکت از صندلی های ناهارخوری بخواهید برای غذای روزانه تان، اما زمانی که شما مهمان دیگری داشته باشید یا اعضای بیشتری حضور داشته باشند، شما نیاز به اضافه کردن صندلی های دیگری دارید. نیمکت های ناهارخوری انتخاب مناسبی هستند و از آنها برای اضافه کردن صندلی های اضافی در نزدیکی ورودی ها، گلخانه ها و یا حتی آشپزخانه ها استفاده می شود. در یک لحظه می توانید آنها را به راحتی در کنار میز ناهار خوری جا به جا کنید. همانطور که ذکر شد نیمکت های آشپزخانه و غذاخوری در سبک های چوبی، چرمی و فلزی پیدا می شوند، هم با پشتی و هم بدون آن و هم با بالشتک و هم بدون آن - گزینه های انتخاب نیمکت برای شما تقریبا بی پایان است!

 

صندلی نهار خوری و نیمکت نهار خوری

انتخاب مناسب مبلمان در فضای باز واقعا آسان است، هر دکوراسیونی برای هر فضایی کار نمی کند و هم هر فضایی برای هر خانواده ای مناسب نیست. تصمیم گیری در مورد اینکه شما بین صندلی نهارخوری یا نیمکت نهارخوری کدام را انتخاب کنید به این معنی است که شما باید در مورد فضا  و خانواده ای که دارید و چیزی که نیاز دارید، فکر کنید. برای تعیین آنچه که برای فضای شما باید تهیه شود، باید نشست و فکر کرد که چه چیزی مورد نیاز است.  مهمترین تفاوت صندلی این است که فضای شخصی شما را جدا از دیگران مشخص می کند و شما می توانید روی آن بدون توجه به شلوغی بنشینید. نکته دیگر درمورد صندلی این است که آن ها به سادگی قابل چیدن هستند و راحت جابجا می شوند. مزیت دیگر آن این است که مهمانها می توانند روبروی هم بنشینند یا به صورت دایره وار دور یک میز باشند که بتوانند همدیگر را ببینند.

امکان فوق العاده ای که نیمکت ها دارند این است که در عین حال که تعداد برابری از مهمان را در خود جای می دهند فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و به شما اجازه می دهند فضای بیشتری در اتاق غذاخوری خود داشته باشید. یک نیمکت حداقل سه نفر را در خود جای می دهد اما در همان فضا شما فقط می توانید به زور دو صندلی جای دهید. نکته دیگر این است که نیمکت ها بهع راحتی قابل پنهان شدن و جابجا شدن هستند در زمانهایی که شما نیاز به فضای بیشتری برای بچه ها دارید. یک نیمکت بدون پشتی به راحتی می تواند زیر یک میز پنهان شود. مزیت دیگر آن این استکه وقتی از آن خسته شدید و دیگر نمی خواهید از آن استفاده کنید می توانید کاربرد آن را عوض کرده و بعنوان یک جسم دکوری، یک میز شمع یا میزی در حیاط منزلتان از آن استفاده نمایید، در حالیکه که یک صندلی تا ابد یک صندلی است. البته قانون خاصی وجود ندارد، ولی توصیه ما به شما این است که برای دکوری زیباتر و کاربردی تر ترکیبی از صندلی ها و نیمکت ها را در میز نهارخوری خود فراهم آورید.