ساعت دیواری

(9)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
ساعت دیواری چوبی صفحه گرد لوتوس مدل 9818
424000
ارسال رایگان
ساعت دیواری چوبی لوتوس مدل 8835
410000
ارسال رایگان
ساعت دیواری لوتوس مدل 9819
445000
ارسال رایگان
ساعت دیواری چوبی لوتوس مدل کالوین 007
547000
ارسال رایگان
ساعت دیواری لوتوس مدل 9820
445000
ارسال رایگان
گرامافون کلاسیک بزرگ مدل سرتینا
4500000
ارسال رایگان
ساعت دیواری لوکس طرح عقیق
385000
ارسال رایگان
ساعت دیواری فانتزی دایره نگینی
98000
ارسال رایگان
ساعت ایستاده مدل ستیا
788000
ارسال رایگان

ساعت دیواری

 

ساعت یکی از پر کاربردترین وسیله برای خانه است که هم حکم وسیله ای تزئینی در فضای داخلی را دارد و هم وسیله مهم و ضروری و کاربردی در دکوراسیون و هر فضایی که ما در آن حضور داریم می باشد. گاهی با بی دقتی ساعت دیواری را در جایی نصب میکنیم و بیشتر اوقات هم محل مناسبی برای آن در نظر نمی گیریم.

محلی که نه ساعت در دید است و نه نمای خوبی به خانه ما می دهد. در صورتی که اگر هوشمندانه جای مناسبی را برای این وسیله انتخاب کنیم می توانیم علاوه بر زیباتر کردن فضای دکوراسیون راحت تر از این وسیله استفاده کنیم و برای دیدن ساعت دنبال آن نگردیم و با یک نگاه از زمان مطلع شویم.

ساعت دیواری مناسب را چگونه انتخاب کنیم؟

 

پیش از خرید ساعت دیواری  باید دقت کنید که انتخاب شما متناسب با فضای داخلی باشد. با دقت قبل از خرید کمی در مورد مکانی که می خواهید ساعت را نصب نمایید فکر کنید و از دیگر اعضای خانواده نظر خواهی کنید. ساعت باید با رنگ، بافت و فرم دیوارهای فضای شما هماهنگ باشد. به طور مثال اگر قرار است ساعت را بر روی دیواری باریک نصب کنید، بهتر است ساعت های باریک را انتخاب نمایید اگر دیوار شما پهن است استفاده از ساعت های کوچک مناسب نیست و اگر بتوانید در فضا تعادل ایجاد کنید دکوراسیون شما زیباتر خواهد شد.

 

 

ساعت ها را در محلی نصب کنید تا بتوانید داخل آن را به راحتی ببینید. به تازگی ساعت های سقفی استفاده تولید شده اند که مکانیزم خاصی دارند و از دو طرف قابل مشاهده هستند و با انتخاب آنها  همیشه از زمان مطلع خواهید بود.

برای دشتن  دکوراسیون خاص در منزل باید به عناصر ساده  توجه کنید و از سلیقه و البته راهنمایی متخصصان استفاده کنید و چند عنصر پرکاربرد را با جسارت با یکدیگر ترکیب کنید تا فضای شما جذاب و مدرن تر به نظر برسد. ترکیب ساعت و آینه ترکیبی زیباست و علاوه بر آن که فضای شما را بزرگ تر نشان خواهد داد جلوه و زیبایی خوبی نیز به محیط خواهد بخشید.

ساعت مدرن یا کلاسیک

 

با توجه به دکوراسیون و سبکی که برای آن در نظر گرفته اید بهتر ایت سبک ساعت دیواری تان را نیز انتخاب کنید. امروزه طرح و مدل های زیادی برای ساعت دیواری وجود دارد و ابتدا باید به مکانی که قصد دارید آن را نصب کنید مانند: اتاق خواب، آشپزخانه، پذیرایی و ... توجه نمایید و سپس طرح و حتی اندازه آن را انتخاب کنید.

انواع ساعت دیواری

 

ساعت ها انواع زیادی دارند هر کدام با یک سبک و طرح که باید با به سبک مبلمان و دکوراسیون خود مثلا؛ ساعت دیواری کلاسیک آونگ دار یا مدرن دیجیتالی را انتخاب کنید. این ساعت های دیواری ظاهر متفاوتی دارند و فضای شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهند. ساعت ها حتی میتوانند نقش تزئینی را نیز در خانه یا حتی در محیط کار بازی کنند.

با خلاقیت می توانید دیوارها را با ساعت هایی زیبا تزیین کنید و از آن لذت ببرید، فقط کافی است به سبک دکوراسیون خود توجه کنید تا ایده خوبی برای انتخاب ساعت ها بگیرید.

 

چه مکانی برای ساعت دیواری مناسب تر است؟

 

در پذیرایی فضای پشت کاناپه را فراموش نکنید که یکی از بهترین فضاهایی که می توانید ساعت دیواری تان را بر روی دیوارش نصب کنید. فضای بالای شومینه را فراموش نکنید و ساعت را بر روی آن نصب نمایید. در خانه های مدرن فضای پذیرایی و غذا خوری یکی هستند و این فضا بهترین گزینه برای جای ساعت در پذیرایی است و می توانید ساعت دیواری تان را در نزدیکی میز غذاخوری نصب کنید.

 فراموش نکنید که ساعت دیواری باید جایی نصب کنید که  بتوانید از تمام بخش های پذیرایی به راحتی آن را ببینید و عذاب نکشید.  

ساعت دیواری را در هر فضایی از خانه می توانید نصب کنید. برای قرار دادن ساعت در اتاق خواب  باید بیشتر دقت کنید، اگر مشکل خوابیدن دارید و خوب نمی خوابید باید از قرار دادن ساعت دیواری در اتاق خوابتان صرف نظر کنید یا از ساعت های دیجیتالی کمک بگیرید. ساعت را بهتر است در دیوارهای روبه رو یا اطراف سرویس خواب نصب کنید.

هیچ قاعده و قانونی در دکوراسیون داخلی مخصوص شما وجود ندارد و می توانید یک ساعت کوچک و ساده در سرویس های بهداشتی خود نصب کنید.

برای تزیین دیوارها از ترکیب ساعت ها با سایر عناصر تزئینی مثل تابلوها و چینی ها و ...  استفاده کنید و یک ساعت قدیمی را برای تزیین به خانه بیاورید و از آن استفاده نمایید و حال و هوای نوستالژیکی را  به فضای خود هدیه دهید.